مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

کانسیلر چه میباشد و چه‌گونه یک کانسیلر مطلوب گزینش کنیم؟کانسیلر چه میباشد و چه‌گونه یک کانسیلر مطلوب گزینش کنیم؟

 کانسیلر چیست 

کانسیلر مطلوب

کانسیلرها کرم‌پودرهای فشرده پر‌نور و رنگی می باشند که گذشته یا این که پس از کرم پودر به کار گیری می‌شوند

 

بخش اعظمی از اشخاص از اسباب آرایشی استعمال می نمایند تا جلوه بهتری به رنگ پوست خودشان داده و ترازو لکه‌های پوست را به دستکم برسانند. زیرسازی، به کارگیری از رژ سیرتکامل و ریمل، به نوعی اجزای اصلی و اول پیرایش می باشند. اما کانسیلر یکی ابزار بسیار مهم و در دسترس اشخاص برای این خواسته میباشد.
کانسیلر چه می باشد؟
کانسیلرها درواقع کرم‌پودرهای فشرده پر‌نور و رنگی میباشند که شما میتوانید آن‌ها را پیشین یا این که بعداز کرم پودر استعمال فرمایید اما برخی‌ها میگویند بهتر میباشد بعداز کرم‌پودر زدن مصرف شود. این کانسیلرها به‌ رخ‌های مختلفی وجود دارا هستند؛ یک کدام از به‌چهره Stick یا این که ماتیکی که به کارگیری از آن شل‌خیس میباشد، موقعیت دیگر کرم‌مانند نصفه‌جامد و در غایت کانسیلرهای مایع کانسیلر معمولا بایستی یک سکو از رنگ کرم‌پودر مستعمل پر‌نور‌خیس باشد. در حالتی‌که خیلی پر‌نور‌خیس از کرم‌پودر باشد به جای پوشانندگی لکه‌های تیره را اضافه نشان خواهد اعطا کرد .

خریداران معمولا هنگام خرید کانسیلرها به جهت وجود گونه های مختلفی از رنگ‌ها سردرگم می باشند. هر رنگ گوناگون کانسیلر برای از در بین بردن و پوشاندن لکه‌های متفاوت پوستی و دادن رنگ و جلوه زیبایی به پوست پباده سازی شده‌است.

چه‌گونه یک کانسیلر مطلوب تعیین کنیم؟

کانسیلر زرد رنگ:این بدن رنگ برای هر پوستی مطلوب میباشد. این کانسیلرها لکه‌های تیره را محو می نماید. در شرایطی‌که می خواهید تیرگی حریم دیده خویش را بپوشانید از کانسیلر زردرنگ استعمال فرمائید.

کانسیلر نارنجی رنگ:برای اشخاص سبزه این کانسیلر بسیار مطلوب میباشد. هنگام خرید آن را در نزدیکی دهن آزمایش نمائید.

کانسیلر سبز:این کانسیلر برای خنثی کردن بدن قرمز رنگ پوست هست. در حالتی که دارنده لکه‌های قرمز‌رنگ مامان زادی می باشید یا این که میخواهید جوش‌های خویش را بپوشانید این کانسیلر منحصر به فرد شماست.

کانسیلر بنفش:آری کانسیلر بنفش نیز موجود است. اشخاصی که پوست صورتشان مایل به زردرنگ میباشد میتوانند از این کالا به کارگیری نمایند. لکه‌های کبودی روی چهره به طور کاملً با این کانسیلر محو خواهد شد.

کانسیلرهای استیکی,کانسیلرهای مدادی

کانسیلرهایی را گزینش نمایید که مطلوب بدن پوست باشد


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۶:۲۰ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)