مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

مدل قابل قبولی از کانسیلر را تعیین فرمائید


طریق استعمال از کانسیلر چه طور میباشد
منتشر گردیده بوسیله مجموعه تخصصی دترلند در جولای 14, 2018
کانسیلر عمدتا برای پوشاندن لکه ها و رینگ های سیاه تحت دیده به عمل می رود. به کارگیری از گونه مطلوب کانسیلر می‌تواند به شما یاری دهد ظواهر فارغ از لکی داشته باشید. با اینحال این آیتم را می قدرت برای پوشاندن برآمدگی ها، لکه های به رنگ سیاه، جراحت ها و رگ های واریسی گزینه استعمال قرار اعطا کرد.

کانسیلر چیست

بخش اولیه: گزینش کانسیلر مطلوب و ابزارها


1. مدل قابل قبولی از کانسیلر را تعیین فرمائید:

در صورتی می‌خواهید گریم ماهر بر روی صورتتان انجام دهید پیشین از هر چیز بایستی کانسیلر ها را خوب بشناسید. کانسیلرها در صورت و اندازه قابل قبولی در بازار وجود دارا هستند. هر 6 گونه از کانسیلر برای پوست ها و پوشش های خاصی تشکیل‌شده اند. می اقتدار در عین واحد بیش تر از یک دسته کانسیلر را گزینه به کارگیری قرار اعطا کرد. گزینش کانسیلر مطلوب برای گونه پوست و مشکلی که در حیطه مدنظر موجود هست قادر است پوشش نیکی را برای رخ شما ساخت نماید.

کانسیلرهای استیکی همانند رژ لب میباشند و برای تولید پوشش بدون نقص تا میانگین برای رینگ های سیاه دیده به فعالیت می‌روند. این کانسیلرهای کلفت و کرمی برای کسانی که پوست نرمال، کم آب یا این که حساس دارا هستند می‌تواند ایده آل باشد. کانسیلرهای استیکی اکثر اوقات در برگیرنده چربی می‌باشند و کلفت اند و به همین خیال و خاطر شخص میتواند آنها‌را به راحتی پخش نماید و با بقیه قسمت های پیرایش مخلوط کند. در صورتی پوست چربی دارید بهتر میباشد اینگونه کانسیلرها را به فعالیت نبرید.
کانسیلرهای کرمی به صورت پالت، فشرده و کاسه های کوچک در چنگ شما قرار میگیرند. این کانسیلرها میتوانند پوشش بی نقص تا متوسطی را آماده آورند و برای اشخاصی که پوست نرمال، بسیار کم آب و حساس دارا هستند میتواند اثرگذار باشد. ضخامت و بافتی که‌این مدل کانسیلر مهیا می‌کند برای کسانی که تغییر تحول رنگ متعددی در پوست دارا هستند ایده آل میباشد. در حالتی‌که این موردها به صدق ادغام نشوند و به عمل نروند ممکن میباشد ظواهر بسیار سنگینی بر روی پوست ساخت نمایند.
کانسیلرهای کرمی تا پودری به صورت فشرده در چنگ اشخاص قرار میگیرد. این کانسیلرهای سبک تا میانگین برای اشخاصی که پوست نرمال، نصفه کم آب، حساس یا این که ترکیبی دارا‌هستند بسیار عالی میباشد. چنین کانسیلرهایی برای استعمال در هر بخشی از رخ پباده سازی گردیده اند. با اینحال نباید آنان را برای پوشاندن لکه ها یا این که تکه های پوست کم آب و پوسته پوسته گردیده به عمل ببرید. چربی و ترکیباتی که درین محصول ها یافت میگردد می‌تواند این لکه ها را بدتر کند و سبب ساز کم آبی طولانی تر پوست شود.
کانسیلرهای کرمی مایع در تیوب های قابل فشار دادن کوچک یا این که تیوب هایی با برش دستی در بازار عرضه میشوند. این مدل کانسیلر برای ساخت پوشش سبک تا بی نقص پباده سازی گردیده اند و می‌توانند ذیل دیده را هم بپوشانند. چنین محصولاتی برای اشخاصی که پوست نرمال، ترکیبی، چرب یا این که حساس دارا هستند بسیار اثرگذار میباشد. این مورد می‌تواند پوشش قابل قبولی برای پوست های مستعد بروز لکه آماده آورد. برخلاف کانسیلرهای استیکی، کانسیلرهای کرمی مایع معمولا در گیر چین و چروک نمیشوند. فرمول سبک آنان منجر میگردد پوشش خیر و خوبی بر روی فیس ساخت گردد.
کانسیلرهای مات مایع به صورت تیوب های کوچک قابل فشار دادن یا این که تیوب هایی با براش دستی عرضه می گردند. این دسته کانسیلر میتواند پوشش سبک تا جامعی را ارائه نماید. شما میتوانید از این موردها تحت عنوان مبنا ای برای سایه خویش استعمال نمائید. این مدل کانسیلر چین و چروک نمیشود .
این رو هم بخون:
راهنمای خرید کانسیلر و نکاتی که بایستی در زمینه ی کانسیلر بدانید


2. برای پیکار با نقص‌ یگانه خویش از کانسیلرهای قابل قبولی به کارگیری فرمایید:

کانسیلرهای اصلاح کننده رنگ به صورت مایع، کرمی و استیکی وجود دارا هستند. وقتی که کانسیلرهای عادی نتوانند پوشش مطلوب را برای شما مهیا آورند بهتر میباشد از کانسیلرهای اصلاح کننده رنگ استعمال نمائید. برای پوشاندن سایه کانسیلر، در بالا کانسیلر اصلاح کننده رنگ را بزنید، آن گاه فوندانسیون را بزنید و در غایت از کانسیلر انتخابی منفعت ببرید. 5 رنگی که برای این دسته کانسیلرها توصیه گردیده میتواند 5 خلل منقطع را برطرف نماید:

بنفش معدود رنگ می‌تواند پوست با بدن زرد رنگ یا این که رنگ پریده را نهفته نماید.
کانسیلرهای زرد میتوانند بدن های بنفش همچون رینگ های تیره زیرچشم یا این که جراحت ها را مخفی سازند.
رنگ سبز می‌تواند قرمزی پوست را مخفی نماید.
رنگ صورتی می‌تواند سایه های مایل به آبی‌رنگ که اکثر زمان ها با بدن های پر‌نور خیس پوست همدم میباشد را برطرف کند.
رنگ نارنجی رنگ می‌تواند لکه های آبی‌رنگ، خاکستری، بنفش یا این که رینگ های ذیل دیده را مخفی نماید.


3. گذشته از اینکه کانسیلر را بر روی پوست خویش بزنید، آن را با بدن پوستی خویش مطابقت سازید:

زدن کانسیلری که بسیار پر‌نور یا این که تیره خیس از رنگ پوست میباشد قادر است فیس شمارا حاد نماید و اینکار صرفا دقت اشخاص را به مشکلی که روی چهره دارید جلب میکند. برای اینکه مطمئن گردید که سایه قابل قبولی را تعیین میکنید کالا را در مغازه آزمایش نمائید. مقداری از کانسیلر را روی خط فک بزنید. بعداز ادغام آن میتوانید فیض را بازنگری نمایید. در صورتی جنس مدنظر روی رخ نمایان بود بسیار پر‌نور یا این که بسیار تیره میباشد. چنانچه نتوانستید جنس را ملاحظه کنید سایه قابل قبولی را تعیین نموده اید.

کارایی نمائید کانسیلر خویش را با سایه فوندانسیون تطبیق دهید. این عمل سبب می گردد ظواهر فارغ از لک و نیکی داشته باشید.
استثنایی که برای این ضابطه موجود هست هنگامی میباشد که از کانسیلر برای ذیل دیده یا این که پوشاندن رینگ های تیره به کار گیری میکنید. کانسیلری که برای این مراد به عمل می رود می بایست 1 الی 2 رتبه پر‌نور خیس از فوندانسیون و کانسیلر عادی باشد. اینکار حوزه‌ مدنظر را پر‌نور خیس میکند.


4. از ابزارهای قابل قبولی به کارگیری فرمایید:

هنگامی که می‌خواهید کانسیلر را روی پوست بزنید می بایست از ابزارهای مختلفی همچون پدهای منزه استعمال کنید. براش کانسیلر را بخرید. این ها به صورت بیضی یا این که مسطح میباشند. شما به پنبه و اسفنج های آرایشی هم نیاز خواهید داشت.

بخش دوم: مهیا سازی فیس برای زدن کانسیلر
1. فیس خویش را بشویید:

گذشته از زدن مرطوب کننده و انجام آرایش و پیرایش رخ، مدام چهره خویش را بشویید تا کثیفی، چربی و آرایش و پیرایش پاک شود. از منزه کننده منحصربه‌فرد آرایش و پیرایش دیده و ریمل استعمال نمائید و آنگاه سایه و خط دیده را هم پاک فرمائید. پنبه را با آب آغشته کنید و به آرامی روی فیس بزنید تا پیرایش زدوده شود.

این رو هم بخون:
پیرایش گام به گام چهره


2. سطح پوشش مدنظر خویش را تعیین فرمائید:

سطح پوششی که نیاز دارید متغیر خواهد بود. بعداز نظافت کردن چهره، پوست را در آینه آیتم باز بینی قرار دهید. آن بخش هایی از رخ که نیاز به مخفی شدن دارا‌هستند را بازنگری فرمائید. ابزارها و مواد آرایشی مایحتاج برای مخفی کردن این اشتباهات را گردآوری فرمایید تا بتوانید با پوشاندن عیوب فیس مبادرت به تصحیح فیس خودتان کنید.

آیا رینگ های تیره ای تحت دیده دارید؟
بخشی از بینی می‌باشد که قرمز‌رنگ باشد؟
اختلال یا این که لکه ای در پوست دارید؟
آسیب یا این که جوشی دارید که میخواهید نهفته نمایید؟
3. رخ خویش را مرطوب نمائید:

لوسیون های منحصر فیس با کم آبی نبرد مینمایند و اشعه نوروروشنایی خورشید در حین روز را دفع می‌کنند. مقداری از لوسیون رخ را روی دست خویش بزنید. حال آن را به امداد انگشتان دست روی چهره بمالید. لایه نازک و یکنواختی از آن را روی فیس بمالید.

در صورتی‌که فیس چربی دارید از مرطوب کننده مبنی بر ژل استعمال فرمایید.
4. ذیل دیده خویش را هم مرطوب سازید:

حوزه‌ پایین دیده مدام حساس و دقیق میباشد ومی تواند مبتلا کم آبی شود. کرم های اختصاصی دیده می‌توانند مراقبت و رطوبت بیشتری برای این حوزه‌ آماده آورند. از پد یا این که انگشت برای زدن مقدار اندکی از کرم ها ذیل دیده به کارگیری نمائید. به اعتنا کرم را بمالید و اذن دهید کم آب شود.

5. پرایمر را بر روی پوست بمالید:

پرایمر به کانسیلر و فوندانسیون اذن می‌دهد به طور بچسبد و رمز جایش باقی بماند. پرایمری را گزینش نمائید که برای دسته پوست شما پباده سازی شده‌است. آن را به یاری انگشتان منزه بزنید و بر روی حوزه‌ T تمرکز داشته باشید.

در شرایطی‌که پوست بسیار چربی دارید می‌توانید پرایمر را بر روی کل فیس بمالید.
بخش سوم: زدن کانسیلر بر روی پوست
1. رینگ های سیاه تحت دیده را نهفته نمائید:

یک کدام از کاربردهای اصلی کانسیلر نهفته کردن رینگ های سیاه ذیل دیده میباشد. جای اینکه نیم دایره ای ذیل دیده تولید فرمایید یک مثلث تولید فرمائید. این نحوه که با دست، براش یا این که اسفنج انجام می گردد سبب پر رنگ خیس شدن و لیفت رخ میگردد.

از کناره داخلی دیده چپ فعالیت خویش را آغاز نمائید. یک خط مورب از کانسیلر را از کناره داخلی تا راس و بالای استخوان سیرتکامل چپ خویش ترسیم فرمایید.
از به عبارتی استخوان سیرتکامل، خط موربی را تا کناره فرنگی دیده چپ بکشید.
از ابزار انتخابی برای مخلوط کانسیلر به سمت بیرون و زیر به کار گیری کنید.
این روند را برای دیده راست خویش تکرار فرمائید.
از کشیدن یا این که مالیدن آن بر روی پوست تحت دیده دوری کنید.
2. جراحت ها و لکه های تیره را بپوشانید:

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۶:۴۰ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

شیوه به کار گیری از اشکال کانسیلر


شیوه به کارگیری از کانسیلرهای آرایشی برای کمتر نشان دادن سن را از یک کدام از مشهورترین آرایشگرهای جهان بیاموزید.
طریق استعمال از کانسیلر
بابی براون یکی‌از مشهورترین ها در موضوع آرایش و پیرایش و تولید ها آرایشی میباشد. وی هر ساله میلیون ها دلار فروش در سراسر جهان داراست و اسم تولیدات وی یکی‌از برندهای اصلی و دارای اعتبار اسباب و اثاث پیرایش میباشد. از پاراگراف مشتریان بسیار پر اسم و رسم وی مریل استریپ، کاترین زتا جونز، سیدنی کلافورد میباشند که معمولا محصول ها آرایشی خویش را از بابی تهیه و تنظیم مینمایند. علاوه بر اینها وی تالیف کننده 6 کتاب پرفروش در قضیه زیبایی و آرایشگری میباشد که جز کتاب های دارای اسم و رسم در مورد فراگیری آرایشگری میباشد و نیویورک تایمز از وی تحت عنوان معروفترین فروشنده اسباب آرایش و پیرایش و مشاور زیبایی اسم میبرد.

 کانسیلر چیست

شیوه به کار گیری از اشکال کانسیلر
از این پس میخواهیم سلسله یادگرفتن های اورا در مسئله زیبایی و آرایشگری برای شما بیاوریم، یادگرفتن هایی که بیش تر تاکید برسادگی و زیبایی اضافه دارا‌هستند.برای مثال در‌این شماره وی به شما میگوید چه طور از کانسیلر استعمال نمائید که در فیس ابدا معلوم نباشد اما در قبال سن را بسیار کمتر نشان دهد.

استعمال از کانسیلر امروزه از واجبات آرایش و پیرایش میباشد و به اندازه استعمال از فونداسیون و کرم پودر مهم می باشد. به امداد کانسیلر شما می‌توانید نقاط تیره ، قرمز‌رنگ ، رگها و جای زخمها را بپوشانید, کانسیلرها در واقع کرم پودرهای فشرده پر‌نور و رنگی می‌باشند که شما می‌توانید آنان‌را پیشین و یا این که پس از کرم پودر به کارگیری نمایید البته سفارش اینجانب پس از کرم پودر میباشد.
کانسیلر چه میباشد؟
کانسیلرها درواقع کرم پودرهای فشرده پر‌نور و رنگی میباشند که شما می‌توانید آن ها را قبلی یا این که بعداز کرم پودر به کار گیری نمائید اما برخی ها می‌گویند بهتر میباشد پس از کرم پودر زدن مصرف شود. این کانسیلرها به طور های مختلفی وجود دارا هستند؛ یک کدام از به طور Stick یا این که ماتیکی که استعمال از آن شل خیس میباشد، شرایط دیگر کرم مانند نصفه جامد و در غایت کانسیلرهای مایع.
کانسیلر معمولا بایستی یک رتبه از رنگ کرم پودر مصرف شده پر‌نور خیس باشد. چنانچه خیلی پر‌نور خیس از کرم پودر باشد به جای پوشانندگی لکه های تیره را بیش تر نشان خواهد بخشید.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۰:۱۲ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

رنگ‌های گوناگون کانسیلر کدام‌اند؟


کانسیلر کرم‌پودرهای رنگی به‌رخ فشرده جامد (پلت)، نصفه‌جامد(ماتیکی) یا این که مایع می‌باشند که معمولا پایین پنکیک یا این که کرم‌پودر و بعداز کانتورینگ (رفع عیوب چهره و پررنگ‌سازی نواحی مختص مانند سیرتکامل) استعمال می گردند.

واقعیت این میباشد که کانسیلرها عموما برای پوشاندن تیرگی پایین دیده پباده سازی گردیده‌اند، البته در صورتی روش‌و‌ترسیم استعمال‌ی صحیح از این وسیله آرایشی را حافظه بگیرید میتوانید از آن برای پوشاندن معایبی مثل جای جوش، جای جراحت و نیز به‌تیتر شالوده و پایه سایه‌ی دیده استعمال نمائید.

کانسیلر چیست

مهم ترین نکته در به کارگیری از کانسیلر این میباشد که می بایست یک سکو از کرم‌پودر پر‌نور‌خیس باشد تا نقایص فیس را بپوشاند درغیر این‌فیس به‌جای کاور کردن و پوشانندگی، نقایص فیس را اضافه به فیس می کشند.

در حالتی‌که هم در به کارگیری از آن، انگیزه‌تان پر‌نور کردن بعضا نواحی چهره میباشد و به‌اصطلاح میخواهید پوست‌تان را در نواحی مثل بینی و پیشانی «هایلایت» فرمایید، بسته‌به پر‌نور یا این که تیره‌خیس کردن آن حوزه‌ می بایست از کانسیلر پر‌نور یا این که تیره به کارگیری فرمائید. معمولا در هایلایت چهره با کانسیلر نواحی پایین دیده و روی بینی را پر‌نور و نقاطی مثل بالای پیشانی، ذیل خط سیرتکامل و… را تیره میکنند.رنگ‌های گوناگون کانسیلر کدام‌اند؟


رنگ‌های متعدد کانسیلر هر یک برای پوشاندن لک و نواقص بخشی از چهره و نیز گونه های رنگ پوست در اشخاص متفاوت پباده سازی گردیده‌اند. مثلا آن‌هایی که تُن زرد رنگ دارا‌هستند، برای تمام اشکال رنگ پوست مطلوب‌اند. یادتان باشد در حالتی‌که پوست رخ‌تان پر‌نور میباشد، پر‌نور‌ترین رنگ را گزینش نمایید.

کانسیلر زرد رنگ: کارکرد کانسیلرهایی با بدن زردرنگ برای پوشاندن تیرگی و سیاهی به دور‌ دیده و نیز پوشاندن لک‌‌ها و جای جوش‌هایی که تیره گردیده‌اند، مطلوب‌اند؛ زیرا رنگ‌های تیره را رفع می نمایند.

کانسیلر سبز: این رنگ کانسیلر برای خنثی کردن قرمزی پوست، جای آسیب و جوش و جای جوش مطلوب میباشد. در شرایطی‌که به‌فیس مادرزادی در فیس‌تان دارنده لک‌های قرمز رنگ یا این که ماه‌گرفتگی میباشید، می توانید برای پوشاندن آنان از رنگ سبز به کارگیری فرمائید. برهان استعمال از رنگ سبز برای پوشاندن جوش‌ها این میباشد که جوش معمولا قرمز رنگ میباشد و رنگ تکمیل کننده قرمز‌رنگ سبز میباشد و به این‌ترتیب رنگ سبز کانسیلر رنگ قرمز‌رنگ جوش‌ها را می‌پوشاند. یادتان باشد کانسیلر را با براشی تنها روی جوش بزنید تا از پخش شدن باکتری به حریم پوست پیشگیری نمائید.

کانسیلر بنفش: این رنگ کانسیلر برای پوشاندن موقعیت تورم رخ به کارگیری می‌گردد. علاوه‌براین چنانچه رنگ پوست‌تان مایل به رنگ زرد میباشد، برای پوشاندن نواقص فیس میتوانید ذیل کرم‌پودر از کانسیلر بنفش به کار گیری نمائید.

کانسیلر نارنجی رنگ: کسانی که پوست سبزه دارا هستند می توانند با کانسیلر نارنجی رنگ مواقعی مثل جای جوش، آسیب و لک را بپوشانند. از سوی دیگر در حالتی‌که بدور چشمان‌تان تیره و کبود میباشد، درصورت به کارگیری از کانسیلر پر‌نور این کبودی بیش تر و به‌رنگ خاکستری خودش را نشان می دهد. برای حل این اختلال صرفا یک راه حل موجود هست؛ به کار گیری از کانسیلر نارنجی رنگ که رنگ ضد‌و‌نقیض با کبودی و بنفشی میباشد شایسته ترین گزینش میباشد. در‌این‌صورت‌ بعداز محو کردن کانسیلر نارنجی رنگ، از یک کانسیلر پر‌نور استعمال فرمایید و آن را با یک پد یا این که براش محو فرمایید.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۴:۳۱ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

ریمل زدن با اعتنا به صورت دیده متعدد میباشد

بهترین مارک ریمل
ریمل زدن

ریمل زدن با اعتنا به صورت دیده متعدد میباشد

بسیار خب، درحال حاضر اذن دهید که در زمینه ی صورت دیده و محل ریمل زدن حرف کنیم:

یادگرفتن ریمل زدن بر پایه ی صورت دیده های پراکنده
با فرمژه و به عمل بردن اصولی ریمل که در صدر به آن اشاره شد استارت نمائید، و مطمئن گردید که تمام مژه‌هایتان را می‌پوشانید. برای دیده‌هایی که از هم مسافت دارا هستند، سفارش میکنم که از کناره‌ی داخلی دیده به سمت میانه پلک ریمل بزنید. برای اینکه کاری فرمائید تا دیده‌هایتان نزدیک‌خیس بهم بنظر برسند، می بایست تیره‌ترین منطقه، کناره‌ی داخلی چشمتان باشد.

دیده های در حدود هم

برای دیده‌های در حدود هم، می بایست دیده‌ها را از هم به دور نمایید، به این ترتیب تیره ترین نصیب ریمل بایستی کناره‌ی بیرونی دیده باشد. مژه‌هایتان را فر فرمایید و اولی لایه‌ی ریمل را با تمرکز بر کناره‌ی بیرونی دیده بزنید. لایه‌ی دوم را از میانه مژه استارت فرمایید و به سمت خارج ادامه دهید. برای تاثیرگذاری طولانی تر، یک خط دیده مایع در امتداد خط مژه‌تان بکشید، یا این که مقدار متعددی ریمل در ریشه‌ی مژه بزنید تا مطمئن گردید که تیره ترین نصیب ریملی که زده‌اید، کناره‌ی بیرونی چشمتان میباشد. این فعالیت انتهای دیده‌ها را بالا می کشد و بنظر میرسد که دیده‌ها، مسافت‌ی بیشتری از هم دارا‌هستند.

یادگرفتن ریمل زدن مبتنی بر صورت دیده های کوچک‌خیس
برای کسانی که دیده‌های کوچک‌تری دارا هستند، می بایست کاری کنیم که با زدن ریمل، بسیار وسیع‌خیس و گردتر بنظر برسند. پیشنهاد‌ی اینجانب این میباشد که روی تمام مژه‌ها از یک لایه‌ی ریمل قطور کننده به کارگیری نمائید. بعد از آن یک ریمل بلند کننده بردارید و آن را تنها در اواسط مژه‌ها بزنید. این عمل، اعتنا را به سمت میانه چشمتان جلب می‌نماید و چشمتان بازتر، پهن‌خیس و وسیع‌خیس بنظر میرسد.

دیده های بادامی

برای اضافه کردن یا این که ساخت یک دیده بادامی، ریمل زدن را بر کناره‌ی بیرونی مژه‌های بالا و تحت متمرکز فرمایید. کارایی فرمائید برای مژه‌ی بالا از یک ریمل قطور کننده به کار گیری نمایید، و دو‌مین لایه را از اواسط پلک به سمت کناره‌ی بیرونی بزنید. آن گاه از نوک برس ریمل یا این که یک برس کوچکتر استعمال نمایید و بطور سخاوتمندانه به مژه‌ی زیر نیز ریمل بزنید، البته صرفا به کناره بیرونی. این عمل به طولانی تر کردن یا این که دادن صورت بادامی به دیده یاری خواهد کرد.

یادگرفتن ریمل زدن بر پایه ی صورت دیده های گرد
برای دیده‌های گرد، عمده‌ترین بخش ریمل می بایست روی خط مژه‌ی بالا و کناره بیرونی باشد. ریمل مژه‌ی ذیل بایستی دست‌کم مقدار ممکن باشد یا این که به هیچ وجه ریمل زده نشود. از یک ریمل کلفت کننده در امتداد خط مژه به کارگیری فرمائید و در شرایطی که میخواهید گردی چشمانتان را اضافه فرمایید، ریمل را طولانی تر در میانه چشمتان بزنید. در صورتی می خواهید که دیده گردتان، اضافه مشابه به دیده گربه بنظر رسد، در کناره‌ی بیرونی ریمل بیشتری بزنید.

دیده‌های نامتقارن

در دیده‌های نامتقارن، ما میخواهیم که اعتنا را از پلک و صورت نامتعادل دیده به دور کنیم. زدن سایه به صورت گربه‌ای و یک پوشش سنگین ریمل در امتداد خط مژه منجر میگردد که‌این گونه دیده، شایسته ترین ظاهرش را پیدا نماید. از رنگ‌های پر‌نور و ریمل‌های رنگی که می توانند نامتقارن بودن را اضافه مشخص و معلوم نمایند، اجتناب نمائید.

یادگرفتن ریمل زدن بر پایه ی صورت دیده های رو به ذیل
برای دیده‌های رو به ذیل، از دو رنگ ریمل استعمال فرمائید تا به بیشترین تاثیر دست پیدا فرمایید. ریمل قهوه‌ای به زیبایی ریمل مشکی میباشد، و به عبارتی ظواهر را دارااست. همینطور تمام اعتنا را به خویش جلب نمی‌نماید و به شما قابلیت میدهد که بر رژ لب و رژ سیرتکامل‌تان تاکید بیشتری نمائید.

به مژه‌ی تحت، ریمل قهوه‌ای و به مژه‌ی بالا، ریمل مشکی بزنید، تمام ریمل را در راءس مژه متمرکز فرمایید، و به کناره‌ی بیرونی دیده، کمترین مقدار ریمل را بزنید تا دیده بالا کشیده شود.ریمل می تواند به تنهایی یا این که برای بی نقص کردن پیرایش استعمال شود. نکته‌ی مهم، یافت کردن فرمول و برسی میباشد که برای شما از کلیه بهتر باشد. چیزی به آسانی محلی که چوب ریمل را قرار می‌دهید، میتواند تفاوت متعددی ظاهرا آخری آرایشتان تولید نماید.


برچسب: بهترین مارک ریمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۱:۱۴ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین طرز تقویت مژه


شایسته ترین طرز تقویت مژه بین راهکارهای بسیار متعددی که برای مژه های بلند و پرپشت موجود است کدام میباشد؟ این سوالی میباشد که در ذهن خیلی از خانم ها موجود است که دنبال روشی مطمئن برای معالجه مژه های نادر پشت و بی شرایط خویش می باشند. شاید شما هم جزو اشخاصی باشید که از نداشتن مژه مشقت می‌برند، اهمیت داشتن مژه های بلند و قشنگ به قدری زیاد میباشد که یک کدام از اجزای زیبایی در چهره مژه میباشد.همان طور که می‌دانید نحوه های خانگی و تکنیک های جدیدی مثل کاشت مژه برای تقویت و لبریز نشان دادن مژه ها موجود هست ولی بستگی به گزینش شما دارااست که کدام طریق را تعیین نمائید البته چنانچه دنبال شایسته ترین طرز می باشید با الماس نشان هم پا باشید.

بهترین مارک ریمل

نصیب اولیه
مژه ها هم مانند گیسو راز نیاز به تقویت دارا‌هستند برای رویش مژه های ریخته گردیده راهکارها و نحوه های متعددی می اقتدار انجام اعطا کرد. مژه ها هم شبیه گیسو راز نیاز به نگهداری و تقویت دارا هستند.

شیوه طبیعی و خانگی
او‌لین طرز برای داشتن مژه های خوشگل داشتن تغذیه دربردارنده پروتئین میباشد این مواد درمانی را در رژیم غذایی بگنجانید و مصرف فرمائید وهم از آن‌ها می‌توانید تحت عنوان پرپشت کننده مژه به کار گیری نمایید. درین نحوه اضافه از معالجه های استعمال میشود که در منزل به راحتی در دسترس می‌باشند و سوای نیاز به تخصص خاصی میتوانید برای پرورش سریع مژه اجرا فرمائید تنها کافیست از خواص روغن های گیاهی و مواد غذایی باخبر باشید یک نکته قابل توجه دیگر این میباشد که پس از به کارگیری از این راهکار خانگی کتف زدن روزمره مژه فراموش نشود.

شیوه تصنعی و مصنوعی کاشت مژه
بخش اعظمی از خانم هایی که با طریق طبیعی پاسخ نمیگیرند بدون چاره میگردند از مژه تصنعی استعمال نمایند استعمال از مژه های تصنعی هم بصورت دایم هم بصورت موقت انجام میشود کاشت مژه یا این که به عبارتی اکستنشن مژه یک شیوه درمانی برای بلند کردن مژه میباشد که با به کارگیری از تارهای تصنعی و چسباندن آن به مژه های شخص ظواهر زیبایی می‌دهد. ولی کنده شدن مژه بر اثر اکستنشن یکی عیب های میباشد که‌این طرز دارااست در صورتیکه از چسب مژه خوب استعمال نشود و سبب می گردد ریزش مژه ها اضافه شود در واقع عارضه ها آن از مزیت آن طولانی تر میباشد.

نحوه تقویت مژه با کراتین
به مراد تقویت و پرکنندگی مژه ها از مواد طبیعی و تکمیل کننده مانند کراتین که مژه به آن نیاز دارااست به کارگیری می گردد این طریق به علت به کارگیری نکردن ابزار شیمیایی و تصنعی و مصنوعی موردپسند همگان قرار گرفته میباشد پرورش و استحکام مژه درین طریق به جهت جذب مواد معدنی روی مژه ها تاثیر متعددی در بلندی و خوش حالتی آن داراست. بین طرز های گفته در ابتدا شایسته ترین طرز تقویت کننده مژه شناخته شده‌است و البته اسم این طریق لیفت ولیمنت مژه میباشد برای شناخت بیش تر ادامه مقاله را از دست ندهید


برچسب: بهترین مارک ریمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۱۶:۵۵ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

غلظت کانسیلر نکته کلیدی میباشد


غلظت کانسیلر نکته کلیدی میباشد

کانسیلر چیست

کانسیلرها از لحاظ غلظت و فرم گونه های مختلفی دارا هستند و از دسته مایع رقیق کرمی تا جامد استیکی و مدادی در بازار موجودند. هریک از این گونه کانسیلر برای کاربرد خاصی و دسته پوست خاصی پباده سازی شده‌است. اضافه اشخاص تصور می‌نمایند جور غلیظ کانسیلر برای پوشاندن تیرگی حریم دیده مطلوب میباشد در حالی که‌این تصور نادرست میباشد و مدل کرمی با غلظت میانگین و معدود برای این عمل ایده‌آل میباشد و ظواهر طبیعی‌تری به پوست شما خواهد اعطا کرد. در مقابل گونه های غلیظ‌خیس کانسیلر و اشکال استیکی و مدادی برای پوشاندن جوش و نقاط کوچک مطلوب میباشد.

رنگ درست کانسیلر را به عمل ببرید
شاید بیان کردن این نکته ضروری به لحاظ نرسد البته درصد بالایی از ایرادات در کاربرد کانسیلر ناشی از تعیین رنگ نامناسب برای پوست میباشد. معمولا رنگی که برای کانسیلر به کارگیری می‌گردد بیش تر از حد پر‌نور یا این که بیشتراز حد رنگ زرد و یا این که بیشتراز حد صورتی میباشد و این مساله سبب می شود کانسیلر تماما با پوست شما هماهنگ نشود. چنانچه پوست روشنی دارید به‌دنبال رنگ‌هایی باشید که یه خرده متمایل به صورتی باشد، در شرایطی که پوست متوسطی دارید رنگ‌های هلویی پر‌نور و ادغام صورتی و نارنجی رنگ را گزینش نمائید و در صورتیکه پوست تیره‌ای دارید هلویی و نارنجی رنگ را آزمون فرمائید. رنگی که تعیین می کنید می بایست یک یا این که دو سکو (و خیر اضافه) از رنگ پوست شما پر‌نور‌خیس باشد البته برای پوشاندن جوش از کانسیلر همرنگ پوست به کار گیری نمائید.

 

کاربرد کانسیلر در چندین لایه

مطالب پیشنهادی

چربی سوزی اصولی با میل کردن پروتئین.

نادرست رایج در کاربرد کانسیلر ( و اضافه مواد آرایشی دیگر) این میباشد که اشخاص برای پوشاندن لکه‌های رخ خویش در یک مرحله مقدار زیاد از آن را روی پوست می‌مالند در حالی که‌این فعالیت سبب می گردد پیرایش شما خمیری و غیرحرفه‌ای شود. در شرایطی که یک لایه نازک کانسیلر برای پوشاندن تیرگی ذیل دیده یا این که جوش‌های شما کفاف نمیدهد به جای به کارگیری از مقدار متعددی کانسیلر، آن را در یک سری مرحله و یکسری لایه به فعالیت ببرید. در آغاز لایه نخستین را بزنید و بعد از ثبت لایه دوم کانسیلر را به کار گیری نمایید و این عمل را ادامه دهید تا به پوشش دلخواه برسید.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۴:۳۹ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

او‌لین باری که کانسیلر را در دکان دیدم


حقیقیت، او‌لین باری که کانسیلر را در دکان دیدم به هیچ وجهً نمی‌دانستم کانسیلر چه می‌باشد و چه کاربردی داراست؟! تاءمل میکردم کرم پودر رنگی میباشد. ولی حقیقتاً کرم پودر رنگی میباشد، ولی بجای کرم پودر به کارگیری نمیشود. بلکه برای یکپارچه‌خیس کردن پوست رخ به کار گیری میگردد.

کانسیلر چیست

این روز ها اکثر آرایشگران رشته‌ای از آن برای بی‌نقص کردن هر چه اضافه دسته‌های خویش به کار گیری مینمایند. “الناز گلرخ” میکاپ آرتیست دارای شهرت، پرسشی مطرح کرد که بسیار دیدنی میباشد. وی از فالوئرهای خویش پرسید، در حالتی که بخواهید تنها سه مداد اسباب آرایش و پیرایش را برای یک میکاپ بی آلایش و سریع گزینش فرمائید، آن سه مداد اسباب آرایش و پیرایش چه است؟ حیث شما چه چیزی است برای ما کامنت بگذارید. پاسخ الناز گلرخ را در آخر این نوشته ی علمی به شما خوا هیم بیان کرد.

دقیقا، به عبارتی‌قدر که به کارگیری از کانسیلر مطلوب برای رفع خللهای پوست رخ امداد‌کننده میباشد. ولی در حالتی که خطا تعیین و استعمال شود، فاجعه به‌توشه میاورد. استعمال‌ی نادرست از آن، مشکلات پوست شما‌را پررنگ‌خیس می‌نماید و طولانی تر به دیده میایند. پس با ما یاروهمدم باشید تا در‌این نوشته‌ی علمی به شما امداد کنیم که کانسیلر را بشناسید و چطور آن‌را گزینش فرمایید و صحیح و بجا از آن به کار گیری فرمائید.

تفاوت کانسیلر با پرایمر و کرم پودر چه می باشد و بیساری دیگر از پرسش‌های شما‌را نیز در آخر پست جواب دادیم.

شاید به‌این پست عشق داشته باشید: یادگرفتن گام به گام استقاده از کانسیلر
آنچه در‌این پست میخوانید: [نهفته کن!]

1 کانسیلر چه است و موردها به کارگیری از آن
2 مواد تشکیل دهنده‌ی کانسیلر چه میباشد ؟
3 کالرکارکتور رنگارنگ به چه درد میخورند؟
4 چطور کانسیلر مطلوب گزینش کنیم؟
5 چطور کانسیلر را مبنی بر گونه پوست خویش تعیین کنیم؟
6 چطور کانسیلر را متناسب با ایراد پوستی خویش تعیین کنیم؟
7 کالرکارکتور سبز برای لک‌های قرمز‌رنگ
8 کارلرکارکتور نارنجی رنگ یا این که قرمز رنگ برای تیرگی ها
9 کالرکارکتور بنفش برای رفع خستگی پوست و زردی
10 کالر کارکتور نخودی برای زاویه دهی
11 چطور کانسیلر را متناسب بارنگ پوست خویش گزینش کنیم؟
12 پرسش‌های متداول
13 هر رنگ کالرکارکتور برای چه موردی استعمال می شود؟
14 انگیزه از استعمال از کانسیلر چه می باشد؟
15 نخستین کانسیلر بزنیم یا این که کرم پودر؟
16 فرق در میان کانسیلر و کرم پودر چه می‌باشد؟
17 شایسته ترین برند کانسیلر چه است؟
18 شایسته ترین کانسیلر: از تارت تا مای، کدام کانسیلر برندست
19 آیا می بایست تمام رنگ های کانسیلر را داشته باشم؟
20 فید کردن چه میباشد؟
21 تفاوت پرایمر و کانسیلر چه چیزی است؟
کانسیلر چه می باشد و موردها به کار گیری از آن
قبلی از هر چیز بهتر میباشد بدانید کانسیلر چه می باشد ؟ کانسیلر(concealer) یا این که کالرکارکتور(color corrector) یک کدام از اقلام آرایشی میباشد، که برای تصحیح رنگدانه های پوست مثل لک،کک‌ و مک، اثرها سوختگی، ماه‌گرفتگی، جای جوش و اسکار به عمل می روند. همینطور برای پررنگ‌ کردن نصیب‌هایی از رخ مثل روی سیرتکامل، تیغه‌ی بینی و …. به کار گیری می گردد. کرم پودر فشرده گردیده در رنگ‌های متعدد که برای خنثی کردن جای لک، جوش، قرمزی، کبودی و زردی پوست استعمال میگردد. با استعمال از کانسیلر رنگ پوست رخ شما، یک‌دست‌خیس میشود.

شاید برایتان سوال پیش آید که کرم‌پودرها هم برای پوشاندن عیب های چهره بکار می روند. پس ادله استعمال از کانسیلر چه می‌باشد؟ چنانچه لک‌های رنگی پوست شما بسیار زیاد و لبریز‌رنگ می‌باشند، مسلما علاوه بر کرم‌پودر، می بایست از کالرکارکتور به کار گیری نمائید. هر دو پوست را یکپارچه میکنند، اماکانسیلر قطور‌خیس و سنگین‌خیس میباشد.

شاید برایتان جذاب باشد اولی کالرکارکتر را مارک 3dsmax فاکتور در سال ۱۹۵۴ وارد بازار کرد. انگیزه از ارائه‌ی آن، تصحیح رنگدانه‌های بیش تر پوست فیس بود.

مواد تشکیل دهنده‌ی کانسیلر چه می باشد ؟
حال که فهمیدیدم کانسیلر چه چیزی است ، وقت آن رسیده تا مواد تشکیل دهنده‌ی کانسیلر را بشناسیم. کمپانی‌های متفاوت از مواد تشکیل‌دهنده‌های متنوعی برای ساخت محصول ها خویش به کار گیری مینمایند. ولی مواد تشکیل دهنده‌ی رایج در کانسیلر ها مواد تحت می‌باشند.

(Talc)تالک

( Ricinus Communis (Castor) Seed Oil) روغن دانه‌های گیاهی

گلیسیرین (Glycerin)

دیمتیکن (Dimethicone )

پروتئین برنج هیدرولیز گردیده(Hydrolyzed Rice Protein)

گلیسریل استارات(Glyceryl Stearate)

کائولن مینرال(Kaolin Mineral)

روغن هیدرولیز گردیده(Oil Hydrolyzed)

نشاسته ذرت(Corn Starch)

رایحه(Fragrance)

اولیل الکل(Oleyl Alcohol)

سدیم کلرید(Sodium Chloride)

افزودنی های رنگی(Color Additives)

آب (Water)


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۳:۱۸ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

کانسیلر پوشاننده جوش چه چیزی است و چطور بایستی از آن بهره برد؟


کانسیلر پوشاننده جوش چه چیزی است و چطور بایستی از آن بهره برد؟

کانسیلر چیست

در حالتی که هر روز صبح، جوش‌های روی پوست چهره یا این که جای آنها سبب ساز میگردند که خودباوری خویش را از دست بدهی، ما ترفندی را در آرایش و پیرایش به تو نشان می دهیم که به یاری آن میتوانی از شر ظواهر بد جوش‌ها روی پوست خلاص شوی! سر این فعالیت، به کارگیری از کانسیلر پوشاننده جوش میباشد!

آری؛ کانسیلر پوشاننده جوش فیس قادر است در محو کردن موقتا جوش‌ها و جای آنان از روی فیس اعجاز نماید! به شرطی که کانسیلر قابل قبولی را تعیین کنی و طرز به کارگیری از آن را بلد باشی!

برای این مراد، موعظه‌های ما‌را در رابطه گزینش شایسته ترین کانسیلر پوشاننده جوش و طرز صحیح استعمال از آن بخوان.

"کانسیلر چه چیزی است و آیا بدون شکً می بایست آن را در کیف اسباب و اثاث پیرایش خویش داشت؟" را اینجا بخوانید.

برای پوشاندن قرمزی جوش‌ها و جای آن ها روی پوست می توانی از کانسیلر سبز به کار گیری کنی و بعد روی آن را با کانسیلر رنگ پوست بپوشانی. بنابراین که نخست مقداری کانسیلر سبز را روی جای جوش‌ها بزن و آن گاه به یاری خودکار‌موی یا این که تکه‌ای پنبه، کانسیلر رنگ پوست را روی آن ها بمال. با محو کردن خطوط حریم این نواحی می توانی پوستی صاف و یکپارچه داشته باشی.

طریق صحیح استعمال از کانسیلر پوشاننده جوش این میباشد که نخست مقداری مرطوب‌کننده فارغ از چربی را روی پوست خویش بمالی. برای پوشاندن جوش‌های رخ، کانسیلر منحصربه‌فرد این عمل را تعیین کن یا این که چنانچه که به آن دسترسی نداری، کانسیلری با اساس زرد رنگ را تهیه و تنظیم کن. توجه کن که کانسیلرهای مایع به دور دیده برای این عمل مطلوب نیستند.

درحال حاضر به امداد انگشت خویش، کانسیلر پوشاننده جوش را روی جوش‌ها بزن. آن گاه کرم پودر دائمی خودت را روی فیس بمال. اعتنا کن که هنگام پوشاندن روی جوش‌ها با کرم پودر از حرکات ضربه‌ای استعمال کنی تا کانسیلر تحت آن را پخش نکنی.

در انتها میتوانی با استعمال از پنکیک مطلوب، پوست خویش را صاف و یک دست کنی. ما در اینجا تورا با یک گونه کانسیلر پوشاننده جوش از مارک آرایشی "کاپریس" Caprice آشنا می کنیم.


کانسیلر پوشاننده جوش "کاپریس" دسته ایفکت مجیک Effect Magique که هم سیاهی و پف بدور دیده‌ها را از دربین میبرد و هم برای پوشاندن جای جوش و لکه‌های روی پوست فرموله شده‌است، با رنگ‌های متعادل و متنوع خویش، پوشش یکدستی را روی پوست ساخت می‌نماید.

این کانسیلر فرانسوی همینطور، ماندگاری بالایی داراست و خطوط نازک حریم دیده‌ها را نیز می‌پوشاند. ظاهری که پوست بعد از به کار گیری از این کانسیلر پوشاننده جوش پیدا می‌نماید، طبیعی و مات میباشد. براین اساس، این کانسیلر میتواند یکی‌از شایسته ترین تعیین‌ها برای هر خانمی باشد!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۹:۱۱ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

کانسیلر چه چیزی است و چه‌گونه می بایست از آن استعمال کنیم؟


کانسیلر چه چیزی است و چه‌گونه می بایست از آن استعمال کنیم؟
کانسیلر همانگونه که از اسم آن (Concealer) پیداست یک وسیله آرایشی برای پوشش دادن عیوب پوستی میباشد. کانسیلر نوعی فونداسیون فشرده با غلظت بالا میباشد که قابلیت و امکان پوشش بالایی داراست و میتواند مشکلهای پوست مثل آکنه و قرمزی ناشی از آن، لک پوستی و چاله و سیاهی ذیل دیده را تا حد متعددی پوشش دهد. ولی به کارگیری از کانسیلر نیاز به رعایت نکاتی دارااست که درین نوشته ی علمی از خبر نامه قرمز رنگ به آن خوا‌هیم پرداخت.

کانسیلر چیست

استعمال از کانسیلر
کانسیلر مطلوب گزینش نمائید: او‌لین گام برای به کار گیری از کانسیلر تعیین جور مطلوب آن میباشد. کانسیلرها اشکال مختلفی دارا هستند و هر گونه آن برای نیاز خاصی پباده سازی شده‌است پس گذشته از هرچیز می بایست نیاز پوست خویش را بشناسید. کاسیلر را یک یا این که دو سکو پر‌نور‌خیس از رنگ طبیعی پوست خویش و بی تردید از مارک دارای اعتبار گزینش فرمائید. گونه مدادی آن برای جوش و آکنه و مدل استیکی برای عیوب گسترده پوست کاربرد داراست. گونه های مایع و کرمی را برای پوست‌های کم آب و گونه های جامد و پودری را برای پوست‌های چرب به عمل ببرید.

پوست خویش را مهیا سازی نمایید: مانند طرز‌های متفاوت پیرایش قبلی از هرچیز بایستی چهره خویش را بشویید و منزه فرمائید، از یک منزه کننده ملایم به کارگیری نمائید و بعداز آن از مرطوب کننده مطلوب آبرسانی به پوست به کارگیری فرمائید. برای تزکیه پیرایش حریم دیده از یک گوش تمیز کن پاک به کار گیری فرمایید و مواد باقی مانده از ریمل و خط دیده را بزدایید. کانسیلر اولی مرحله از آرایش و پیرایش شماست (ولی در‌صورتی‌که از اصلاح کننده رنگ استعمال نمی کنید) و می بایست روی پوست منزه و قابل انعطاف و فراهم سازی گردیده گزینه به کار گیری قرار بگیرد.

سیاهی زیرچشم را پوشش دهید: از برس اختصاصی کانسیلر استعمال فرمایید و آن را ذیل دیده و روی نقاط تیره حریم آن مثل کناره دیده و حریم بینی بزنید. ولی این عمل را با انگشت هم می‌قدرت انجام اعطا کرد ولی برس بهداشتی‌خیس میباشد، همینطور بعضا برندها در بسته بندی خویش برس و اپلیکاتور منحصر به فرد دارا هستند که میتوانید آن را به فعالیت ببرید. بعد از زدن کانسیلر آن را محو نمائید البته هیچ گاه بدور دیده را نمالید زیرا موجب زخم به پوست می شود و ولی پوشش آن را کاهش می دهد. تا نقطه زیرین مژه‌های زیر را به طور کامل پوشش دهید و جایی را خالی باقی نگذارید تا دیده‌ها موقعیت طبیعی خویش را داشته باشند.

 

مطالب پیشنهادی

از تبریز بنویس، اجرو پاداش بگیر

آکنه و لکه‌های پوستی را پوشش دهید: علت عمده به کارگیری خانم‌ها از کانسیلر لک‌های پوستی، آکنه و جای آن و قرمزی ناشی از آن میباشد. برای این فعالیت کانسیلر را با برس یا این که اپلیکاتور روی جای‌جای دچار به طور جدا بزنید آن‌گاه به آرامی گوشه‌های آن را محو نمایید تا مرزها معین نباشد. از لایه کلفت کانسیلر به کار گیری نکنید زیرا آرایش و پیرایش شما‌را خمیری خواهد کرد، یک لایه نازک از پوشش کافی میباشد. در چهره لزوم از لایه‌های دوم و سوم هم به کار گیری نمایید. برای این فعالیت از انگشت استعمال نکنید زیرا آلودگی دست شما احوال آکنه را بدتر خواهد کرد.

کانسیلر را ثبت نمایید: بعداز این که کلیه نقاط دچار به خیر و خوبی پوشش داده شد مقداری از فونداسیون خویش را بردارید و روی نقاطی که کانسیلر زده‌اید بمالید تا ثبت شود. به جای این عمل می توانید از پودر ثبت کننده پیرایش هم به کارگیری فرمایید. همگی جای چهره را برس بکشید تا یک دست و پاک شود.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۶:۴۲ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

تعیین رنگ کانسیلر مطلوب


تعیین رنگ کانسیلر مطلوب
کانسیلر
کانسیلر
همان گونه که گفته شد کانسیلر رنگ های مختلفی نیز دارااست :

کانسیلر چیست

رنگ زرد
مطلوب برای هر جور پوستی میباشد که تیرگی رخ را محو می نماید .

در‌حالتی که تیرگی حریم دیده شمارا اذیت می‌نماید می‌توانید از این رنگ به کارگیری نمایید .

بنفش
برای پوشش کبودی فیس رنگ بنفش گذینه ی قابل قبولی برای تعیین میباشد .

اشخاصی که دارنده پوست زرد رنگ می‌باشند از این رنگ می‌توانند به کارگیری نمایند .

سبز
خنثی کردن رنگ پوست یکی‌از خواص های رنگ سبز میباشد .

مطلوب برای محو کردن قرمزی چهره ،لکه های مامان زادی و یا این که جوش رخ میباشد .

نارنجی رنگ
گزینه استعمال برای افرادی که پوست سبزه دارا‌هستند .

گونه های کانسیلر


دیدنی میباشد بدانید برخی از کانسیلر ها اقتدار بسیار متعددی در محو کردن و پوشاندن لکه های اثبات و بدون شوخی چهره دارا‌هستند .

کرم
به جهت ماندگاری طولانی ، در زمان روز پوست شما پوسته پوسته و یا این که چروکیده نخواهد شد .

برای محو کردن گونه های لکه در رخ مطلوب میباشد .

مایع
همت بسیار قشنگ با کیفیت خوب را در فیس شما خواهد داشت .

با به کارگیری از مداد های ارایشی و یا این که اسفنج های اختصاصی می‌توانید اینن عملگرد خوشگل را در چهره خویش ملاحظه کنید .


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۵:۱۵ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)