مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

شایسته ترین طرز تقویت مژه


شایسته ترین طرز تقویت مژه بین راهکارهای بسیار متعددی که برای مژه های بلند و پرپشت موجود است کدام میباشد؟ این سوالی میباشد که در ذهن خیلی از خانم ها موجود است که دنبال روشی مطمئن برای معالجه مژه های نادر پشت و بی شرایط خویش می باشند. شاید شما هم جزو اشخاصی باشید که از نداشتن مژه مشقت می‌برند، اهمیت داشتن مژه های بلند و قشنگ به قدری زیاد میباشد که یک کدام از اجزای زیبایی در چهره مژه میباشد.همان طور که می‌دانید نحوه های خانگی و تکنیک های جدیدی مثل کاشت مژه برای تقویت و لبریز نشان دادن مژه ها موجود هست ولی بستگی به گزینش شما دارااست که کدام طریق را تعیین نمائید البته چنانچه دنبال شایسته ترین طرز می باشید با الماس نشان هم پا باشید.

بهترین مارک ریمل

نصیب اولیه
مژه ها هم مانند گیسو راز نیاز به تقویت دارا‌هستند برای رویش مژه های ریخته گردیده راهکارها و نحوه های متعددی می اقتدار انجام اعطا کرد. مژه ها هم شبیه گیسو راز نیاز به نگهداری و تقویت دارا هستند.

شیوه طبیعی و خانگی
او‌لین طرز برای داشتن مژه های خوشگل داشتن تغذیه دربردارنده پروتئین میباشد این مواد درمانی را در رژیم غذایی بگنجانید و مصرف فرمائید وهم از آن‌ها می‌توانید تحت عنوان پرپشت کننده مژه به کار گیری نمایید. درین نحوه اضافه از معالجه های استعمال میشود که در منزل به راحتی در دسترس می‌باشند و سوای نیاز به تخصص خاصی میتوانید برای پرورش سریع مژه اجرا فرمائید تنها کافیست از خواص روغن های گیاهی و مواد غذایی باخبر باشید یک نکته قابل توجه دیگر این میباشد که پس از به کارگیری از این راهکار خانگی کتف زدن روزمره مژه فراموش نشود.

شیوه تصنعی و مصنوعی کاشت مژه
بخش اعظمی از خانم هایی که با طریق طبیعی پاسخ نمیگیرند بدون چاره میگردند از مژه تصنعی استعمال نمایند استعمال از مژه های تصنعی هم بصورت دایم هم بصورت موقت انجام میشود کاشت مژه یا این که به عبارتی اکستنشن مژه یک شیوه درمانی برای بلند کردن مژه میباشد که با به کارگیری از تارهای تصنعی و چسباندن آن به مژه های شخص ظواهر زیبایی می‌دهد. ولی کنده شدن مژه بر اثر اکستنشن یکی عیب های میباشد که‌این طرز دارااست در صورتیکه از چسب مژه خوب استعمال نشود و سبب می گردد ریزش مژه ها اضافه شود در واقع عارضه ها آن از مزیت آن طولانی تر میباشد.

نحوه تقویت مژه با کراتین
به مراد تقویت و پرکنندگی مژه ها از مواد طبیعی و تکمیل کننده مانند کراتین که مژه به آن نیاز دارااست به کارگیری می گردد این طریق به علت به کارگیری نکردن ابزار شیمیایی و تصنعی و مصنوعی موردپسند همگان قرار گرفته میباشد پرورش و استحکام مژه درین طریق به جهت جذب مواد معدنی روی مژه ها تاثیر متعددی در بلندی و خوش حالتی آن داراست. بین طرز های گفته در ابتدا شایسته ترین طرز تقویت کننده مژه شناخته شده‌است و البته اسم این طریق لیفت ولیمنت مژه میباشد برای شناخت بیش تر ادامه مقاله را از دست ندهید


برچسب: بهترین مارک ریمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۱۶:۵۵ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

غلظت کانسیلر نکته کلیدی میباشد


غلظت کانسیلر نکته کلیدی میباشد

کانسیلر چیست

کانسیلرها از لحاظ غلظت و فرم گونه های مختلفی دارا هستند و از دسته مایع رقیق کرمی تا جامد استیکی و مدادی در بازار موجودند. هریک از این گونه کانسیلر برای کاربرد خاصی و دسته پوست خاصی پباده سازی شده‌است. اضافه اشخاص تصور می‌نمایند جور غلیظ کانسیلر برای پوشاندن تیرگی حریم دیده مطلوب میباشد در حالی که‌این تصور نادرست میباشد و مدل کرمی با غلظت میانگین و معدود برای این عمل ایده‌آل میباشد و ظواهر طبیعی‌تری به پوست شما خواهد اعطا کرد. در مقابل گونه های غلیظ‌خیس کانسیلر و اشکال استیکی و مدادی برای پوشاندن جوش و نقاط کوچک مطلوب میباشد.

رنگ درست کانسیلر را به عمل ببرید
شاید بیان کردن این نکته ضروری به لحاظ نرسد البته درصد بالایی از ایرادات در کاربرد کانسیلر ناشی از تعیین رنگ نامناسب برای پوست میباشد. معمولا رنگی که برای کانسیلر به کارگیری می‌گردد بیش تر از حد پر‌نور یا این که بیشتراز حد رنگ زرد و یا این که بیشتراز حد صورتی میباشد و این مساله سبب می شود کانسیلر تماما با پوست شما هماهنگ نشود. چنانچه پوست روشنی دارید به‌دنبال رنگ‌هایی باشید که یه خرده متمایل به صورتی باشد، در شرایطی که پوست متوسطی دارید رنگ‌های هلویی پر‌نور و ادغام صورتی و نارنجی رنگ را گزینش نمائید و در صورتیکه پوست تیره‌ای دارید هلویی و نارنجی رنگ را آزمون فرمائید. رنگی که تعیین می کنید می بایست یک یا این که دو سکو (و خیر اضافه) از رنگ پوست شما پر‌نور‌خیس باشد البته برای پوشاندن جوش از کانسیلر همرنگ پوست به کار گیری نمائید.

 

کاربرد کانسیلر در چندین لایه

مطالب پیشنهادی

چربی سوزی اصولی با میل کردن پروتئین.

نادرست رایج در کاربرد کانسیلر ( و اضافه مواد آرایشی دیگر) این میباشد که اشخاص برای پوشاندن لکه‌های رخ خویش در یک مرحله مقدار زیاد از آن را روی پوست می‌مالند در حالی که‌این فعالیت سبب می گردد پیرایش شما خمیری و غیرحرفه‌ای شود. در شرایطی که یک لایه نازک کانسیلر برای پوشاندن تیرگی ذیل دیده یا این که جوش‌های شما کفاف نمیدهد به جای به کارگیری از مقدار متعددی کانسیلر، آن را در یک سری مرحله و یکسری لایه به فعالیت ببرید. در آغاز لایه نخستین را بزنید و بعد از ثبت لایه دوم کانسیلر را به کار گیری نمایید و این عمل را ادامه دهید تا به پوشش دلخواه برسید.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۴:۳۹ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

او‌لین باری که کانسیلر را در دکان دیدم


حقیقیت، او‌لین باری که کانسیلر را در دکان دیدم به هیچ وجهً نمی‌دانستم کانسیلر چه می‌باشد و چه کاربردی داراست؟! تاءمل میکردم کرم پودر رنگی میباشد. ولی حقیقتاً کرم پودر رنگی میباشد، ولی بجای کرم پودر به کارگیری نمیشود. بلکه برای یکپارچه‌خیس کردن پوست رخ به کار گیری میگردد.

کانسیلر چیست

این روز ها اکثر آرایشگران رشته‌ای از آن برای بی‌نقص کردن هر چه اضافه دسته‌های خویش به کار گیری مینمایند. “الناز گلرخ” میکاپ آرتیست دارای شهرت، پرسشی مطرح کرد که بسیار دیدنی میباشد. وی از فالوئرهای خویش پرسید، در حالتی که بخواهید تنها سه مداد اسباب آرایش و پیرایش را برای یک میکاپ بی آلایش و سریع گزینش فرمائید، آن سه مداد اسباب آرایش و پیرایش چه است؟ حیث شما چه چیزی است برای ما کامنت بگذارید. پاسخ الناز گلرخ را در آخر این نوشته ی علمی به شما خوا هیم بیان کرد.

دقیقا، به عبارتی‌قدر که به کارگیری از کانسیلر مطلوب برای رفع خللهای پوست رخ امداد‌کننده میباشد. ولی در حالتی که خطا تعیین و استعمال شود، فاجعه به‌توشه میاورد. استعمال‌ی نادرست از آن، مشکلات پوست شما‌را پررنگ‌خیس می‌نماید و طولانی تر به دیده میایند. پس با ما یاروهمدم باشید تا در‌این نوشته‌ی علمی به شما امداد کنیم که کانسیلر را بشناسید و چطور آن‌را گزینش فرمایید و صحیح و بجا از آن به کار گیری فرمائید.

تفاوت کانسیلر با پرایمر و کرم پودر چه می باشد و بیساری دیگر از پرسش‌های شما‌را نیز در آخر پست جواب دادیم.

شاید به‌این پست عشق داشته باشید: یادگرفتن گام به گام استقاده از کانسیلر
آنچه در‌این پست میخوانید: [نهفته کن!]

1 کانسیلر چه است و موردها به کارگیری از آن
2 مواد تشکیل دهنده‌ی کانسیلر چه میباشد ؟
3 کالرکارکتور رنگارنگ به چه درد میخورند؟
4 چطور کانسیلر مطلوب گزینش کنیم؟
5 چطور کانسیلر را مبنی بر گونه پوست خویش تعیین کنیم؟
6 چطور کانسیلر را متناسب با ایراد پوستی خویش تعیین کنیم؟
7 کالرکارکتور سبز برای لک‌های قرمز‌رنگ
8 کارلرکارکتور نارنجی رنگ یا این که قرمز رنگ برای تیرگی ها
9 کالرکارکتور بنفش برای رفع خستگی پوست و زردی
10 کالر کارکتور نخودی برای زاویه دهی
11 چطور کانسیلر را متناسب بارنگ پوست خویش گزینش کنیم؟
12 پرسش‌های متداول
13 هر رنگ کالرکارکتور برای چه موردی استعمال می شود؟
14 انگیزه از استعمال از کانسیلر چه می باشد؟
15 نخستین کانسیلر بزنیم یا این که کرم پودر؟
16 فرق در میان کانسیلر و کرم پودر چه می‌باشد؟
17 شایسته ترین برند کانسیلر چه است؟
18 شایسته ترین کانسیلر: از تارت تا مای، کدام کانسیلر برندست
19 آیا می بایست تمام رنگ های کانسیلر را داشته باشم؟
20 فید کردن چه میباشد؟
21 تفاوت پرایمر و کانسیلر چه چیزی است؟
کانسیلر چه می باشد و موردها به کار گیری از آن
قبلی از هر چیز بهتر میباشد بدانید کانسیلر چه می باشد ؟ کانسیلر(concealer) یا این که کالرکارکتور(color corrector) یک کدام از اقلام آرایشی میباشد، که برای تصحیح رنگدانه های پوست مثل لک،کک‌ و مک، اثرها سوختگی، ماه‌گرفتگی، جای جوش و اسکار به عمل می روند. همینطور برای پررنگ‌ کردن نصیب‌هایی از رخ مثل روی سیرتکامل، تیغه‌ی بینی و …. به کار گیری می گردد. کرم پودر فشرده گردیده در رنگ‌های متعدد که برای خنثی کردن جای لک، جوش، قرمزی، کبودی و زردی پوست استعمال میگردد. با استعمال از کانسیلر رنگ پوست رخ شما، یک‌دست‌خیس میشود.

شاید برایتان سوال پیش آید که کرم‌پودرها هم برای پوشاندن عیب های چهره بکار می روند. پس ادله استعمال از کانسیلر چه می‌باشد؟ چنانچه لک‌های رنگی پوست شما بسیار زیاد و لبریز‌رنگ می‌باشند، مسلما علاوه بر کرم‌پودر، می بایست از کالرکارکتور به کار گیری نمائید. هر دو پوست را یکپارچه میکنند، اماکانسیلر قطور‌خیس و سنگین‌خیس میباشد.

شاید برایتان جذاب باشد اولی کالرکارکتر را مارک 3dsmax فاکتور در سال ۱۹۵۴ وارد بازار کرد. انگیزه از ارائه‌ی آن، تصحیح رنگدانه‌های بیش تر پوست فیس بود.

مواد تشکیل دهنده‌ی کانسیلر چه می باشد ؟
حال که فهمیدیدم کانسیلر چه چیزی است ، وقت آن رسیده تا مواد تشکیل دهنده‌ی کانسیلر را بشناسیم. کمپانی‌های متفاوت از مواد تشکیل‌دهنده‌های متنوعی برای ساخت محصول ها خویش به کار گیری مینمایند. ولی مواد تشکیل دهنده‌ی رایج در کانسیلر ها مواد تحت می‌باشند.

(Talc)تالک

( Ricinus Communis (Castor) Seed Oil) روغن دانه‌های گیاهی

گلیسیرین (Glycerin)

دیمتیکن (Dimethicone )

پروتئین برنج هیدرولیز گردیده(Hydrolyzed Rice Protein)

گلیسریل استارات(Glyceryl Stearate)

کائولن مینرال(Kaolin Mineral)

روغن هیدرولیز گردیده(Oil Hydrolyzed)

نشاسته ذرت(Corn Starch)

رایحه(Fragrance)

اولیل الکل(Oleyl Alcohol)

سدیم کلرید(Sodium Chloride)

افزودنی های رنگی(Color Additives)

آب (Water)


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۳:۱۸ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

کانسیلر پوشاننده جوش چه چیزی است و چطور بایستی از آن بهره برد؟


کانسیلر پوشاننده جوش چه چیزی است و چطور بایستی از آن بهره برد؟

کانسیلر چیست

در حالتی که هر روز صبح، جوش‌های روی پوست چهره یا این که جای آنها سبب ساز میگردند که خودباوری خویش را از دست بدهی، ما ترفندی را در آرایش و پیرایش به تو نشان می دهیم که به یاری آن میتوانی از شر ظواهر بد جوش‌ها روی پوست خلاص شوی! سر این فعالیت، به کارگیری از کانسیلر پوشاننده جوش میباشد!

آری؛ کانسیلر پوشاننده جوش فیس قادر است در محو کردن موقتا جوش‌ها و جای آنان از روی فیس اعجاز نماید! به شرطی که کانسیلر قابل قبولی را تعیین کنی و طرز به کارگیری از آن را بلد باشی!

برای این مراد، موعظه‌های ما‌را در رابطه گزینش شایسته ترین کانسیلر پوشاننده جوش و طرز صحیح استعمال از آن بخوان.

"کانسیلر چه چیزی است و آیا بدون شکً می بایست آن را در کیف اسباب و اثاث پیرایش خویش داشت؟" را اینجا بخوانید.

برای پوشاندن قرمزی جوش‌ها و جای آن ها روی پوست می توانی از کانسیلر سبز به کار گیری کنی و بعد روی آن را با کانسیلر رنگ پوست بپوشانی. بنابراین که نخست مقداری کانسیلر سبز را روی جای جوش‌ها بزن و آن گاه به یاری خودکار‌موی یا این که تکه‌ای پنبه، کانسیلر رنگ پوست را روی آن ها بمال. با محو کردن خطوط حریم این نواحی می توانی پوستی صاف و یکپارچه داشته باشی.

طریق صحیح استعمال از کانسیلر پوشاننده جوش این میباشد که نخست مقداری مرطوب‌کننده فارغ از چربی را روی پوست خویش بمالی. برای پوشاندن جوش‌های رخ، کانسیلر منحصربه‌فرد این عمل را تعیین کن یا این که چنانچه که به آن دسترسی نداری، کانسیلری با اساس زرد رنگ را تهیه و تنظیم کن. توجه کن که کانسیلرهای مایع به دور دیده برای این عمل مطلوب نیستند.

درحال حاضر به امداد انگشت خویش، کانسیلر پوشاننده جوش را روی جوش‌ها بزن. آن گاه کرم پودر دائمی خودت را روی فیس بمال. اعتنا کن که هنگام پوشاندن روی جوش‌ها با کرم پودر از حرکات ضربه‌ای استعمال کنی تا کانسیلر تحت آن را پخش نکنی.

در انتها میتوانی با استعمال از پنکیک مطلوب، پوست خویش را صاف و یک دست کنی. ما در اینجا تورا با یک گونه کانسیلر پوشاننده جوش از مارک آرایشی "کاپریس" Caprice آشنا می کنیم.


کانسیلر پوشاننده جوش "کاپریس" دسته ایفکت مجیک Effect Magique که هم سیاهی و پف بدور دیده‌ها را از دربین میبرد و هم برای پوشاندن جای جوش و لکه‌های روی پوست فرموله شده‌است، با رنگ‌های متعادل و متنوع خویش، پوشش یکدستی را روی پوست ساخت می‌نماید.

این کانسیلر فرانسوی همینطور، ماندگاری بالایی داراست و خطوط نازک حریم دیده‌ها را نیز می‌پوشاند. ظاهری که پوست بعد از به کار گیری از این کانسیلر پوشاننده جوش پیدا می‌نماید، طبیعی و مات میباشد. براین اساس، این کانسیلر میتواند یکی‌از شایسته ترین تعیین‌ها برای هر خانمی باشد!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۹:۱۱ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

کانسیلر چه چیزی است و چه‌گونه می بایست از آن استعمال کنیم؟


کانسیلر چه چیزی است و چه‌گونه می بایست از آن استعمال کنیم؟
کانسیلر همانگونه که از اسم آن (Concealer) پیداست یک وسیله آرایشی برای پوشش دادن عیوب پوستی میباشد. کانسیلر نوعی فونداسیون فشرده با غلظت بالا میباشد که قابلیت و امکان پوشش بالایی داراست و میتواند مشکلهای پوست مثل آکنه و قرمزی ناشی از آن، لک پوستی و چاله و سیاهی ذیل دیده را تا حد متعددی پوشش دهد. ولی به کارگیری از کانسیلر نیاز به رعایت نکاتی دارااست که درین نوشته ی علمی از خبر نامه قرمز رنگ به آن خوا‌هیم پرداخت.

کانسیلر چیست

استعمال از کانسیلر
کانسیلر مطلوب گزینش نمائید: او‌لین گام برای به کار گیری از کانسیلر تعیین جور مطلوب آن میباشد. کانسیلرها اشکال مختلفی دارا هستند و هر گونه آن برای نیاز خاصی پباده سازی شده‌است پس گذشته از هرچیز می بایست نیاز پوست خویش را بشناسید. کاسیلر را یک یا این که دو سکو پر‌نور‌خیس از رنگ طبیعی پوست خویش و بی تردید از مارک دارای اعتبار گزینش فرمائید. گونه مدادی آن برای جوش و آکنه و مدل استیکی برای عیوب گسترده پوست کاربرد داراست. گونه های مایع و کرمی را برای پوست‌های کم آب و گونه های جامد و پودری را برای پوست‌های چرب به عمل ببرید.

پوست خویش را مهیا سازی نمایید: مانند طرز‌های متفاوت پیرایش قبلی از هرچیز بایستی چهره خویش را بشویید و منزه فرمائید، از یک منزه کننده ملایم به کارگیری نمائید و بعداز آن از مرطوب کننده مطلوب آبرسانی به پوست به کارگیری فرمائید. برای تزکیه پیرایش حریم دیده از یک گوش تمیز کن پاک به کار گیری فرمایید و مواد باقی مانده از ریمل و خط دیده را بزدایید. کانسیلر اولی مرحله از آرایش و پیرایش شماست (ولی در‌صورتی‌که از اصلاح کننده رنگ استعمال نمی کنید) و می بایست روی پوست منزه و قابل انعطاف و فراهم سازی گردیده گزینه به کار گیری قرار بگیرد.

سیاهی زیرچشم را پوشش دهید: از برس اختصاصی کانسیلر استعمال فرمایید و آن را ذیل دیده و روی نقاط تیره حریم آن مثل کناره دیده و حریم بینی بزنید. ولی این عمل را با انگشت هم می‌قدرت انجام اعطا کرد ولی برس بهداشتی‌خیس میباشد، همینطور بعضا برندها در بسته بندی خویش برس و اپلیکاتور منحصر به فرد دارا هستند که میتوانید آن را به فعالیت ببرید. بعد از زدن کانسیلر آن را محو نمائید البته هیچ گاه بدور دیده را نمالید زیرا موجب زخم به پوست می شود و ولی پوشش آن را کاهش می دهد. تا نقطه زیرین مژه‌های زیر را به طور کامل پوشش دهید و جایی را خالی باقی نگذارید تا دیده‌ها موقعیت طبیعی خویش را داشته باشند.

 

مطالب پیشنهادی

از تبریز بنویس، اجرو پاداش بگیر

آکنه و لکه‌های پوستی را پوشش دهید: علت عمده به کارگیری خانم‌ها از کانسیلر لک‌های پوستی، آکنه و جای آن و قرمزی ناشی از آن میباشد. برای این فعالیت کانسیلر را با برس یا این که اپلیکاتور روی جای‌جای دچار به طور جدا بزنید آن‌گاه به آرامی گوشه‌های آن را محو نمایید تا مرزها معین نباشد. از لایه کلفت کانسیلر به کار گیری نکنید زیرا آرایش و پیرایش شما‌را خمیری خواهد کرد، یک لایه نازک از پوشش کافی میباشد. در چهره لزوم از لایه‌های دوم و سوم هم به کار گیری نمایید. برای این فعالیت از انگشت استعمال نکنید زیرا آلودگی دست شما احوال آکنه را بدتر خواهد کرد.

کانسیلر را ثبت نمایید: بعداز این که کلیه نقاط دچار به خیر و خوبی پوشش داده شد مقداری از فونداسیون خویش را بردارید و روی نقاطی که کانسیلر زده‌اید بمالید تا ثبت شود. به جای این عمل می توانید از پودر ثبت کننده پیرایش هم به کارگیری فرمایید. همگی جای چهره را برس بکشید تا یک دست و پاک شود.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۶:۴۲ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

تعیین رنگ کانسیلر مطلوب


تعیین رنگ کانسیلر مطلوب
کانسیلر
کانسیلر
همان گونه که گفته شد کانسیلر رنگ های مختلفی نیز دارااست :

کانسیلر چیست

رنگ زرد
مطلوب برای هر جور پوستی میباشد که تیرگی رخ را محو می نماید .

در‌حالتی که تیرگی حریم دیده شمارا اذیت می‌نماید می‌توانید از این رنگ به کارگیری نمایید .

بنفش
برای پوشش کبودی فیس رنگ بنفش گذینه ی قابل قبولی برای تعیین میباشد .

اشخاصی که دارنده پوست زرد رنگ می‌باشند از این رنگ می‌توانند به کارگیری نمایند .

سبز
خنثی کردن رنگ پوست یکی‌از خواص های رنگ سبز میباشد .

مطلوب برای محو کردن قرمزی چهره ،لکه های مامان زادی و یا این که جوش رخ میباشد .

نارنجی رنگ
گزینه استعمال برای افرادی که پوست سبزه دارا‌هستند .

گونه های کانسیلر


دیدنی میباشد بدانید برخی از کانسیلر ها اقتدار بسیار متعددی در محو کردن و پوشاندن لکه های اثبات و بدون شوخی چهره دارا‌هستند .

کرم
به جهت ماندگاری طولانی ، در زمان روز پوست شما پوسته پوسته و یا این که چروکیده نخواهد شد .

برای محو کردن گونه های لکه در رخ مطلوب میباشد .

مایع
همت بسیار قشنگ با کیفیت خوب را در فیس شما خواهد داشت .

با به کارگیری از مداد های ارایشی و یا این که اسفنج های اختصاصی می‌توانید اینن عملگرد خوشگل را در چهره خویش ملاحظه کنید .


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۵:۱۵ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

درخصوص چشمها، سیرتکامل ها و لب ها


درخصوص چشمها، سیرتکامل ها و لب ها

کانسیلر چیست

استعمال از پنکک، تحت عنوان آستر پیرایش دیده

قبلی از آرایش و پیرایش دیده، روی پلکهای خویش پودر پنکک بزنید تا آرایش و پیرایش روی آن ثبت شود. با این عمل چربی پوست گرفته می گردد و پوست مهیا میگردد تا سایه روی آن زده شود. همت فرمائید به جای سایه های کرمی از سایه های پودری استعمال فرمایید؛ زیرا سایه های کرمی معمولا” دربردارنده کرم های قابل انعطاف کننده میباشند و دوام متعددی ندارند.

 

خط دیده های ژله ای و مایع

این خط دیده ها ضدآب می‌باشند و روی پوست پخش نمی‌شوند. می اقتدار اظهار‌کرد مثل چسب روی پوست می چسبند و به ویژه برای روزهای گرم فصل تابستان بسیار مطلوب می‌باشند. در هوای مرطوب و گرم، این دسته خط دیده جایگزین بسیار قابل قبولی برای خودکار دیده میباشد که معمولا” چرب میباشد و با رطوبت و گرمی هوا روی پوست پخش میگردد.

 

رژ سیرتکامل

در شرایطی که پوست خیلی چربی دارید، از رژ گونۀ کم آب استعمال فرمائید و در‌صورتی‌که پوست کم آب یا این که عادی دارید، از رژگونۀ پودری به کارگیری فرمایید. از رژگونه های کرمی، که دربردارنده کرم قابل انعطاف کننده میباشند و در گرمای هوا جاری و پخش میشوند استعمال نکنید.

 

خط لب

هر رژ لبی با هر خصوصیت و مارکی در‌صورتی‌که روی لب استوار خواهد ماند که گذشته از آن روی لبها، خط لب کشیده شود. خط لب مرزی را روی لب معین میکند که رنگ رژلب از آن خارج نمی زند و پخش و منزه نمیشود. عملکرد نمایید از خط لب همرنگ با رنگ طبیعی لبهایتان استعمال نمایید. مسلما” خط لب را گذشته از رژ لب بزنید بدین ترتیب که خطی بدور لبها بکشید و آن گاه روی لبها را نیز یه خرده خط لب بکشید و آن‌گاه رژ لب یا این که برق لب بزنید.

 

از رنگهای تابستانی به کار گیری فرمائید

برای آرایش و پیرایش چشمها از سایه هایی که رنگ های تابستانی را تداعی میکنند به کارگیری نمائید، مثل سبز نعنایی، آبی رنگ آسمانی یا این که صورتی پر‌نور. از به عبارتی سایه ای که روی پلکها زده اید یک لایه از ریشه تا نوک مژه ها بزنید و آن گاه دو لایه ریمل روی آن بزنید.

روی پوستتان را با پودر درخشان و براق با بدن شامپانی یا این که برنز، های لایت زیبایی بزنید. روی سیرتکامل ها را نیز از همین رنگ رژ سیرتکامل بزنید تا رنگ پوست شما یکنواخت و هماهنگ گردد.

به کارگیری از برق لب های که رنگ سرد دارا‌هستند مثل برق لب صورتی، هلویی یا این که قرمز رنگ-صورتی درخشش و زیبایی رژ لب را روی لبها، دوچندان می نماید. همینطور می‌توانید با به کار گیری از یک سوآب پاره ای رنگ روغنی روشن روی رژ لب خویش بزنید .اثر این رنگ های روغنی روی لب مثل اثر برق لب میباشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۶:۴۰ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)

کانسیلر چه میباشد و چه‌گونه یک کانسیلر مطلوب گزینش کنیم؟کانسیلر چه میباشد و چه‌گونه یک کانسیلر مطلوب گزینش کنیم؟

 کانسیلر چیست 

کانسیلر مطلوب

کانسیلرها کرم‌پودرهای فشرده پر‌نور و رنگی می باشند که گذشته یا این که پس از کرم پودر به کار گیری می‌شوند

 

بخش اعظمی از اشخاص از اسباب آرایشی استعمال می نمایند تا جلوه بهتری به رنگ پوست خودشان داده و ترازو لکه‌های پوست را به دستکم برسانند. زیرسازی، به کارگیری از رژ سیرتکامل و ریمل، به نوعی اجزای اصلی و اول پیرایش می باشند. اما کانسیلر یکی ابزار بسیار مهم و در دسترس اشخاص برای این خواسته میباشد.
کانسیلر چه می باشد؟
کانسیلرها درواقع کرم‌پودرهای فشرده پر‌نور و رنگی میباشند که شما میتوانید آن‌ها را پیشین یا این که بعداز کرم پودر استعمال فرمایید اما برخی‌ها میگویند بهتر میباشد بعداز کرم‌پودر زدن مصرف شود. این کانسیلرها به‌ رخ‌های مختلفی وجود دارا هستند؛ یک کدام از به‌چهره Stick یا این که ماتیکی که به کارگیری از آن شل‌خیس میباشد، موقعیت دیگر کرم‌مانند نصفه‌جامد و در غایت کانسیلرهای مایع کانسیلر معمولا بایستی یک سکو از رنگ کرم‌پودر مستعمل پر‌نور‌خیس باشد. در حالتی‌که خیلی پر‌نور‌خیس از کرم‌پودر باشد به جای پوشانندگی لکه‌های تیره را اضافه نشان خواهد اعطا کرد .

خریداران معمولا هنگام خرید کانسیلرها به جهت وجود گونه های مختلفی از رنگ‌ها سردرگم می باشند. هر رنگ گوناگون کانسیلر برای از در بین بردن و پوشاندن لکه‌های متفاوت پوستی و دادن رنگ و جلوه زیبایی به پوست پباده سازی شده‌است.

چه‌گونه یک کانسیلر مطلوب تعیین کنیم؟

کانسیلر زرد رنگ:این بدن رنگ برای هر پوستی مطلوب میباشد. این کانسیلرها لکه‌های تیره را محو می نماید. در شرایطی‌که می خواهید تیرگی حریم دیده خویش را بپوشانید از کانسیلر زردرنگ استعمال فرمائید.

کانسیلر نارنجی رنگ:برای اشخاص سبزه این کانسیلر بسیار مطلوب میباشد. هنگام خرید آن را در نزدیکی دهن آزمایش نمائید.

کانسیلر سبز:این کانسیلر برای خنثی کردن بدن قرمز رنگ پوست هست. در حالتی که دارنده لکه‌های قرمز‌رنگ مامان زادی می باشید یا این که میخواهید جوش‌های خویش را بپوشانید این کانسیلر منحصر به فرد شماست.

کانسیلر بنفش:آری کانسیلر بنفش نیز موجود است. اشخاصی که پوست صورتشان مایل به زردرنگ میباشد میتوانند از این کالا به کارگیری نمایند. لکه‌های کبودی روی چهره به طور کاملً با این کانسیلر محو خواهد شد.

کانسیلرهای استیکی,کانسیلرهای مدادی

کانسیلرهایی را گزینش نمایید که مطلوب بدن پوست باشد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۶:۲۰ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)