مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

درخصوص چشمها، سیرتکامل ها و لب ها


درخصوص چشمها، سیرتکامل ها و لب ها

کانسیلر چیست

استعمال از پنکک، تحت عنوان آستر پیرایش دیده

قبلی از آرایش و پیرایش دیده، روی پلکهای خویش پودر پنکک بزنید تا آرایش و پیرایش روی آن ثبت شود. با این عمل چربی پوست گرفته می گردد و پوست مهیا میگردد تا سایه روی آن زده شود. همت فرمائید به جای سایه های کرمی از سایه های پودری استعمال فرمایید؛ زیرا سایه های کرمی معمولا” دربردارنده کرم های قابل انعطاف کننده میباشند و دوام متعددی ندارند.

 

خط دیده های ژله ای و مایع

این خط دیده ها ضدآب می‌باشند و روی پوست پخش نمی‌شوند. می اقتدار اظهار‌کرد مثل چسب روی پوست می چسبند و به ویژه برای روزهای گرم فصل تابستان بسیار مطلوب می‌باشند. در هوای مرطوب و گرم، این دسته خط دیده جایگزین بسیار قابل قبولی برای خودکار دیده میباشد که معمولا” چرب میباشد و با رطوبت و گرمی هوا روی پوست پخش میگردد.

 

رژ سیرتکامل

در شرایطی که پوست خیلی چربی دارید، از رژ گونۀ کم آب استعمال فرمائید و در‌صورتی‌که پوست کم آب یا این که عادی دارید، از رژگونۀ پودری به کارگیری فرمایید. از رژگونه های کرمی، که دربردارنده کرم قابل انعطاف کننده میباشند و در گرمای هوا جاری و پخش میشوند استعمال نکنید.

 

خط لب

هر رژ لبی با هر خصوصیت و مارکی در‌صورتی‌که روی لب استوار خواهد ماند که گذشته از آن روی لبها، خط لب کشیده شود. خط لب مرزی را روی لب معین میکند که رنگ رژلب از آن خارج نمی زند و پخش و منزه نمیشود. عملکرد نمایید از خط لب همرنگ با رنگ طبیعی لبهایتان استعمال نمایید. مسلما” خط لب را گذشته از رژ لب بزنید بدین ترتیب که خطی بدور لبها بکشید و آن گاه روی لبها را نیز یه خرده خط لب بکشید و آن‌گاه رژ لب یا این که برق لب بزنید.

 

از رنگهای تابستانی به کار گیری فرمائید

برای آرایش و پیرایش چشمها از سایه هایی که رنگ های تابستانی را تداعی میکنند به کارگیری نمائید، مثل سبز نعنایی، آبی رنگ آسمانی یا این که صورتی پر‌نور. از به عبارتی سایه ای که روی پلکها زده اید یک لایه از ریشه تا نوک مژه ها بزنید و آن گاه دو لایه ریمل روی آن بزنید.

روی پوستتان را با پودر درخشان و براق با بدن شامپانی یا این که برنز، های لایت زیبایی بزنید. روی سیرتکامل ها را نیز از همین رنگ رژ سیرتکامل بزنید تا رنگ پوست شما یکنواخت و هماهنگ گردد.

به کارگیری از برق لب های که رنگ سرد دارا‌هستند مثل برق لب صورتی، هلویی یا این که قرمز رنگ-صورتی درخشش و زیبایی رژ لب را روی لبها، دوچندان می نماید. همینطور می‌توانید با به کار گیری از یک سوآب پاره ای رنگ روغنی روشن روی رژ لب خویش بزنید .اثر این رنگ های روغنی روی لب مثل اثر برق لب میباشد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۶:۴۰ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)