مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

کانسیلر مناسب یوست شما


چنانچه چه خانم‌های بخش اعظمی از کانسیلر هنگام آرایش و پیرایش فیس به کار گیری نمی کنند، اما این اسباب و اثاث و اثاث آرایش و پیرایش یکی دارای اهمیت ترین کانسیلر چیست  چیز‌هایی ست که نباید نادیده بگیرید . کانسیلر تیرگی‌های به بدور دیده را از میان می برد، سیاهی پایین چشم را می‌پوشاند، لک‌ها و جوش‌ها را ناپدید می نماید و به طور شما درخشش خاصی می‌بخشد .
البته طرز به کارگیری صحیح از آن چگونه میباشد؟ برترین ها - ترجمه از بهشت بختیاری: در صورتیکه چه خانم های بخش اعظمی از کانسیلر هنگام آرایش و پیرایش رخ به کارگیری نمیکنند ولی این لوازم پیرایش و آرایش یکی از مهمترین چیزهایی ست که نباید نادیده بگیرید . کانسیلر تیرگی های به دور دیده را از فی مابین میبرد، سیاهی تحت چشم را می پوشاند، لک ها و جوش ها را ناپدید می کند و به طور شما درخشش خاصی میبخشد .

کانسیلر
چیست
اما روش به کارگیری درست از آن چه‌گونه میباشد؟ ما می بایست کانسیلر را برای نصیب هایی از چهره مان که در گیر نقص‌ میباشد، به کار گیریم . چنانچه می‌خواهید بدانید که از چه رنگ کانسیلر و برای چه نصیب هایی از چهره به کارگیری نمائید، به دنبال مقاله هم پا ما باشید .

 

چه
رنگ کانسیلری مطلوب چهره شماست؟
برای دوران هایی که شما میخواهید عیب های صورت تان را از در بین ببرید، کانسیلر سزاوار ترین تعیین میباشد، به شرط این که رنگی مناسب را به عمل گیرید . یادتان باشد که بخش های گوناگون رخ شما به رنگ های مختلفی از کانسیلر نیاز داراست . برای مثال برای از دربین بردن تیرگی پایین دیده، شما می بایست از کانسیلری پر‌نور تر از رنگ پوست تان به کارگیری فرمایید . ولی چنانچه بخواهید که جوش های قرمز رنگ یا این که لک های رخ تان را بپوشانید، می بایست رنگی شبیه به پوست تان تعیین نمائید .

کانسیلر
چه کاربردهایی داراست؟
کانسیلر کاربردهای زیادی دارااست که مهمترین های آن پوشاندن تیرگی ذیل دیده، لک ها و پر‌نور کردن نقاط تیره چهره است . به عبارتی جور که در مقدمه هم به بدان اشاره شد، برای هریک از این موارد می بایست از رنگ های گوناگون کانسیلر به فعالیت گرفت .

ترتیب
به کارگیری از پرایمر، کرم پودر و کانسیلر چگونه میباشد؟
قبلی از آرایش و پیرایش و پیرایش، بایستی پوست تان را مهیا سازید . برای این خواسته پرایمرها شایسته ترین تعیین می باشند . در صورتی قبلی از آغاز آرایش و پیرایش و پیرایش، به پوست تان پرایمر بزنید، آرایش دوام بیشتری روی پوست تان خواهد داشت . افزون بر آن، منافذ پوست تان را هم می پوشاند، از این رو آرایش و پیرایش و آرایش روی چهره شما خوبتر خواهد جلسه .

بعد از این که صورت شما مهیا آرایش و پیرایش و پیرایش شد، می بایست کارتان را با کرم پودر مقدمه نمائید . اما برخی از خانم ها کانسیلر را قبل از کرم پودر به کار گیری می نمایند که غلط می‌باشد . در ابتدا کرم پودر را با شت روی چهره تان پخش کنید آن گاه به سراغ کانسیلر بروید . بعد از زدن کانسیلر از شت دیگری به کار گیری فرمایید تا مرز کانسیلر با کرم پودر کاملا محو شود . حواس تان باشد که از کرم پودر و کانسیلرهای کیفیت خوب به کارگیری نمایید، در غیر این چهره روی رخ تان می ماسد .

برای مواردی که می‌خواهید صرفا از پنکک برای پوشش صورتتان به کار گیری فرمائید، می بایست نخست کانسیلر را روی نواحی متبوع بزنید و آن‌گاه از پنکک به فعالیت گیری فرمائید . برای مواردی هم که از کرم پودر مایع یا این که کرمی به کارگیری می‌کنید، می بایست کانسیلر را در سطح آخر بزنید و پیرایش خویش را با پودر فیس فیکس و تمام نمائید .


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۲۹:۳۰ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

اشخاص متعددی را سراغ داریم که اطلاع دقیقی از کانسیلر

کانسیلر چیست
اشخاص متعددی را سراغ داریم که اطلاع دقیقی از کانسیلر ندارند و نمی‌دانند کانسیلر چه می‌باشد. این اشخاص هنگام استعمال از کانسیلر نادرست‌های مختلفی را انجام می دهند و زحمتی که برای پیرایش کشیده‌اند به‌راحتی به باد می‌رود. با این توضیح سفارش می کنیم نخستین از هر چیز در خرید کانسیلر اعتنا فرمائید و شایسته ترین برند کانسیلر را بخرید. در غایت نیز از این چندین نادرست رایج هنگام استعمال از کانسیلر برحذر باشید تا پیرایش شما از مدام دیدنی‌خیس به حیث رسد.

۱. استعمال از یک دسته کانسیلر برای تمامی‌ی عوارض


او‌لین خطا رایج هنگام به کار گیری از کانسیلر که معمولاً بیش تر اشخاص به آن مبتلا میباشند، به کارگیری از یک دسته کانسیلر برای پوشش همگی‌ی عارضه‌هاست. ولی آن مدل از فن‌ای ها که میدانند کانسیلر چه چیزی است و چه کاربردی دارااست، با طرز درست به کار گیری از کانسیلر آشنا می‌باشند. برای توضیح بیش تر بایستی برایتان بگوییم که اشکال متفاوت کانسیلر در گونه های استیکی یا این که ماتیکی، کرمی یا این که جامد، مایع و مدادی در بازار موجود هست که هر مورد کاربردی گوناگون دارا‌هستند. به دنبال به تفاوت این کانسیلرها اشاره میکنیم.

اشکال کانسیلر به نظر ساختاری
کانسیلر استیکی یا این که ماتیکی


این کانسیلر مشابه رژ لب پباده سازی شده‌است. برای بافت به دور دیده مطلوب میباشد. اما بایستی دقت داشته باشید که هیچ زمان آن را به طور بدون واسطه روی پوست نزنید و بدون شکً از پد برای این عمل به کارگیری فرمائید. استعمال از این کانسیلر برای پوست جوش دار سفارش نمی شود؛ زیرا بافت متراکم داراست و منجر مسدود شدن منافذ پوست و تشدید جوش‌ها میشود.

کانسیلر کرمی


پهناور‌ترین خطا رایج هنگام به کارگیری از کانسیلر کرمی یا این که جامد این میباشد که آن را برای پوست دارنده چین و چروک به عمل می برند. این کانسیلر ساختار پودری دارااست و چروک ها را طولانی تر اکران میدهد. در واقع کاربرد این متاع طولانی تر برای یکپارچه کردن رنگ پوست میباشد.

کانسیلر مایع


کانسیلر مایع برای پوست های چرب مطلوب میباشد. پوشش عالی دارااست و ماندگاری آن نیز طولانی میباشد. کانسیلر مایع در اضافه مواقع به غیر از برای پوست های کم آب استعمال میشود.

کانسیلر مدادی


کانسیلر مدادی برای حریم لب و ابرو، لکه های ریز و نقطه‌ای و جای جوش‌های کوچک مطلوب میباشد.

۲. رعایت نکردن ترتیب به کار گیری از کانسیلر و کرم پودر 

 

 


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۴۳:۳۰ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

معرفی شایسته ترین کانسیلرهای آرایشی

کانسیلر چیست

صرف حیث از مدل کانسیلری که استعمال می‌گردد معمولا تکنیک و طرز به کارگیری از کانسیلر یکسان میباشد. برای هر جور از پوست نخست لازم میباشد از یک لایه مرطوب کننده برای تمام بخش های پوست خویش به کارگیری نمائید. تنها می بایست اعتنا باشید که مقدار مرطوب کننده روی پوست زیاد نباشد تا شرایط چسبنده یا این که براقی را روی پوست ساخت نکند.
بخش اعظمی از آرایشگران معتقدند که نخست از کانسیلر بر روی بخش های تیره پوست استعمال فرمایید و بعد از آن فونداسیون یا این که کرم پودر را روی پوست بزنید. بعضا دیگر نیز معتقدند که نخست می بایست کرم پودر مبنا را روی پوست بزنید و آن‌گاه برای پوشش لکه های و تیرگیهای پوست از کانسیلر به کارگیری نمائید.
کانسیلر را روی سیاهی تحت دیده، تیرگی های پوست، جوش، جای جوش، نقایص پوستی و ... بزنید و آن گاه با استعمال از یک اسفنج قابل انعطاف آن را روی پوست مخلوط میکنند تا پوشش خوب و قابل قبولی را تولید کند.
کانسیلرهای مایع، کرمی و استیکی را نباید بیش تر از کرم پودر یا این که فونداسیون به کار گیری فرمایید چون شرایط چسبنده و تکه تکه ای را بر روی پوست ایجادخواهد کرد. برای به کارگیری از کانسیلر در پایین دیده شایسته ترین موقعیت این میباشد که کانسیلر را به صورت مثلثی پایین دیده بزنید وسپس با استعمال از اسفنج آن را روی پوست مخلوط فرمائید تا موقعیت طبیعی تری را بر روی پوست ساخت کند.

معرفی شایسته ترین کانسیلرهای آرایشی
کانسیلر نارس - NARS Radiant Creamy این کانسیلر مایع برای پوشش دهی قرمزی پوست و همینطور تیرگی های تحت دیده و بقیه لکه های پوستی گزینش قابل قبولی میباشد.
ارزش : 30 دلار - حدود 123 هزار تومانکانسیلر مک - MAC Studio Finish SPF 35 کانسیلری فارغ از عطر، ضدجوش و ضدآب که پوشش دهی خیر را بر روی پوست تولید می‌کند. علاوه بر این دربردارنده مقادیر نیکی SPF نیز می باشد که می‌تواند از پوست در قبال فروغ و روشنایی خورشید حفظ نماید.
ارزش: 21 دلار - نزدیک به 87 هزار تومانکانسیلر لانکوم - Lancome Effacernes Waterproof Protective Undereye این کانسیلر با فرمول سبکی که دارااست به خیر در گرمای روز روی پوست باقی میماند و اصلا شرایط ذوب شدگی نخواهد داشت.
بها: 31 دلار - حدود 128 هزار تومانکانسیلر میبلین - Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles این کانسیلر استیکی ددارای ارزش قابل قبولی بوده و قادر است به آسانی رینگ های نیره پایین دیده را پوشش دهد و آرایشی فارغ از عیب و نقص را برایتان ساخت کند.
ارزش: 9 دلار - حدود 37 هزار تومانکانسیلر shape tape contour - tarteکانسیلری با پوشش دهی فوق العاده که بعداز به کارگیری از آن ظاهری روشن و صافی روی پوست ساخت می‌شود و هیچ سیرتکامل موقعیت چین و چروک و پوسته پوسته شدن را در تحت دیده تولید نخواهد کرد.
بها: 27 دلار - نزدیک به 111 هزار تومان


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۱:۲۳ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

تولید کرم آرایش و پیرایش خانگی


به کارگیری از برخی مواد طبیعی و خانگی برای پوست می تواندبه مرور دوره منجر بهبود تندرست پوست نیز بشود

کانسیلر چیست

به کارگیری بیشتراز اندازه از اسباب آرایشی فیس شمارا خسته و شکسته خیس نشان میدهد و شم خیر و خوبی را نیز به دور و بری ها تان منتقل نمی نماید. استعمال از یک ارایش بی آلایش و مبنا جذابیت بیشتری به صورت شما میبخشد و شمارا برنا خیس نشان می‌دهد. امروز میخواهیم در‌این بخش از نیک صالحی فراگیری ایجاد کرم پیرایش خانگی را به شما دوستان عزیز حافظه دهیم.

تولید کرم آرایش و پیرایش خانگی
آیا می‌دانید که در صورتی دارنده پوستی نسبتا سلامت می باشید ، میتوانید از یک آرایش و پیرایش ابتدایی برخوردار گردید؟! کرم ها و کاورهای آرایشی گرانقیمت می باشند ولی فراموش نکنید که شما میتوانید گونه خانگی آن را تنظیم فرمایید. بانوان مدام عشق دارا‌هستند که از کرم های کاور فیس استعمال کنند با به کارگیری از آرایش و پیرایش و یک مبنا می قدرت صورت ای خوشگل داشت.


طرز تولید کرم پیرایش خانگی
به کار گیری از کرم های اساس در پیرایش منجر میگردد که فیس شما درخشنده خیس بنظر رسد.

کرم های اساس یا این که کاور یاری بزرگی برای کسانی میباشد که منافذ پوستی بازی دارا‌هستند که با کرم های معمولی پوشانده نمیشوند. البته این کرم ها به نسبت حجمی که دارا هستند گرانقیمت بوده و سریعا تمام می‌شوند. پس جور خانگی آن میتواند به شما یاری دهد که پولتان را پس انداز نمائید.

پرایمر خانگی با به کارگیری از کانسیلر یا این که کرم شالوده

در اینجا یک فرمان راحت برای تنظیم پرایمر را گزینه اشاره قرار می‌دهیم که عنصر اصلی آن استعمال از کانسیلر و یا این که کرم مبنا میباشد.

مواد ما یحتاج : کانسیلر یا این که کرم اساس مایع / کره یا این که مرطوب کننده تن بی رنگ یا این که سپید / ژل واضح آلوئه ورا ( ازروی اراده ) / خلال دندان و برس / پیاله.

شیوه تنظیم : مقدار موردنیاز از کانسیلر و کرم مبنا را باطن پیاله بریزید و به مقدار معادل کره تن یا این که مرطوب کننده را به مواد داخل کاسه طولانی تر نمائید. مرطوب کننده بعنوان قابل انعطاف کننده کار میکند و منجر میگردد که پیرایش به پوست بچسبد و وقتی که به کانسیلر یا این که کرم ما بیش تر می‌گردد از کم آب شدن و خط افتادن آن دوری مینماید و اکنون آن را با یک خلال دندان و یا این که برش پیرایش ترکیب فرمائید تا عده ها حل شوند.

نحوه تنظیم کرم آرایش و پیرایش خانگی
در‌حالتی که میخواهید جوش هایتان بهتر پوشیده شوند کانسیلر بیشتری به مواد بیش تر نمائید. این کرم برای پوست های کم آب سفارش می شود و حتی آن را بیشتراز حد چرب نمی نماید. شما همینطور ، میتوانید یکسری قطره ژل آلوئه ورا را به آن طولانی تر فرمائید تا پوست شما از مواد مغذی فایده مند شود.

آلوئه ورا سبب ساز مات شدن پوست میگردد. همت فرمائید آن را در فریزر و یا این که فریز نگه داری فرمایید و فراموش نکنید که‌این مواد نیز همانند گونه تجاری آن که در اسباب آرایش و پیرایش فروشی ها یافت می گردد ، بسیار موءثر خواهد بود.

مورد های دیگر

ژل آلوئه ورا : آلوئه ورا یک متاع مراقبتی بسیار خوب برای پوست بشمار میاید که می‌تواند برای معالجه بخش اعظمی از بیماریهای پوستی مانند آکنه ، سوختگی و اگزما آیتم استعمال قرار گیرد.

پودر برنج : برخی اشخاص از پودر برنج بعنوان یک پرایمر به کارگیری می‌نمایند این ماده در رژیم های زیبایی کشورهای شرقی بسیار به چشم می‌خورد و اکنون نیز برای ساخت مواد آرایشی بکار می رود. جهت به کارگیری از پودر برنج بعنوان کرم کاور برای فیس ، بهتر میباشد مقدار مقداری از آن را با یک قاشق غذاخوری آب ترکیب کنید و بر روی چهره خویش بمالید.

گلیسیرین : مقدار هم اندازه از آب و گلیسیرین را باهم ترکیب فرمایید. آن را در یک اسپری بریزید و با امداد یک برس به طور خویش بمالید. بگذارید کم آب شود آن گاه آن را با دستمال کاغذی بپوشانید. این ماده برای پوست های کم آب پیشنهاد میشود و از ماسیده شدن کرم بر روی چهره شما خودداری می نماید.

همینطور بخوانید : محافظت از پوست با رعایت نکته هایی طلایی و اثر گذار!
هیدروکسید منیزیم : ( مایع شیری رنگی که هیدروکسید منیزیم میباشد. ) استعمال از این ماده برای پوست های چرب سفارش می شود. منجر مات شدن پوست فیس می گردد و دربردارنده مواد پرخاصیت برای پوست میباشد. قبلی از اینکه آرایش و پیرایش نمایید آن را با مرطوب کننده خویش ادغام نمائید و به طور خویش بمالید.

معرفی تعدادی کرم آرایش و پیرایش خانگی
روغن های طبیعی : روغن های طبیعی را با آب حرارت دهید آنگاه رنگدانه های معدنی با رنگ خنثی را به آن‌ها بیش تر نمایید تا مشابه یک کرم شود و بافت مومی پیدا نماید.

محلول لنز : مقداری محلول لنز را به حریم دیده خویش بمالید بعد سایه دیده خویش را بزنید این سبب میشود که سایه دیده جلوه بیشتری داشته باشد و از دید بها نیز بصرفه میباشد.

بدنیست فرمان تهیه و تنظیم یک کرم شب خانگی فوق العاده را بدانید

آلودگی هایی که در حین روز بر روی پوست شما می نشینند را میتوانید با یک کرم دست ساخته خانگی در انتهای شب بر طرف کرده و پوست خویش را ریکاوری نمایید.

بعد از جراحت دست ها، از آلودگی و فشار های روز ، پوست شما به حفظ و ماساژ در شب هنگام نیاز داراست ، در‌این بخش از سالم پوست و گیسو نمناک یک راهبرد برای تهیه و تنظیم کرم شب طبیعی خانگی برای تغذیه و احیای پوست شما موجود هست که برای تهیه و تنظیم آن سیب نقش مهمی داراست . سیب ، بی نیاز از ویتامین A ، B،C، میباشد همینطور، دربردارنده بتاکاروتین و اسید مالیک و آنتی اکسیدان است این مواد مفید به سلامت و برنا ماندن پوست یاری مینماید.


روش تهیه و تنظیم کرم آرایش و پیرایش خانگی
اسید مالیک که یک اسید آلفای هیدروکسی است،برای قابل انعطاف و صاف بودن پوست موءثر میباشد ، آنتی اکسیدان هایی که در سیب موجود هست، منجر ارتقا درخشندگی و برنا سازی پوست می‌گردد.

این کرم شب ،همینطور دربردارنده روغن زیتون و گلاب مازاد نیز است هر دوی این مواد طولانی تر ، سبب بهبود رنگ پوست و کاهش رنگدانه می شوند ؛ علاوه بر این روغن زیتون تحت عنوان یک قابل انعطاف کننده طبیعی پوست کار می نماید و تاثیرات سن را بر روی پوست کاهش می دهد که برهان آن، وجود چربی های سلامت و آنتی اکسیدان های جانور است.

کرم شب خانگی موثر برای به کارگیری در انتهای روز های مشقت بار و لبریز تنش
گلاب، یک یاری کننده فوق العاده زیبایی میباشد که آکنه را نادر می‌کند و تعادل PH پوست را نگهداری می‌نماید، آسیب ها را بهبود می بخشد ، بافت پوست را ترمیم می کند و پیری پوست را نیز احیا میکندو خاصیت آهسته بخش، ضد التهاب و آنتی اکسیدانی دارااست و دارنده بویی، بسیار دلپذیر می باشد.

کرم شب خانگی با استعمال از سیب، گلاب و روغن زیتون

یکی سیب روغن زیتون گلاب ترکیب کن خنجر قابلمه یکی قاشق یک پیاله پلاستیکی یا این که شیشه ای

روش تصحیح کردن کرم شب خانگی با سیب

۱٫ سیب را به ۲ نصیب برش دهید و دانه های آن را در بیاورید و بعد از آن به تکه های کوچکتر خرد نمائید.

۲٫ تکه ها را باطن ترکیب کن بریزید و نصف فنجان روغن زیتون به آن طولانی تر فرمایید.

۳٫ آن‌گاه ادغام کن را پر‌نور فرمائید و حدود ۵ تا ۷ دقیقه شکیبایی فرمائید ،تا تماما ادغام شوند و یک ادغام غلیظ بدست آید.

۴٫ مخلوط را داخل قابلمه بریزید و حرارت دهید، و به دوران یک سری دقیقه شکیبایی فرمایید تا گرم شود.

۵٫ آن‌گاه اذن دهید تا ادغام خنک شود بعد از آن، نصف فنجان گلاب به آن بیفزایید و در انتها آن را باطن پیاله پلاستیکی یا این که شیشه ای استرلیزه نگهدارید.

۶٫ شما می‌توانید به زمان ۴ الی ۶ روز ،آن را باطن فریزر مراقبت فرمایید و هر روز از آن استعمال فرمائید.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۲۷:۴۴ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

طرز به کارگیری کانسیلر بر روی جوشها:

کانسیلر چیست
طرز به کارگیری کانسیلر بر روی جوشها:
جوشها یک کدام از طاقت فرسا ترین عیوب برای نهفته کردن در فیس می‌باشند. که گذشته از هر چیز توصیه میشود در آغاز از معالجه های طبیعی برای حقیرکردن و منقبض کردن جوش استفاده نمود که از آن گزاره می شود به روغن درخت چای و یا این که سرکه سیب بر روی محل متبوع استفاده نمود که می‌تواند تخت‌گاز جوش را کوچک و منقبض کند.
در‌صورتی‌که نحوه های طبیعی درمانی نقل شده در دسترس شما نبودند تولیدات دارنده سالیسیلیک اسید نیز میتوانند امداد خیر برای شما باشند. در کل دقت داشته باشید که هر مورد از طریق ها بایستی پانزده دقیقه قبلی از استارت پیرایش رخ انجام شوند.

 

به‌دنبال بایستی به وسیله یک تحت سازی (بوسیله کرم پودر) مطلوب با رنگ پوست خویش استارت به محو کردن جوش فرمایید اما اعتنا داشته باشید که صد رد صد رنگ کرم پودر را به اعتنا و مطلوب با پوست خویش گزینش فرمایید این مرحله خیلی مهم میباشد زیرا در‌صورتی‌که صحیح انجام نشود سبب ساز می‌شود سود عکس بگیرید و محل متبوع معین خیس و بدیهی خیس از پیشین شود.

 

در مرحله آن‌گاه به وسیله یه شات مطلوب آرایشی یه خرده کانسیلر که مطلوب با رنگ پوست شماست را بر روی محل متبوع و حریم آن بمالید بعد از آن به آرامی با امداد نوک انگشتان خویش چندبار روی محل متبوع و لبه آن ضربه های خیلی آرامی بزنید تا نوروفروغ و تیرگی مواد آرایشی مستعمل ادغام و یک پارچه شود. در غایت در صورتی جوش از گذشته وضعیت قرمزی و برافروخته داشت و پاره ای قرمزیه آن مشخص میباشد می توانید از یک پودر نصفه واضح (پنکک) مطلوب بر روی محل متبوع بهره مند شد.

طرز به کارگیری از کانسیلر بر روی دوایر تیره ذیل دیده:
دوایر پایین دیده به طور طبیعی معمولا به رنگ ارغوانی می باشند. خانم های آسیایی بهتر میباشد از کانسیلر های با رنگ هلویی به کار گیری کنند.
طریق به کارگیری درست از کانسیلر درین نصیب بدین نحو میباشد که با پوست مرطوب گردیده آغاز فرمائید و به وسیله انگشتان خویش به طور دورانی یا این که بوسیله یک شات آرایشی تخت از داخلی ترین کناره دیده فعالیت را مقدمه نمائید اما خیلی توجه فرمایید که محو کننده (کانسیلر) را خیلی در حدود نصیب فرنگی دیده به کارگیری نکنید زیرا که‌این عمل باعث می گردد محو کننده در خطوط ریز و ظزیف دیده قرار بگیرد.
برای خانم هایی با رنگ های عمیق پوست که دارنده دوایر ارغوانی تیره و یا این که قهوه ای در تحت دیده خویش می باشند بهتر میباشد از کانسیلر دارنده پیگمنت های نارنجی رنگ استعمال کنند. ولی طریق دیگر اینست که با کانسیلر مطلوب با رنگ پوست خویش دوایر تیره را در حدود رنگ پوست خویش درآورید که در غایت باعث می‌گردد محدوده متبوع پر‌نور خیس از پیشین و بی عیب نمایان شود.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۰:۲۱ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

ارتقاء دوام کانسلر بدور دیده


کانسیلر وسیله ایست که به امداد آن می قدرت تیرگی های بدور دیده، ککو مک های فیس و لکه های پوست را پوشاند. با داوم نگه‌ داشتن کانسیلر‌ها مشکلی‌ میباشد که نسبتاًً‌ تمامی با آن مواجه می گردند. با پیشنهاد های بابی براون دوام کانسیلرها را اضافه فرمایید.

 کانسیلر چیست

 

ارتقاء دوام کانسلر بدور دیده
کانسیلر یاری می نماید یک فیس خسته بسیار شاداب خیس و روشن خیس بنظر رسد. در واقع وسیله ایست خیر چندان ضروری البته در وصال به یک ادغام رنگ مطلوب یاری اکثری به شما خواهد کرد.

یک کانسیلر خوب، سبب می‌گردد لکه‌های ذیل چشمتان پاک بشود، صورتتان رنگ بهتری بگیرد و جلوه‌تان را لبریز انرژی‌خیس می کند. البته با داوم نگه‌ داشتن کانسیلر‌ها مشکلی‌ میباشد که نسبتاًً‌ همگی با آن مواجه می شوند، برای داوم‌ سازی آن‌ها به موارد ذیل اعتنا نمایید:


ضابطه اولیه بالا بردن کانسیلر concealer به سفارش بابی براون bobbi brown


در آغاز چهره خویش را شسته و به مقدار ناچیزی کرم پایین دیده استعمال نمائید. یک قطره‌ خیلی کوچک هم کافی میباشد، هیدراته‌ شدن بیشتراز حد منجر معدود شدن ماندگاری کانسیلر میگردد. در صورتیکه پوست شما چرب میباشد، این نکته برای شما وجود ندارد، تنها نصف شب قابل انعطاف‌ کننده به کارگیری فرمایید.


ضابطه دوم بالا بردن کانسیلر concealer به سفارش بابی براون bobbi brown


در صورتیکه با کانسیلر‌های منزه‌ شونده ایراد دارید، به فرمولاسیون محصولی که به کار گیری می کنید دقت فرمایید. کانسیلر‌های مایع به راحتی از میان میروند. به جای آن‌ها از کانسیلر‌های کرمی استعمال نمایید.


ضابطه سوم بالا بردن کانسیلر concealer به توصیه بابی براون bobbi brown


نخست با خودکار، کانسیلر را بکشید، آنگاه با انگشتان خویش به آرامی حریم پایین چشمتان فشار دهید.


ضابطه چهارم بالا بردن کانسیلر concealer به سفارش بابی براون bobbi brown


با به کار گیری از برس پف‌دارتر (مانند برس سیرتکامل) یه خرده کرم پودر بر روی کانسیلر بکشید. این فعالیت سبب ثبات اضافه کانسیلر می‌گردد و ماندگارتر میگردد.


ضابطه پنجم بالا بردن کانسیلر concealer به توصیه بابی براون bobbi brown


به شخصه عشق و علاقه دارم از زردرنگ خیلی معدود‌رنگ به کارگیری کنم، هم به جهت اینکه نسبتاًً‌ به هر رنگ پوستی میاید و هم پوست را نورانی‌خیس می نماید. ولی از پودر‌های عادی هم میتوانید به کار گیری نمایید تنها مراقب باشید که به پوستتان بیاید.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۴:۴۹ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

مدل قابل قبولی از کانسیلر را تعیین فرمائید


طریق استعمال از کانسیلر چه طور میباشد
منتشر گردیده بوسیله مجموعه تخصصی دترلند در جولای 14, 2018
کانسیلر عمدتا برای پوشاندن لکه ها و رینگ های سیاه تحت دیده به عمل می رود. به کارگیری از گونه مطلوب کانسیلر می‌تواند به شما یاری دهد ظواهر فارغ از لکی داشته باشید. با اینحال این آیتم را می قدرت برای پوشاندن برآمدگی ها، لکه های به رنگ سیاه، جراحت ها و رگ های واریسی گزینه استعمال قرار اعطا کرد.

کانسیلر چیست

بخش اولیه: گزینش کانسیلر مطلوب و ابزارها


1. مدل قابل قبولی از کانسیلر را تعیین فرمائید:

در صورتی می‌خواهید گریم ماهر بر روی صورتتان انجام دهید پیشین از هر چیز بایستی کانسیلر ها را خوب بشناسید. کانسیلرها در صورت و اندازه قابل قبولی در بازار وجود دارا هستند. هر 6 گونه از کانسیلر برای پوست ها و پوشش های خاصی تشکیل‌شده اند. می اقتدار در عین واحد بیش تر از یک دسته کانسیلر را گزینه به کارگیری قرار اعطا کرد. گزینش کانسیلر مطلوب برای گونه پوست و مشکلی که در حیطه مدنظر موجود هست قادر است پوشش نیکی را برای رخ شما ساخت نماید.

کانسیلرهای استیکی همانند رژ لب میباشند و برای تولید پوشش بدون نقص تا میانگین برای رینگ های سیاه دیده به فعالیت می‌روند. این کانسیلرهای کلفت و کرمی برای کسانی که پوست نرمال، کم آب یا این که حساس دارا هستند می‌تواند ایده آل باشد. کانسیلرهای استیکی اکثر اوقات در برگیرنده چربی می‌باشند و کلفت اند و به همین خیال و خاطر شخص میتواند آنها‌را به راحتی پخش نماید و با بقیه قسمت های پیرایش مخلوط کند. در صورتی پوست چربی دارید بهتر میباشد اینگونه کانسیلرها را به فعالیت نبرید.
کانسیلرهای کرمی به صورت پالت، فشرده و کاسه های کوچک در چنگ شما قرار میگیرند. این کانسیلرها میتوانند پوشش بی نقص تا متوسطی را آماده آورند و برای اشخاصی که پوست نرمال، بسیار کم آب و حساس دارا هستند میتواند اثرگذار باشد. ضخامت و بافتی که‌این مدل کانسیلر مهیا می‌کند برای کسانی که تغییر تحول رنگ متعددی در پوست دارا هستند ایده آل میباشد. در حالتی‌که این موردها به صدق ادغام نشوند و به عمل نروند ممکن میباشد ظواهر بسیار سنگینی بر روی پوست ساخت نمایند.
کانسیلرهای کرمی تا پودری به صورت فشرده در چنگ اشخاص قرار میگیرد. این کانسیلرهای سبک تا میانگین برای اشخاصی که پوست نرمال، نصفه کم آب، حساس یا این که ترکیبی دارا‌هستند بسیار عالی میباشد. چنین کانسیلرهایی برای استعمال در هر بخشی از رخ پباده سازی گردیده اند. با اینحال نباید آنان را برای پوشاندن لکه ها یا این که تکه های پوست کم آب و پوسته پوسته گردیده به عمل ببرید. چربی و ترکیباتی که درین محصول ها یافت میگردد می‌تواند این لکه ها را بدتر کند و سبب ساز کم آبی طولانی تر پوست شود.
کانسیلرهای کرمی مایع در تیوب های قابل فشار دادن کوچک یا این که تیوب هایی با برش دستی در بازار عرضه میشوند. این مدل کانسیلر برای ساخت پوشش سبک تا بی نقص پباده سازی گردیده اند و می‌توانند ذیل دیده را هم بپوشانند. چنین محصولاتی برای اشخاصی که پوست نرمال، ترکیبی، چرب یا این که حساس دارا هستند بسیار اثرگذار میباشد. این مورد می‌تواند پوشش قابل قبولی برای پوست های مستعد بروز لکه آماده آورد. برخلاف کانسیلرهای استیکی، کانسیلرهای کرمی مایع معمولا در گیر چین و چروک نمیشوند. فرمول سبک آنان منجر میگردد پوشش خیر و خوبی بر روی فیس ساخت گردد.
کانسیلرهای مات مایع به صورت تیوب های کوچک قابل فشار دادن یا این که تیوب هایی با براش دستی عرضه می گردند. این دسته کانسیلر میتواند پوشش سبک تا جامعی را ارائه نماید. شما میتوانید از این موردها تحت عنوان مبنا ای برای سایه خویش استعمال نمائید. این مدل کانسیلر چین و چروک نمیشود .
این رو هم بخون:
راهنمای خرید کانسیلر و نکاتی که بایستی در زمینه ی کانسیلر بدانید


2. برای پیکار با نقص‌ یگانه خویش از کانسیلرهای قابل قبولی به کارگیری فرمایید:

کانسیلرهای اصلاح کننده رنگ به صورت مایع، کرمی و استیکی وجود دارا هستند. وقتی که کانسیلرهای عادی نتوانند پوشش مطلوب را برای شما مهیا آورند بهتر میباشد از کانسیلرهای اصلاح کننده رنگ استعمال نمائید. برای پوشاندن سایه کانسیلر، در بالا کانسیلر اصلاح کننده رنگ را بزنید، آن گاه فوندانسیون را بزنید و در غایت از کانسیلر انتخابی منفعت ببرید. 5 رنگی که برای این دسته کانسیلرها توصیه گردیده میتواند 5 خلل منقطع را برطرف نماید:

بنفش معدود رنگ می‌تواند پوست با بدن زرد رنگ یا این که رنگ پریده را نهفته نماید.
کانسیلرهای زرد میتوانند بدن های بنفش همچون رینگ های تیره زیرچشم یا این که جراحت ها را مخفی سازند.
رنگ سبز می‌تواند قرمزی پوست را مخفی نماید.
رنگ صورتی می‌تواند سایه های مایل به آبی‌رنگ که اکثر زمان ها با بدن های پر‌نور خیس پوست همدم میباشد را برطرف کند.
رنگ نارنجی رنگ می‌تواند لکه های آبی‌رنگ، خاکستری، بنفش یا این که رینگ های ذیل دیده را مخفی نماید.


3. گذشته از اینکه کانسیلر را بر روی پوست خویش بزنید، آن را با بدن پوستی خویش مطابقت سازید:

زدن کانسیلری که بسیار پر‌نور یا این که تیره خیس از رنگ پوست میباشد قادر است فیس شمارا حاد نماید و اینکار صرفا دقت اشخاص را به مشکلی که روی چهره دارید جلب میکند. برای اینکه مطمئن گردید که سایه قابل قبولی را تعیین میکنید کالا را در مغازه آزمایش نمائید. مقداری از کانسیلر را روی خط فک بزنید. بعداز ادغام آن میتوانید فیض را بازنگری نمایید. در صورتی جنس مدنظر روی رخ نمایان بود بسیار پر‌نور یا این که بسیار تیره میباشد. چنانچه نتوانستید جنس را ملاحظه کنید سایه قابل قبولی را تعیین نموده اید.

کارایی نمائید کانسیلر خویش را با سایه فوندانسیون تطبیق دهید. این عمل سبب می گردد ظواهر فارغ از لک و نیکی داشته باشید.
استثنایی که برای این ضابطه موجود هست هنگامی میباشد که از کانسیلر برای ذیل دیده یا این که پوشاندن رینگ های تیره به کار گیری میکنید. کانسیلری که برای این مراد به عمل می رود می بایست 1 الی 2 رتبه پر‌نور خیس از فوندانسیون و کانسیلر عادی باشد. اینکار حوزه‌ مدنظر را پر‌نور خیس میکند.


4. از ابزارهای قابل قبولی به کارگیری فرمایید:

هنگامی که می‌خواهید کانسیلر را روی پوست بزنید می بایست از ابزارهای مختلفی همچون پدهای منزه استعمال کنید. براش کانسیلر را بخرید. این ها به صورت بیضی یا این که مسطح میباشند. شما به پنبه و اسفنج های آرایشی هم نیاز خواهید داشت.

بخش دوم: مهیا سازی فیس برای زدن کانسیلر
1. فیس خویش را بشویید:

گذشته از زدن مرطوب کننده و انجام آرایش و پیرایش رخ، مدام چهره خویش را بشویید تا کثیفی، چربی و آرایش و پیرایش پاک شود. از منزه کننده منحصربه‌فرد آرایش و پیرایش دیده و ریمل استعمال نمائید و آنگاه سایه و خط دیده را هم پاک فرمائید. پنبه را با آب آغشته کنید و به آرامی روی فیس بزنید تا پیرایش زدوده شود.

این رو هم بخون:
پیرایش گام به گام چهره


2. سطح پوشش مدنظر خویش را تعیین فرمائید:

سطح پوششی که نیاز دارید متغیر خواهد بود. بعداز نظافت کردن چهره، پوست را در آینه آیتم باز بینی قرار دهید. آن بخش هایی از رخ که نیاز به مخفی شدن دارا‌هستند را بازنگری فرمائید. ابزارها و مواد آرایشی مایحتاج برای مخفی کردن این اشتباهات را گردآوری فرمایید تا بتوانید با پوشاندن عیوب فیس مبادرت به تصحیح فیس خودتان کنید.

آیا رینگ های تیره ای تحت دیده دارید؟
بخشی از بینی می‌باشد که قرمز‌رنگ باشد؟
اختلال یا این که لکه ای در پوست دارید؟
آسیب یا این که جوشی دارید که میخواهید نهفته نمایید؟
3. رخ خویش را مرطوب نمائید:

لوسیون های منحصر فیس با کم آبی نبرد مینمایند و اشعه نوروروشنایی خورشید در حین روز را دفع می‌کنند. مقداری از لوسیون رخ را روی دست خویش بزنید. حال آن را به امداد انگشتان دست روی چهره بمالید. لایه نازک و یکنواختی از آن را روی فیس بمالید.

در صورتی‌که فیس چربی دارید از مرطوب کننده مبنی بر ژل استعمال فرمایید.
4. ذیل دیده خویش را هم مرطوب سازید:

حوزه‌ پایین دیده مدام حساس و دقیق میباشد ومی تواند مبتلا کم آبی شود. کرم های اختصاصی دیده می‌توانند مراقبت و رطوبت بیشتری برای این حوزه‌ آماده آورند. از پد یا این که انگشت برای زدن مقدار اندکی از کرم ها ذیل دیده به کارگیری نمائید. به اعتنا کرم را بمالید و اذن دهید کم آب شود.

5. پرایمر را بر روی پوست بمالید:

پرایمر به کانسیلر و فوندانسیون اذن می‌دهد به طور بچسبد و رمز جایش باقی بماند. پرایمری را گزینش نمائید که برای دسته پوست شما پباده سازی شده‌است. آن را به یاری انگشتان منزه بزنید و بر روی حوزه‌ T تمرکز داشته باشید.

در شرایطی‌که پوست بسیار چربی دارید می‌توانید پرایمر را بر روی کل فیس بمالید.
بخش سوم: زدن کانسیلر بر روی پوست
1. رینگ های سیاه تحت دیده را نهفته نمائید:

یک کدام از کاربردهای اصلی کانسیلر نهفته کردن رینگ های سیاه ذیل دیده میباشد. جای اینکه نیم دایره ای ذیل دیده تولید فرمایید یک مثلث تولید فرمائید. این نحوه که با دست، براش یا این که اسفنج انجام می گردد سبب پر رنگ خیس شدن و لیفت رخ میگردد.

از کناره داخلی دیده چپ فعالیت خویش را آغاز نمائید. یک خط مورب از کانسیلر را از کناره داخلی تا راس و بالای استخوان سیرتکامل چپ خویش ترسیم فرمایید.
از به عبارتی استخوان سیرتکامل، خط موربی را تا کناره فرنگی دیده چپ بکشید.
از ابزار انتخابی برای مخلوط کانسیلر به سمت بیرون و زیر به کار گیری کنید.
این روند را برای دیده راست خویش تکرار فرمائید.
از کشیدن یا این که مالیدن آن بر روی پوست تحت دیده دوری کنید.
2. جراحت ها و لکه های تیره را بپوشانید:

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۶:۴۰ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

شیوه به کار گیری از اشکال کانسیلر


شیوه به کارگیری از کانسیلرهای آرایشی برای کمتر نشان دادن سن را از یک کدام از مشهورترین آرایشگرهای جهان بیاموزید.
طریق استعمال از کانسیلر
بابی براون یکی‌از مشهورترین ها در موضوع آرایش و پیرایش و تولید ها آرایشی میباشد. وی هر ساله میلیون ها دلار فروش در سراسر جهان داراست و اسم تولیدات وی یکی‌از برندهای اصلی و دارای اعتبار اسباب و اثاث پیرایش میباشد. از پاراگراف مشتریان بسیار پر اسم و رسم وی مریل استریپ، کاترین زتا جونز، سیدنی کلافورد میباشند که معمولا محصول ها آرایشی خویش را از بابی تهیه و تنظیم مینمایند. علاوه بر اینها وی تالیف کننده 6 کتاب پرفروش در قضیه زیبایی و آرایشگری میباشد که جز کتاب های دارای اسم و رسم در مورد فراگیری آرایشگری میباشد و نیویورک تایمز از وی تحت عنوان معروفترین فروشنده اسباب آرایش و پیرایش و مشاور زیبایی اسم میبرد.

 کانسیلر چیست

شیوه به کار گیری از اشکال کانسیلر
از این پس میخواهیم سلسله یادگرفتن های اورا در مسئله زیبایی و آرایشگری برای شما بیاوریم، یادگرفتن هایی که بیش تر تاکید برسادگی و زیبایی اضافه دارا‌هستند.برای مثال در‌این شماره وی به شما میگوید چه طور از کانسیلر استعمال نمائید که در فیس ابدا معلوم نباشد اما در قبال سن را بسیار کمتر نشان دهد.

استعمال از کانسیلر امروزه از واجبات آرایش و پیرایش میباشد و به اندازه استعمال از فونداسیون و کرم پودر مهم می باشد. به امداد کانسیلر شما می‌توانید نقاط تیره ، قرمز‌رنگ ، رگها و جای زخمها را بپوشانید, کانسیلرها در واقع کرم پودرهای فشرده پر‌نور و رنگی می‌باشند که شما می‌توانید آنان‌را پیشین و یا این که پس از کرم پودر به کارگیری نمایید البته سفارش اینجانب پس از کرم پودر میباشد.
کانسیلر چه میباشد؟
کانسیلرها درواقع کرم پودرهای فشرده پر‌نور و رنگی میباشند که شما می‌توانید آن ها را قبلی یا این که بعداز کرم پودر به کار گیری نمائید اما برخی ها می‌گویند بهتر میباشد پس از کرم پودر زدن مصرف شود. این کانسیلرها به طور های مختلفی وجود دارا هستند؛ یک کدام از به طور Stick یا این که ماتیکی که استعمال از آن شل خیس میباشد، شرایط دیگر کرم مانند نصفه جامد و در غایت کانسیلرهای مایع.
کانسیلر معمولا بایستی یک رتبه از رنگ کرم پودر مصرف شده پر‌نور خیس باشد. چنانچه خیلی پر‌نور خیس از کرم پودر باشد به جای پوشانندگی لکه های تیره را بیش تر نشان خواهد بخشید.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۰:۱۲ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

رنگ‌های گوناگون کانسیلر کدام‌اند؟


کانسیلر کرم‌پودرهای رنگی به‌رخ فشرده جامد (پلت)، نصفه‌جامد(ماتیکی) یا این که مایع می‌باشند که معمولا پایین پنکیک یا این که کرم‌پودر و بعداز کانتورینگ (رفع عیوب چهره و پررنگ‌سازی نواحی مختص مانند سیرتکامل) استعمال می گردند.

واقعیت این میباشد که کانسیلرها عموما برای پوشاندن تیرگی پایین دیده پباده سازی گردیده‌اند، البته در صورتی روش‌و‌ترسیم استعمال‌ی صحیح از این وسیله آرایشی را حافظه بگیرید میتوانید از آن برای پوشاندن معایبی مثل جای جوش، جای جراحت و نیز به‌تیتر شالوده و پایه سایه‌ی دیده استعمال نمائید.

کانسیلر چیست

مهم ترین نکته در به کارگیری از کانسیلر این میباشد که می بایست یک سکو از کرم‌پودر پر‌نور‌خیس باشد تا نقایص فیس را بپوشاند درغیر این‌فیس به‌جای کاور کردن و پوشانندگی، نقایص فیس را اضافه به فیس می کشند.

در حالتی‌که هم در به کارگیری از آن، انگیزه‌تان پر‌نور کردن بعضا نواحی چهره میباشد و به‌اصطلاح میخواهید پوست‌تان را در نواحی مثل بینی و پیشانی «هایلایت» فرمایید، بسته‌به پر‌نور یا این که تیره‌خیس کردن آن حوزه‌ می بایست از کانسیلر پر‌نور یا این که تیره به کارگیری فرمائید. معمولا در هایلایت چهره با کانسیلر نواحی پایین دیده و روی بینی را پر‌نور و نقاطی مثل بالای پیشانی، ذیل خط سیرتکامل و… را تیره میکنند.رنگ‌های گوناگون کانسیلر کدام‌اند؟


رنگ‌های متعدد کانسیلر هر یک برای پوشاندن لک و نواقص بخشی از چهره و نیز گونه های رنگ پوست در اشخاص متفاوت پباده سازی گردیده‌اند. مثلا آن‌هایی که تُن زرد رنگ دارا‌هستند، برای تمام اشکال رنگ پوست مطلوب‌اند. یادتان باشد در حالتی‌که پوست رخ‌تان پر‌نور میباشد، پر‌نور‌ترین رنگ را گزینش نمایید.

کانسیلر زرد رنگ: کارکرد کانسیلرهایی با بدن زردرنگ برای پوشاندن تیرگی و سیاهی به دور‌ دیده و نیز پوشاندن لک‌‌ها و جای جوش‌هایی که تیره گردیده‌اند، مطلوب‌اند؛ زیرا رنگ‌های تیره را رفع می نمایند.

کانسیلر سبز: این رنگ کانسیلر برای خنثی کردن قرمزی پوست، جای آسیب و جوش و جای جوش مطلوب میباشد. در شرایطی‌که به‌فیس مادرزادی در فیس‌تان دارنده لک‌های قرمز رنگ یا این که ماه‌گرفتگی میباشید، می توانید برای پوشاندن آنان از رنگ سبز به کارگیری فرمائید. برهان استعمال از رنگ سبز برای پوشاندن جوش‌ها این میباشد که جوش معمولا قرمز رنگ میباشد و رنگ تکمیل کننده قرمز‌رنگ سبز میباشد و به این‌ترتیب رنگ سبز کانسیلر رنگ قرمز‌رنگ جوش‌ها را می‌پوشاند. یادتان باشد کانسیلر را با براشی تنها روی جوش بزنید تا از پخش شدن باکتری به حریم پوست پیشگیری نمائید.

کانسیلر بنفش: این رنگ کانسیلر برای پوشاندن موقعیت تورم رخ به کارگیری می‌گردد. علاوه‌براین چنانچه رنگ پوست‌تان مایل به رنگ زرد میباشد، برای پوشاندن نواقص فیس میتوانید ذیل کرم‌پودر از کانسیلر بنفش به کار گیری نمائید.

کانسیلر نارنجی رنگ: کسانی که پوست سبزه دارا هستند می توانند با کانسیلر نارنجی رنگ مواقعی مثل جای جوش، آسیب و لک را بپوشانند. از سوی دیگر در حالتی‌که بدور چشمان‌تان تیره و کبود میباشد، درصورت به کارگیری از کانسیلر پر‌نور این کبودی بیش تر و به‌رنگ خاکستری خودش را نشان می دهد. برای حل این اختلال صرفا یک راه حل موجود هست؛ به کار گیری از کانسیلر نارنجی رنگ که رنگ ضد‌و‌نقیض با کبودی و بنفشی میباشد شایسته ترین گزینش میباشد. در‌این‌صورت‌ بعداز محو کردن کانسیلر نارنجی رنگ، از یک کانسیلر پر‌نور استعمال فرمایید و آن را با یک پد یا این که براش محو فرمایید.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۴:۳۱ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

ریمل زدن با اعتنا به صورت دیده متعدد میباشد

بهترین مارک ریمل
ریمل زدن

ریمل زدن با اعتنا به صورت دیده متعدد میباشد

بسیار خب، درحال حاضر اذن دهید که در زمینه ی صورت دیده و محل ریمل زدن حرف کنیم:

یادگرفتن ریمل زدن بر پایه ی صورت دیده های پراکنده
با فرمژه و به عمل بردن اصولی ریمل که در صدر به آن اشاره شد استارت نمائید، و مطمئن گردید که تمام مژه‌هایتان را می‌پوشانید. برای دیده‌هایی که از هم مسافت دارا هستند، سفارش میکنم که از کناره‌ی داخلی دیده به سمت میانه پلک ریمل بزنید. برای اینکه کاری فرمائید تا دیده‌هایتان نزدیک‌خیس بهم بنظر برسند، می بایست تیره‌ترین منطقه، کناره‌ی داخلی چشمتان باشد.

دیده های در حدود هم

برای دیده‌های در حدود هم، می بایست دیده‌ها را از هم به دور نمایید، به این ترتیب تیره ترین نصیب ریمل بایستی کناره‌ی بیرونی دیده باشد. مژه‌هایتان را فر فرمایید و اولی لایه‌ی ریمل را با تمرکز بر کناره‌ی بیرونی دیده بزنید. لایه‌ی دوم را از میانه مژه استارت فرمایید و به سمت خارج ادامه دهید. برای تاثیرگذاری طولانی تر، یک خط دیده مایع در امتداد خط مژه‌تان بکشید، یا این که مقدار متعددی ریمل در ریشه‌ی مژه بزنید تا مطمئن گردید که تیره ترین نصیب ریملی که زده‌اید، کناره‌ی بیرونی چشمتان میباشد. این فعالیت انتهای دیده‌ها را بالا می کشد و بنظر میرسد که دیده‌ها، مسافت‌ی بیشتری از هم دارا‌هستند.

یادگرفتن ریمل زدن مبتنی بر صورت دیده های کوچک‌خیس
برای کسانی که دیده‌های کوچک‌تری دارا هستند، می بایست کاری کنیم که با زدن ریمل، بسیار وسیع‌خیس و گردتر بنظر برسند. پیشنهاد‌ی اینجانب این میباشد که روی تمام مژه‌ها از یک لایه‌ی ریمل قطور کننده به کارگیری نمائید. بعد از آن یک ریمل بلند کننده بردارید و آن را تنها در اواسط مژه‌ها بزنید. این عمل، اعتنا را به سمت میانه چشمتان جلب می‌نماید و چشمتان بازتر، پهن‌خیس و وسیع‌خیس بنظر میرسد.

دیده های بادامی

برای اضافه کردن یا این که ساخت یک دیده بادامی، ریمل زدن را بر کناره‌ی بیرونی مژه‌های بالا و تحت متمرکز فرمایید. کارایی فرمائید برای مژه‌ی بالا از یک ریمل قطور کننده به کار گیری نمایید، و دو‌مین لایه را از اواسط پلک به سمت کناره‌ی بیرونی بزنید. آن گاه از نوک برس ریمل یا این که یک برس کوچکتر استعمال نمایید و بطور سخاوتمندانه به مژه‌ی زیر نیز ریمل بزنید، البته صرفا به کناره بیرونی. این عمل به طولانی تر کردن یا این که دادن صورت بادامی به دیده یاری خواهد کرد.

یادگرفتن ریمل زدن بر پایه ی صورت دیده های گرد
برای دیده‌های گرد، عمده‌ترین بخش ریمل می بایست روی خط مژه‌ی بالا و کناره بیرونی باشد. ریمل مژه‌ی ذیل بایستی دست‌کم مقدار ممکن باشد یا این که به هیچ وجه ریمل زده نشود. از یک ریمل کلفت کننده در امتداد خط مژه به کارگیری فرمائید و در شرایطی که میخواهید گردی چشمانتان را اضافه فرمایید، ریمل را طولانی تر در میانه چشمتان بزنید. در صورتی می خواهید که دیده گردتان، اضافه مشابه به دیده گربه بنظر رسد، در کناره‌ی بیرونی ریمل بیشتری بزنید.

دیده‌های نامتقارن

در دیده‌های نامتقارن، ما میخواهیم که اعتنا را از پلک و صورت نامتعادل دیده به دور کنیم. زدن سایه به صورت گربه‌ای و یک پوشش سنگین ریمل در امتداد خط مژه منجر میگردد که‌این گونه دیده، شایسته ترین ظاهرش را پیدا نماید. از رنگ‌های پر‌نور و ریمل‌های رنگی که می توانند نامتقارن بودن را اضافه مشخص و معلوم نمایند، اجتناب نمائید.

یادگرفتن ریمل زدن بر پایه ی صورت دیده های رو به ذیل
برای دیده‌های رو به ذیل، از دو رنگ ریمل استعمال فرمائید تا به بیشترین تاثیر دست پیدا فرمایید. ریمل قهوه‌ای به زیبایی ریمل مشکی میباشد، و به عبارتی ظواهر را دارااست. همینطور تمام اعتنا را به خویش جلب نمی‌نماید و به شما قابلیت میدهد که بر رژ لب و رژ سیرتکامل‌تان تاکید بیشتری نمائید.

به مژه‌ی تحت، ریمل قهوه‌ای و به مژه‌ی بالا، ریمل مشکی بزنید، تمام ریمل را در راءس مژه متمرکز فرمایید، و به کناره‌ی بیرونی دیده، کمترین مقدار ریمل را بزنید تا دیده بالا کشیده شود.ریمل می تواند به تنهایی یا این که برای بی نقص کردن پیرایش استعمال شود. نکته‌ی مهم، یافت کردن فرمول و برسی میباشد که برای شما از کلیه بهتر باشد. چیزی به آسانی محلی که چوب ریمل را قرار می‌دهید، میتواند تفاوت متعددی ظاهرا آخری آرایشتان تولید نماید.


برچسب: بهترین مارک ریمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۱:۱۴ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)