مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

غلظت کانسیلر نکته کلیدی میباشد


غلظت کانسیلر نکته کلیدی میباشد

کانسیلر چیست

کانسیلرها از لحاظ غلظت و فرم گونه های مختلفی دارا هستند و از دسته مایع رقیق کرمی تا جامد استیکی و مدادی در بازار موجودند. هریک از این گونه کانسیلر برای کاربرد خاصی و دسته پوست خاصی پباده سازی شده‌است. اضافه اشخاص تصور می‌نمایند جور غلیظ کانسیلر برای پوشاندن تیرگی حریم دیده مطلوب میباشد در حالی که‌این تصور نادرست میباشد و مدل کرمی با غلظت میانگین و معدود برای این عمل ایده‌آل میباشد و ظواهر طبیعی‌تری به پوست شما خواهد اعطا کرد. در مقابل گونه های غلیظ‌خیس کانسیلر و اشکال استیکی و مدادی برای پوشاندن جوش و نقاط کوچک مطلوب میباشد.

رنگ درست کانسیلر را به عمل ببرید
شاید بیان کردن این نکته ضروری به لحاظ نرسد البته درصد بالایی از ایرادات در کاربرد کانسیلر ناشی از تعیین رنگ نامناسب برای پوست میباشد. معمولا رنگی که برای کانسیلر به کارگیری می‌گردد بیش تر از حد پر‌نور یا این که بیشتراز حد رنگ زرد و یا این که بیشتراز حد صورتی میباشد و این مساله سبب می شود کانسیلر تماما با پوست شما هماهنگ نشود. چنانچه پوست روشنی دارید به‌دنبال رنگ‌هایی باشید که یه خرده متمایل به صورتی باشد، در شرایطی که پوست متوسطی دارید رنگ‌های هلویی پر‌نور و ادغام صورتی و نارنجی رنگ را گزینش نمائید و در صورتیکه پوست تیره‌ای دارید هلویی و نارنجی رنگ را آزمون فرمائید. رنگی که تعیین می کنید می بایست یک یا این که دو سکو (و خیر اضافه) از رنگ پوست شما پر‌نور‌خیس باشد البته برای پوشاندن جوش از کانسیلر همرنگ پوست به کار گیری نمائید.

 

کاربرد کانسیلر در چندین لایه

مطالب پیشنهادی

چربی سوزی اصولی با میل کردن پروتئین.

نادرست رایج در کاربرد کانسیلر ( و اضافه مواد آرایشی دیگر) این میباشد که اشخاص برای پوشاندن لکه‌های رخ خویش در یک مرحله مقدار زیاد از آن را روی پوست می‌مالند در حالی که‌این فعالیت سبب می گردد پیرایش شما خمیری و غیرحرفه‌ای شود. در شرایطی که یک لایه نازک کانسیلر برای پوشاندن تیرگی ذیل دیده یا این که جوش‌های شما کفاف نمیدهد به جای به کارگیری از مقدار متعددی کانسیلر، آن را در یک سری مرحله و یکسری لایه به فعالیت ببرید. در آغاز لایه نخستین را بزنید و بعد از ثبت لایه دوم کانسیلر را به کار گیری نمایید و این عمل را ادامه دهید تا به پوشش دلخواه برسید.


برچسب: کانسیلر چیست،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۴:۳۹ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)