مجله فروش لوازم ارايش مجله فروش لوازم ارايش .

مجله فروش لوازم ارايش

كانسيلر مناسب يوست شما


چنانچه چه خانم‌هاي بخش اعظمي از كانسيلر هنگام آرايش و پيرايش فيس به كار گيري نمي كنند، اما اين اسباب و اثاث و اثاث آرايش و پيرايش يكي داراي اهميت ترين كانسيلر چيست  چيز‌هايي ست كه نبايد ناديده بگيريد . كانسيلر تيرگي‌هاي به بدور ديده را از ميان مي برد، سياهي پايين چشم را مي‌پوشاند، لك‌ها و جوش‌ها را ناپديد مي نمايد و به طور شما درخشش خاصي مي‌بخشد .
البته طرز به كارگيري صحيح از آن چگونه ميباشد؟ برترين ها - ترجمه از بهشت بختياري: در صورتيكه چه خانم هاي بخش اعظمي از كانسيلر هنگام آرايش و پيرايش رخ به كارگيري نميكنند ولي اين لوازم پيرايش و آرايش يكي از مهمترين چيزهايي ست كه نبايد ناديده بگيريد . كانسيلر تيرگي هاي به دور ديده را از في مابين ميبرد، سياهي تحت چشم را مي پوشاند، لك ها و جوش ها را ناپديد مي كند و به طور شما درخشش خاصي ميبخشد .

كانسيلر
چيست
اما روش به كارگيري درست از آن چه‌گونه ميباشد؟ ما مي بايست كانسيلر را براي نصيب هايي از چهره مان كه در گير نقص‌ ميباشد، به كار گيريم . چنانچه مي‌خواهيد بدانيد كه از چه رنگ كانسيلر و براي چه نصيب هايي از چهره به كارگيري نمائيد، به دنبال مقاله هم پا ما باشيد .

 

چه
رنگ كانسيلري مطلوب چهره شماست؟
براي دوران هايي كه شما ميخواهيد عيب هاي صورت تان را از در بين ببريد، كانسيلر سزاوار ترين تعيين ميباشد، به شرط اين كه رنگي مناسب را به عمل گيريد . يادتان باشد كه بخش هاي گوناگون رخ شما به رنگ هاي مختلفي از كانسيلر نياز داراست . براي مثال براي از دربين بردن تيرگي پايين ديده، شما مي بايست از كانسيلري پر‌نور تر از رنگ پوست تان به كارگيري فرماييد . ولي چنانچه بخواهيد كه جوش هاي قرمز رنگ يا اين كه لك هاي رخ تان را بپوشانيد، مي بايست رنگي شبيه به پوست تان تعيين نمائيد .

كانسيلر
چه كاربردهايي داراست؟
كانسيلر كاربردهاي زيادي دارااست كه مهمترين هاي آن پوشاندن تيرگي ذيل ديده، لك ها و پر‌نور كردن نقاط تيره چهره است . به عبارتي جور كه در مقدمه هم به بدان اشاره شد، براي هريك از اين موارد مي بايست از رنگ هاي گوناگون كانسيلر به فعاليت گرفت .

ترتيب
به كارگيري از پرايمر، كرم پودر و كانسيلر چگونه ميباشد؟
قبلي از آرايش و پيرايش و پيرايش، بايستي پوست تان را مهيا سازيد . براي اين خواسته پرايمرها شايسته ترين تعيين مي باشند . در صورتي قبلي از آغاز آرايش و پيرايش و پيرايش، به پوست تان پرايمر بزنيد، آرايش دوام بيشتري روي پوست تان خواهد داشت . افزون بر آن، منافذ پوست تان را هم مي پوشاند، از اين رو آرايش و پيرايش و آرايش روي چهره شما خوبتر خواهد جلسه .

بعد از اين كه صورت شما مهيا آرايش و پيرايش و پيرايش شد، مي بايست كارتان را با كرم پودر مقدمه نمائيد . اما برخي از خانم ها كانسيلر را قبل از كرم پودر به كار گيري مي نمايند كه غلط مي‌باشد . در ابتدا كرم پودر را با شت روي چهره تان پخش كنيد آن گاه به سراغ كانسيلر برويد . بعد از زدن كانسيلر از شت ديگري به كار گيري فرماييد تا مرز كانسيلر با كرم پودر كاملا محو شود . حواس تان باشد كه از كرم پودر و كانسيلرهاي كيفيت خوب به كارگيري نماييد، در غير اين چهره روي رخ تان مي ماسد .

براي مواردي كه مي‌خواهيد صرفا از پنكك براي پوشش صورتتان به كار گيري فرمائيد، مي بايست نخست كانسيلر را روي نواحي متبوع بزنيد و آن‌گاه از پنكك به فعاليت گيري فرمائيد . براي مواردي هم كه از كرم پودر مايع يا اين كه كرمي به كارگيري مي‌كنيد، مي بايست كانسيلر را در سطح آخر بزنيد و پيرايش خويش را با پودر فيس فيكس و تمام نمائيد .


برچسب: كانسيلر چيست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۲۹:۳۰ توسط:حقيقي موضوع: نظرات (0)

اشخاص متعددي را سراغ داريم كه اطلاع دقيقي از كانسيلر

كانسيلر چيست
اشخاص متعددي را سراغ داريم كه اطلاع دقيقي از كانسيلر ندارند و نمي‌دانند كانسيلر چه مي‌باشد. اين اشخاص هنگام استعمال از كانسيلر نادرست‌هاي مختلفي را انجام مي دهند و زحمتي كه براي پيرايش كشيده‌اند به‌راحتي به باد مي‌رود. با اين توضيح سفارش مي كنيم نخستين از هر چيز در خريد كانسيلر اعتنا فرمائيد و شايسته ترين برند كانسيلر را بخريد. در غايت نيز از اين چندين نادرست رايج هنگام استعمال از كانسيلر برحذر باشيد تا پيرايش شما از مدام ديدني‌خيس به حيث رسد.

۱. استعمال از يك دسته كانسيلر براي تمامي‌ي عوارض


او‌لين خطا رايج هنگام به كار گيري از كانسيلر كه معمولاً بيش تر اشخاص به آن مبتلا ميباشند، به كارگيري از يك دسته كانسيلر براي پوشش همگي‌ي عارضه‌هاست. ولي آن مدل از فن‌اي ها كه ميدانند كانسيلر چه چيزي است و چه كاربردي دارااست، با طرز درست به كار گيري از كانسيلر آشنا مي‌باشند. براي توضيح بيش تر بايستي برايتان بگوييم كه اشكال متفاوت كانسيلر در گونه هاي استيكي يا اين كه ماتيكي، كرمي يا اين كه جامد، مايع و مدادي در بازار موجود هست كه هر مورد كاربردي گوناگون دارا‌هستند. به دنبال به تفاوت اين كانسيلرها اشاره ميكنيم.

اشكال كانسيلر به نظر ساختاري
كانسيلر استيكي يا اين كه ماتيكي


اين كانسيلر مشابه رژ لب پباده سازي شده‌است. براي بافت به دور ديده مطلوب ميباشد. اما بايستي دقت داشته باشيد كه هيچ زمان آن را به طور بدون واسطه روي پوست نزنيد و بدون شكً از پد براي اين عمل به كارگيري فرمائيد. استعمال از اين كانسيلر براي پوست جوش دار سفارش نمي شود؛ زيرا بافت متراكم داراست و منجر مسدود شدن منافذ پوست و تشديد جوش‌ها ميشود.

كانسيلر كرمي


پهناور‌ترين خطا رايج هنگام به كارگيري از كانسيلر كرمي يا اين كه جامد اين ميباشد كه آن را براي پوست دارنده چين و چروك به عمل مي برند. اين كانسيلر ساختار پودري دارااست و چروك ها را طولاني تر اكران ميدهد. در واقع كاربرد اين متاع طولاني تر براي يكپارچه كردن رنگ پوست ميباشد.

كانسيلر مايع


كانسيلر مايع براي پوست هاي چرب مطلوب ميباشد. پوشش عالي دارااست و ماندگاري آن نيز طولاني ميباشد. كانسيلر مايع در اضافه مواقع به غير از براي پوست هاي كم آب استعمال ميشود.

كانسيلر مدادي


كانسيلر مدادي براي حريم لب و ابرو، لكه هاي ريز و نقطه‌اي و جاي جوش‌هاي كوچك مطلوب ميباشد.

۲. رعايت نكردن ترتيب به كار گيري از كانسيلر و كرم پودر 

 

 


برچسب: كانسيلر چيست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۴۳:۳۰ توسط:حقيقي موضوع: نظرات (0)

معرفي شايسته ترين كانسيلرهاي آرايشي

كانسيلر چيست

صرف حيث از مدل كانسيلري كه استعمال مي‌گردد معمولا تكنيك و طرز به كارگيري از كانسيلر يكسان ميباشد. براي هر جور از پوست نخست لازم ميباشد از يك لايه مرطوب كننده براي تمام بخش هاي پوست خويش به كارگيري نمائيد. تنها مي بايست اعتنا باشيد كه مقدار مرطوب كننده روي پوست زياد نباشد تا شرايط چسبنده يا اين كه براقي را روي پوست ساخت نكند.
بخش اعظمي از آرايشگران معتقدند كه نخست از كانسيلر بر روي بخش هاي تيره پوست استعمال فرماييد و بعد از آن فونداسيون يا اين كه كرم پودر را روي پوست بزنيد. بعضا ديگر نيز معتقدند كه نخست مي بايست كرم پودر مبنا را روي پوست بزنيد و آن‌گاه براي پوشش لكه هاي و تيرگيهاي پوست از كانسيلر به كارگيري نمائيد.
كانسيلر را روي سياهي تحت ديده، تيرگي هاي پوست، جوش، جاي جوش، نقايص پوستي و ... بزنيد و آن گاه با استعمال از يك اسفنج قابل انعطاف آن را روي پوست مخلوط ميكنند تا پوشش خوب و قابل قبولي را توليد كند.
كانسيلرهاي مايع، كرمي و استيكي را نبايد بيش تر از كرم پودر يا اين كه فونداسيون به كار گيري فرماييد چون شرايط چسبنده و تكه تكه اي را بر روي پوست ايجادخواهد كرد. براي به كارگيري از كانسيلر در پايين ديده شايسته ترين موقعيت اين ميباشد كه كانسيلر را به صورت مثلثي پايين ديده بزنيد وسپس با استعمال از اسفنج آن را روي پوست مخلوط فرمائيد تا موقعيت طبيعي تري را بر روي پوست ساخت كند.

معرفي شايسته ترين كانسيلرهاي آرايشي
كانسيلر نارس - NARS Radiant Creamy اين كانسيلر مايع براي پوشش دهي قرمزي پوست و همينطور تيرگي هاي تحت ديده و بقيه لكه هاي پوستي گزينش قابل قبولي ميباشد.
ارزش : 30 دلار - حدود 123 هزار تومانكانسيلر مك - MAC Studio Finish SPF 35 كانسيلري فارغ از عطر، ضدجوش و ضدآب كه پوشش دهي خير را بر روي پوست توليد مي‌كند. علاوه بر اين دربردارنده مقادير نيكي SPF نيز مي باشد كه مي‌تواند از پوست در قبال فروغ و روشنايي خورشيد حفظ نمايد.
ارزش: 21 دلار - نزديك به 87 هزار تومانكانسيلر لانكوم - Lancome Effacernes Waterproof Protective Undereye اين كانسيلر با فرمول سبكي كه دارااست به خير در گرماي روز روي پوست باقي ميماند و اصلا شرايط ذوب شدگي نخواهد داشت.
بها: 31 دلار - حدود 128 هزار تومانكانسيلر ميبلين - Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles اين كانسيلر استيكي دداراي ارزش قابل قبولي بوده و قادر است به آساني رينگ هاي نيره پايين ديده را پوشش دهد و آرايشي فارغ از عيب و نقص را برايتان ساخت كند.
ارزش: 9 دلار - حدود 37 هزار تومانكانسيلر shape tape contour - tarteكانسيلري با پوشش دهي فوق العاده كه بعداز به كارگيري از آن ظاهري روشن و صافي روي پوست ساخت مي‌شود و هيچ سيرتكامل موقعيت چين و چروك و پوسته پوسته شدن را در تحت ديده توليد نخواهد كرد.
بها: 27 دلار - نزديك به 111 هزار تومان


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۱۱:۲۳ توسط:حقيقي موضوع: نظرات (0)

توليد كرم آرايش و پيرايش خانگي


به كارگيري از برخي مواد طبيعي و خانگي براي پوست مي تواندبه مرور دوره منجر بهبود تندرست پوست نيز بشود

كانسيلر چيست

به كارگيري بيشتراز اندازه از اسباب آرايشي فيس شمارا خسته و شكسته خيس نشان ميدهد و شم خير و خوبي را نيز به دور و بري ها تان منتقل نمي نمايد. استعمال از يك ارايش بي آلايش و مبنا جذابيت بيشتري به صورت شما ميبخشد و شمارا برنا خيس نشان مي‌دهد. امروز ميخواهيم در‌اين بخش از نيك صالحي فراگيري ايجاد كرم پيرايش خانگي را به شما دوستان عزيز حافظه دهيم.

توليد كرم آرايش و پيرايش خانگي
آيا مي‌دانيد كه در صورتي دارنده پوستي نسبتا سلامت مي باشيد ، ميتوانيد از يك آرايش و پيرايش ابتدايي برخوردار گرديد؟! كرم ها و كاورهاي آرايشي گرانقيمت مي باشند ولي فراموش نكنيد كه شما ميتوانيد گونه خانگي آن را تنظيم فرماييد. بانوان مدام عشق دارا‌هستند كه از كرم هاي كاور فيس استعمال كنند با به كارگيري از آرايش و پيرايش و يك مبنا مي قدرت صورت اي خوشگل داشت.


طرز توليد كرم پيرايش خانگي
به كار گيري از كرم هاي اساس در پيرايش منجر ميگردد كه فيس شما درخشنده خيس بنظر رسد.

كرم هاي اساس يا اين كه كاور ياري بزرگي براي كساني ميباشد كه منافذ پوستي بازي دارا‌هستند كه با كرم هاي معمولي پوشانده نميشوند. البته اين كرم ها به نسبت حجمي كه دارا هستند گرانقيمت بوده و سريعا تمام مي‌شوند. پس جور خانگي آن ميتواند به شما ياري دهد كه پولتان را پس انداز نمائيد.

پرايمر خانگي با به كارگيري از كانسيلر يا اين كه كرم شالوده

در اينجا يك فرمان راحت براي تنظيم پرايمر را گزينه اشاره قرار مي‌دهيم كه عنصر اصلي آن استعمال از كانسيلر و يا اين كه كرم مبنا ميباشد.

مواد ما يحتاج : كانسيلر يا اين كه كرم اساس مايع / كره يا اين كه مرطوب كننده تن بي رنگ يا اين كه سپيد / ژل واضح آلوئه ورا ( ازروي اراده ) / خلال دندان و برس / پياله.

شيوه تنظيم : مقدار موردنياز از كانسيلر و كرم مبنا را باطن پياله بريزيد و به مقدار معادل كره تن يا اين كه مرطوب كننده را به مواد داخل كاسه طولاني تر نمائيد. مرطوب كننده بعنوان قابل انعطاف كننده كار ميكند و منجر ميگردد كه پيرايش به پوست بچسبد و وقتي كه به كانسيلر يا اين كه كرم ما بيش تر مي‌گردد از كم آب شدن و خط افتادن آن دوري مينمايد و اكنون آن را با يك خلال دندان و يا اين كه برش پيرايش تركيب فرمائيد تا عده ها حل شوند.

نحوه تنظيم كرم آرايش و پيرايش خانگي
در‌حالتي كه ميخواهيد جوش هايتان بهتر پوشيده شوند كانسيلر بيشتري به مواد بيش تر نمائيد. اين كرم براي پوست هاي كم آب سفارش مي شود و حتي آن را بيشتراز حد چرب نمي نمايد. شما همينطور ، ميتوانيد يكسري قطره ژل آلوئه ورا را به آن طولاني تر فرمائيد تا پوست شما از مواد مغذي فايده مند شود.

آلوئه ورا سبب ساز مات شدن پوست ميگردد. همت فرمائيد آن را در فريزر و يا اين كه فريز نگه داري فرماييد و فراموش نكنيد كه‌اين مواد نيز همانند گونه تجاري آن كه در اسباب آرايش و پيرايش فروشي ها يافت مي گردد ، بسيار موءثر خواهد بود.

مورد هاي ديگر

ژل آلوئه ورا : آلوئه ورا يك متاع مراقبتي بسيار خوب براي پوست بشمار ميايد كه مي‌تواند براي معالجه بخش اعظمي از بيماريهاي پوستي مانند آكنه ، سوختگي و اگزما آيتم استعمال قرار گيرد.

پودر برنج : برخي اشخاص از پودر برنج بعنوان يك پرايمر به كارگيري مي‌نمايند اين ماده در رژيم هاي زيبايي كشورهاي شرقي بسيار به چشم مي‌خورد و اكنون نيز براي ساخت مواد آرايشي بكار مي رود. جهت به كارگيري از پودر برنج بعنوان كرم كاور براي فيس ، بهتر ميباشد مقدار مقداري از آن را با يك قاشق غذاخوري آب تركيب كنيد و بر روي چهره خويش بماليد.

گليسيرين : مقدار هم اندازه از آب و گليسيرين را باهم تركيب فرماييد. آن را در يك اسپري بريزيد و با امداد يك برس به طور خويش بماليد. بگذاريد كم آب شود آن گاه آن را با دستمال كاغذي بپوشانيد. اين ماده براي پوست هاي كم آب پيشنهاد ميشود و از ماسيده شدن كرم بر روي چهره شما خودداري مي نمايد.

همينطور بخوانيد : محافظت از پوست با رعايت نكته هايي طلايي و اثر گذار!
هيدروكسيد منيزيم : ( مايع شيري رنگي كه هيدروكسيد منيزيم ميباشد. ) استعمال از اين ماده براي پوست هاي چرب سفارش مي شود. منجر مات شدن پوست فيس مي گردد و دربردارنده مواد پرخاصيت براي پوست ميباشد. قبلي از اينكه آرايش و پيرايش نماييد آن را با مرطوب كننده خويش ادغام نمائيد و به طور خويش بماليد.

معرفي تعدادي كرم آرايش و پيرايش خانگي
روغن هاي طبيعي : روغن هاي طبيعي را با آب حرارت دهيد آنگاه رنگدانه هاي معدني با رنگ خنثي را به آن‌ها بيش تر نماييد تا مشابه يك كرم شود و بافت مومي پيدا نمايد.

محلول لنز : مقداري محلول لنز را به حريم ديده خويش بماليد بعد سايه ديده خويش را بزنيد اين سبب ميشود كه سايه ديده جلوه بيشتري داشته باشد و از ديد بها نيز بصرفه ميباشد.

بدنيست فرمان تهيه و تنظيم يك كرم شب خانگي فوق العاده را بدانيد

آلودگي هايي كه در حين روز بر روي پوست شما مي نشينند را ميتوانيد با يك كرم دست ساخته خانگي در انتهاي شب بر طرف كرده و پوست خويش را ريكاوري نماييد.

بعد از جراحت دست ها، از آلودگي و فشار هاي روز ، پوست شما به حفظ و ماساژ در شب هنگام نياز داراست ، در‌اين بخش از سالم پوست و گيسو نمناك يك راهبرد براي تهيه و تنظيم كرم شب طبيعي خانگي براي تغذيه و احياي پوست شما موجود هست كه براي تهيه و تنظيم آن سيب نقش مهمي داراست . سيب ، بي نياز از ويتامين A ، B،C، ميباشد همينطور، دربردارنده بتاكاروتين و اسيد ماليك و آنتي اكسيدان است اين مواد مفيد به سلامت و برنا ماندن پوست ياري مينمايد.


روش تهيه و تنظيم كرم آرايش و پيرايش خانگي
اسيد ماليك كه يك اسيد آلفاي هيدروكسي است،براي قابل انعطاف و صاف بودن پوست موءثر ميباشد ، آنتي اكسيدان هايي كه در سيب موجود هست، منجر ارتقا درخشندگي و برنا سازي پوست مي‌گردد.

اين كرم شب ،همينطور دربردارنده روغن زيتون و گلاب مازاد نيز است هر دوي اين مواد طولاني تر ، سبب بهبود رنگ پوست و كاهش رنگدانه مي شوند ؛ علاوه بر اين روغن زيتون تحت عنوان يك قابل انعطاف كننده طبيعي پوست كار مي نمايد و تاثيرات سن را بر روي پوست كاهش مي دهد كه برهان آن، وجود چربي هاي سلامت و آنتي اكسيدان هاي جانور است.

كرم شب خانگي موثر براي به كارگيري در انتهاي روز هاي مشقت بار و لبريز تنش
گلاب، يك ياري كننده فوق العاده زيبايي ميباشد كه آكنه را نادر مي‌كند و تعادل PH پوست را نگهداري مي‌نمايد، آسيب ها را بهبود مي بخشد ، بافت پوست را ترميم مي كند و پيري پوست را نيز احيا ميكندو خاصيت آهسته بخش، ضد التهاب و آنتي اكسيداني دارااست و دارنده بويي، بسيار دلپذير مي باشد.

كرم شب خانگي با استعمال از سيب، گلاب و روغن زيتون

يكي سيب روغن زيتون گلاب تركيب كن خنجر قابلمه يكي قاشق يك پياله پلاستيكي يا اين كه شيشه اي

روش تصحيح كردن كرم شب خانگي با سيب

۱٫ سيب را به ۲ نصيب برش دهيد و دانه هاي آن را در بياوريد و بعد از آن به تكه هاي كوچكتر خرد نمائيد.

۲٫ تكه ها را باطن تركيب كن بريزيد و نصف فنجان روغن زيتون به آن طولاني تر فرماييد.

۳٫ آن‌گاه ادغام كن را پر‌نور فرمائيد و حدود ۵ تا ۷ دقيقه شكيبايي فرمائيد ،تا تماما ادغام شوند و يك ادغام غليظ بدست آيد.

۴٫ مخلوط را داخل قابلمه بريزيد و حرارت دهيد، و به دوران يك سري دقيقه شكيبايي فرماييد تا گرم شود.

۵٫ آن‌گاه اذن دهيد تا ادغام خنك شود بعد از آن، نصف فنجان گلاب به آن بيفزاييد و در انتها آن را باطن پياله پلاستيكي يا اين كه شيشه اي استرليزه نگهداريد.

۶٫ شما مي‌توانيد به زمان ۴ الي ۶ روز ،آن را باطن فريزر مراقبت فرماييد و هر روز از آن استعمال فرمائيد.


برچسب: كانسيلر چيست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۷:۴۴ توسط:حقيقي موضوع: نظرات (0)

طرز به كارگيري كانسيلر بر روي جوشها:

كانسيلر چيست
طرز به كارگيري كانسيلر بر روي جوشها:
جوشها يك كدام از طاقت فرسا ترين عيوب براي نهفته كردن در فيس مي‌باشند. كه گذشته از هر چيز توصيه ميشود در آغاز از معالجه هاي طبيعي براي حقيركردن و منقبض كردن جوش استفاده نمود كه از آن گزاره مي شود به روغن درخت چاي و يا اين كه سركه سيب بر روي محل متبوع استفاده نمود كه مي‌تواند تخت‌گاز جوش را كوچك و منقبض كند.
در‌صورتي‌كه نحوه هاي طبيعي درماني نقل شده در دسترس شما نبودند توليدات دارنده ساليسيليك اسيد نيز ميتوانند امداد خير براي شما باشند. در كل دقت داشته باشيد كه هر مورد از طريق ها بايستي پانزده دقيقه قبلي از استارت پيرايش رخ انجام شوند.

 

به‌دنبال بايستي به وسيله يك تحت سازي (بوسيله كرم پودر) مطلوب با رنگ پوست خويش استارت به محو كردن جوش فرماييد اما اعتنا داشته باشيد كه صد رد صد رنگ كرم پودر را به اعتنا و مطلوب با پوست خويش گزينش فرماييد اين مرحله خيلي مهم ميباشد زيرا در‌صورتي‌كه صحيح انجام نشود سبب ساز مي‌شود سود عكس بگيريد و محل متبوع معين خيس و بديهي خيس از پيشين شود.

 

در مرحله آن‌گاه به وسيله يه شات مطلوب آرايشي يه خرده كانسيلر كه مطلوب با رنگ پوست شماست را بر روي محل متبوع و حريم آن بماليد بعد از آن به آرامي با امداد نوك انگشتان خويش چندبار روي محل متبوع و لبه آن ضربه هاي خيلي آرامي بزنيد تا نوروفروغ و تيرگي مواد آرايشي مستعمل ادغام و يك پارچه شود. در غايت در صورتي جوش از گذشته وضعيت قرمزي و برافروخته داشت و پاره اي قرمزيه آن مشخص ميباشد مي توانيد از يك پودر نصفه واضح (پنكك) مطلوب بر روي محل متبوع بهره مند شد.

طرز به كارگيري از كانسيلر بر روي دواير تيره ذيل ديده:
دواير پايين ديده به طور طبيعي معمولا به رنگ ارغواني مي باشند. خانم هاي آسيايي بهتر ميباشد از كانسيلر هاي با رنگ هلويي به كار گيري كنند.
طريق به كارگيري درست از كانسيلر درين نصيب بدين نحو ميباشد كه با پوست مرطوب گرديده آغاز فرمائيد و به وسيله انگشتان خويش به طور دوراني يا اين كه بوسيله يك شات آرايشي تخت از داخلي ترين كناره ديده فعاليت را مقدمه نمائيد اما خيلي توجه فرماييد كه محو كننده (كانسيلر) را خيلي در حدود نصيب فرنگي ديده به كارگيري نكنيد زيرا كه‌اين عمل باعث مي گردد محو كننده در خطوط ريز و ظزيف ديده قرار بگيرد.
براي خانم هايي با رنگ هاي عميق پوست كه دارنده دواير ارغواني تيره و يا اين كه قهوه اي در تحت ديده خويش مي باشند بهتر ميباشد از كانسيلر دارنده پيگمنت هاي نارنجي رنگ استعمال كنند. ولي طريق ديگر اينست كه با كانسيلر مطلوب با رنگ پوست خويش دواير تيره را در حدود رنگ پوست خويش درآوريد كه در غايت باعث مي‌گردد محدوده متبوع پر‌نور خيس از پيشين و بي عيب نمايان شود.


برچسب: كانسيلر چيست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۰:۲۱ توسط:حقيقي موضوع: نظرات (0)

ارتقاء دوام كانسلر بدور ديده


كانسيلر وسيله ايست كه به امداد آن مي قدرت تيرگي هاي بدور ديده، ككو مك هاي فيس و لكه هاي پوست را پوشاند. با داوم نگه‌ داشتن كانسيلر‌ها مشكلي‌ ميباشد كه نسبتاًً‌ تمامي با آن مواجه مي گردند. با پيشنهاد هاي بابي براون دوام كانسيلرها را اضافه فرماييد.

 كانسيلر چيست

 

ارتقاء دوام كانسلر بدور ديده
كانسيلر ياري مي نمايد يك فيس خسته بسيار شاداب خيس و روشن خيس بنظر رسد. در واقع وسيله ايست خير چندان ضروري البته در وصال به يك ادغام رنگ مطلوب ياري اكثري به شما خواهد كرد.

يك كانسيلر خوب، سبب مي‌گردد لكه‌هاي ذيل چشمتان پاك بشود، صورتتان رنگ بهتري بگيرد و جلوه‌تان را لبريز انرژي‌خيس مي كند. البته با داوم نگه‌ داشتن كانسيلر‌ها مشكلي‌ ميباشد كه نسبتاًً‌ همگي با آن مواجه مي شوند، براي داوم‌ سازي آن‌ها به موارد ذيل اعتنا نماييد:


ضابطه اوليه بالا بردن كانسيلر concealer به سفارش بابي براون bobbi brown


در آغاز چهره خويش را شسته و به مقدار ناچيزي كرم پايين ديده استعمال نمائيد. يك قطره‌ خيلي كوچك هم كافي ميباشد، هيدراته‌ شدن بيشتراز حد منجر معدود شدن ماندگاري كانسيلر ميگردد. در صورتيكه پوست شما چرب ميباشد، اين نكته براي شما وجود ندارد، تنها نصف شب قابل انعطاف‌ كننده به كارگيري فرماييد.


ضابطه دوم بالا بردن كانسيلر concealer به سفارش بابي براون bobbi brown


در صورتيكه با كانسيلر‌هاي منزه‌ شونده ايراد داريد، به فرمولاسيون محصولي كه به كار گيري مي كنيد دقت فرماييد. كانسيلر‌هاي مايع به راحتي از ميان ميروند. به جاي آن‌ها از كانسيلر‌هاي كرمي استعمال نماييد.


ضابطه سوم بالا بردن كانسيلر concealer به توصيه بابي براون bobbi brown


نخست با خودكار، كانسيلر را بكشيد، آنگاه با انگشتان خويش به آرامي حريم پايين چشمتان فشار دهيد.


ضابطه چهارم بالا بردن كانسيلر concealer به سفارش بابي براون bobbi brown


با به كار گيري از برس پف‌دارتر (مانند برس سيرتكامل) يه خرده كرم پودر بر روي كانسيلر بكشيد. اين فعاليت سبب ثبات اضافه كانسيلر مي‌گردد و ماندگارتر ميگردد.


ضابطه پنجم بالا بردن كانسيلر concealer به توصيه بابي براون bobbi brown


به شخصه عشق و علاقه دارم از زردرنگ خيلي معدود‌رنگ به كارگيري كنم، هم به جهت اينكه نسبتاًً‌ به هر رنگ پوستي ميايد و هم پوست را نوراني‌خيس مي نمايد. ولي از پودر‌هاي عادي هم ميتوانيد به كار گيري نماييد تنها مراقب باشيد كه به پوستتان بيايد.


برچسب: كانسيلر چيست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۴:۴۹ توسط:حقيقي موضوع: نظرات (0)