مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

کانسیلر چه چیزی است و چه‌گونه می بایست از آن استعمال کنیم؟


کانسیلر چه چیزی است و چه‌گونه می بایست از آن استعمال کنیم؟
کانسیلر همانگونه که از اسم آن (Concealer) پیداست یک وسیله آرایشی برای پوشش دادن عیوب پوستی میباشد. کانسیلر نوعی فونداسیون فشرده با غلظت بالا میباشد که قابلیت و امکان پوشش بالایی داراست و میتواند مشکلهای پوست مثل آکنه و قرمزی ناشی از آن، لک پوستی و چاله و سیاهی ذیل دیده را تا حد متعددی پوشش دهد. ولی به کارگیری از کانسیلر نیاز به رعایت نکاتی دارااست که درین نوشته ی علمی از خبر نامه قرمز رنگ به آن خوا‌هیم پرداخت.

کانسیلر چیست

استعمال از کانسیلر
کانسیلر مطلوب گزینش نمائید: او‌لین گام برای به کار گیری از کانسیلر تعیین جور مطلوب آن میباشد. کانسیلرها اشکال مختلفی دارا هستند و هر گونه آن برای نیاز خاصی پباده سازی شده‌است پس گذشته از هرچیز می بایست نیاز پوست خویش را بشناسید. کاسیلر را یک یا این که دو سکو پر‌نور‌خیس از رنگ طبیعی پوست خویش و بی تردید از مارک دارای اعتبار گزینش فرمائید. گونه مدادی آن برای جوش و آکنه و مدل استیکی برای عیوب گسترده پوست کاربرد داراست. گونه های مایع و کرمی را برای پوست‌های کم آب و گونه های جامد و پودری را برای پوست‌های چرب به عمل ببرید.

پوست خویش را مهیا سازی نمایید: مانند طرز‌های متفاوت پیرایش قبلی از هرچیز بایستی چهره خویش را بشویید و منزه فرمائید، از یک منزه کننده ملایم به کارگیری نمائید و بعداز آن از مرطوب کننده مطلوب آبرسانی به پوست به کارگیری فرمائید. برای تزکیه پیرایش حریم دیده از یک گوش تمیز کن پاک به کار گیری فرمایید و مواد باقی مانده از ریمل و خط دیده را بزدایید. کانسیلر اولی مرحله از آرایش و پیرایش شماست (ولی در‌صورتی‌که از اصلاح کننده رنگ استعمال نمی کنید) و می بایست روی پوست منزه و قابل انعطاف و فراهم سازی گردیده گزینه به کار گیری قرار بگیرد.

سیاهی زیرچشم را پوشش دهید: از برس اختصاصی کانسیلر استعمال فرمایید و آن را ذیل دیده و روی نقاط تیره حریم آن مثل کناره دیده و حریم بینی بزنید. ولی این عمل را با انگشت هم می‌قدرت انجام اعطا کرد ولی برس بهداشتی‌خیس میباشد، همینطور بعضا برندها در بسته بندی خویش برس و اپلیکاتور منحصر به فرد دارا هستند که میتوانید آن را به فعالیت ببرید. بعد از زدن کانسیلر آن را محو نمائید البته هیچ گاه بدور دیده را نمالید زیرا موجب زخم به پوست می شود و ولی پوشش آن را کاهش می دهد. تا نقطه زیرین مژه‌های زیر را به طور کامل پوشش دهید و جایی را خالی باقی نگذارید تا دیده‌ها موقعیت طبیعی خویش را داشته باشند.

 

مطالب پیشنهادی

از تبریز بنویس، اجرو پاداش بگیر

آکنه و لکه‌های پوستی را پوشش دهید: علت عمده به کارگیری خانم‌ها از کانسیلر لک‌های پوستی، آکنه و جای آن و قرمزی ناشی از آن میباشد. برای این فعالیت کانسیلر را با برس یا این که اپلیکاتور روی جای‌جای دچار به طور جدا بزنید آن‌گاه به آرامی گوشه‌های آن را محو نمایید تا مرزها معین نباشد. از لایه کلفت کانسیلر به کار گیری نکنید زیرا آرایش و پیرایش شما‌را خمیری خواهد کرد، یک لایه نازک از پوشش کافی میباشد. در چهره لزوم از لایه‌های دوم و سوم هم به کار گیری نمایید. برای این فعالیت از انگشت استعمال نکنید زیرا آلودگی دست شما احوال آکنه را بدتر خواهد کرد.

کانسیلر را ثبت نمایید: بعداز این که کلیه نقاط دچار به خیر و خوبی پوشش داده شد مقداری از فونداسیون خویش را بردارید و روی نقاطی که کانسیلر زده‌اید بمالید تا ثبت شود. به جای این عمل می توانید از پودر ثبت کننده پیرایش هم به کارگیری فرمایید. همگی جای چهره را برس بکشید تا یک دست و پاک شود.


برچسب: کانسیلر چیست،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۶:۴۲ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)