مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

ریمل زدن با اعتنا به صورت دیده متعدد میباشد

بهترین مارک ریمل
ریمل زدن

ریمل زدن با اعتنا به صورت دیده متعدد میباشد

بسیار خب، درحال حاضر اذن دهید که در زمینه ی صورت دیده و محل ریمل زدن حرف کنیم:

یادگرفتن ریمل زدن بر پایه ی صورت دیده های پراکنده
با فرمژه و به عمل بردن اصولی ریمل که در صدر به آن اشاره شد استارت نمائید، و مطمئن گردید که تمام مژه‌هایتان را می‌پوشانید. برای دیده‌هایی که از هم مسافت دارا هستند، سفارش میکنم که از کناره‌ی داخلی دیده به سمت میانه پلک ریمل بزنید. برای اینکه کاری فرمائید تا دیده‌هایتان نزدیک‌خیس بهم بنظر برسند، می بایست تیره‌ترین منطقه، کناره‌ی داخلی چشمتان باشد.

دیده های در حدود هم

برای دیده‌های در حدود هم، می بایست دیده‌ها را از هم به دور نمایید، به این ترتیب تیره ترین نصیب ریمل بایستی کناره‌ی بیرونی دیده باشد. مژه‌هایتان را فر فرمایید و اولی لایه‌ی ریمل را با تمرکز بر کناره‌ی بیرونی دیده بزنید. لایه‌ی دوم را از میانه مژه استارت فرمایید و به سمت خارج ادامه دهید. برای تاثیرگذاری طولانی تر، یک خط دیده مایع در امتداد خط مژه‌تان بکشید، یا این که مقدار متعددی ریمل در ریشه‌ی مژه بزنید تا مطمئن گردید که تیره ترین نصیب ریملی که زده‌اید، کناره‌ی بیرونی چشمتان میباشد. این فعالیت انتهای دیده‌ها را بالا می کشد و بنظر میرسد که دیده‌ها، مسافت‌ی بیشتری از هم دارا‌هستند.

یادگرفتن ریمل زدن مبتنی بر صورت دیده های کوچک‌خیس
برای کسانی که دیده‌های کوچک‌تری دارا هستند، می بایست کاری کنیم که با زدن ریمل، بسیار وسیع‌خیس و گردتر بنظر برسند. پیشنهاد‌ی اینجانب این میباشد که روی تمام مژه‌ها از یک لایه‌ی ریمل قطور کننده به کارگیری نمائید. بعد از آن یک ریمل بلند کننده بردارید و آن را تنها در اواسط مژه‌ها بزنید. این عمل، اعتنا را به سمت میانه چشمتان جلب می‌نماید و چشمتان بازتر، پهن‌خیس و وسیع‌خیس بنظر میرسد.

دیده های بادامی

برای اضافه کردن یا این که ساخت یک دیده بادامی، ریمل زدن را بر کناره‌ی بیرونی مژه‌های بالا و تحت متمرکز فرمایید. کارایی فرمائید برای مژه‌ی بالا از یک ریمل قطور کننده به کار گیری نمایید، و دو‌مین لایه را از اواسط پلک به سمت کناره‌ی بیرونی بزنید. آن گاه از نوک برس ریمل یا این که یک برس کوچکتر استعمال نمایید و بطور سخاوتمندانه به مژه‌ی زیر نیز ریمل بزنید، البته صرفا به کناره بیرونی. این عمل به طولانی تر کردن یا این که دادن صورت بادامی به دیده یاری خواهد کرد.

یادگرفتن ریمل زدن بر پایه ی صورت دیده های گرد
برای دیده‌های گرد، عمده‌ترین بخش ریمل می بایست روی خط مژه‌ی بالا و کناره بیرونی باشد. ریمل مژه‌ی ذیل بایستی دست‌کم مقدار ممکن باشد یا این که به هیچ وجه ریمل زده نشود. از یک ریمل کلفت کننده در امتداد خط مژه به کارگیری فرمائید و در شرایطی که میخواهید گردی چشمانتان را اضافه فرمایید، ریمل را طولانی تر در میانه چشمتان بزنید. در صورتی می خواهید که دیده گردتان، اضافه مشابه به دیده گربه بنظر رسد، در کناره‌ی بیرونی ریمل بیشتری بزنید.

دیده‌های نامتقارن

در دیده‌های نامتقارن، ما میخواهیم که اعتنا را از پلک و صورت نامتعادل دیده به دور کنیم. زدن سایه به صورت گربه‌ای و یک پوشش سنگین ریمل در امتداد خط مژه منجر میگردد که‌این گونه دیده، شایسته ترین ظاهرش را پیدا نماید. از رنگ‌های پر‌نور و ریمل‌های رنگی که می توانند نامتقارن بودن را اضافه مشخص و معلوم نمایند، اجتناب نمائید.

یادگرفتن ریمل زدن بر پایه ی صورت دیده های رو به ذیل
برای دیده‌های رو به ذیل، از دو رنگ ریمل استعمال فرمائید تا به بیشترین تاثیر دست پیدا فرمایید. ریمل قهوه‌ای به زیبایی ریمل مشکی میباشد، و به عبارتی ظواهر را دارااست. همینطور تمام اعتنا را به خویش جلب نمی‌نماید و به شما قابلیت میدهد که بر رژ لب و رژ سیرتکامل‌تان تاکید بیشتری نمائید.

به مژه‌ی تحت، ریمل قهوه‌ای و به مژه‌ی بالا، ریمل مشکی بزنید، تمام ریمل را در راءس مژه متمرکز فرمایید، و به کناره‌ی بیرونی دیده، کمترین مقدار ریمل را بزنید تا دیده بالا کشیده شود.ریمل می تواند به تنهایی یا این که برای بی نقص کردن پیرایش استعمال شود. نکته‌ی مهم، یافت کردن فرمول و برسی میباشد که برای شما از کلیه بهتر باشد. چیزی به آسانی محلی که چوب ریمل را قرار می‌دهید، میتواند تفاوت متعددی ظاهرا آخری آرایشتان تولید نماید.


برچسب: بهترین مارک ریمل،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۱:۱۴ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)