مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

کانسیلر پوشاننده جوش چه چیزی است و چطور بایستی از آن بهره برد؟


کانسیلر پوشاننده جوش چه چیزی است و چطور بایستی از آن بهره برد؟

کانسیلر چیست

در حالتی که هر روز صبح، جوش‌های روی پوست چهره یا این که جای آنها سبب ساز میگردند که خودباوری خویش را از دست بدهی، ما ترفندی را در آرایش و پیرایش به تو نشان می دهیم که به یاری آن میتوانی از شر ظواهر بد جوش‌ها روی پوست خلاص شوی! سر این فعالیت، به کارگیری از کانسیلر پوشاننده جوش میباشد!

آری؛ کانسیلر پوشاننده جوش فیس قادر است در محو کردن موقتا جوش‌ها و جای آنان از روی فیس اعجاز نماید! به شرطی که کانسیلر قابل قبولی را تعیین کنی و طرز به کارگیری از آن را بلد باشی!

برای این مراد، موعظه‌های ما‌را در رابطه گزینش شایسته ترین کانسیلر پوشاننده جوش و طرز صحیح استعمال از آن بخوان.

"کانسیلر چه چیزی است و آیا بدون شکً می بایست آن را در کیف اسباب و اثاث پیرایش خویش داشت؟" را اینجا بخوانید.

برای پوشاندن قرمزی جوش‌ها و جای آن ها روی پوست می توانی از کانسیلر سبز به کار گیری کنی و بعد روی آن را با کانسیلر رنگ پوست بپوشانی. بنابراین که نخست مقداری کانسیلر سبز را روی جای جوش‌ها بزن و آن گاه به یاری خودکار‌موی یا این که تکه‌ای پنبه، کانسیلر رنگ پوست را روی آن ها بمال. با محو کردن خطوط حریم این نواحی می توانی پوستی صاف و یکپارچه داشته باشی.

طریق صحیح استعمال از کانسیلر پوشاننده جوش این میباشد که نخست مقداری مرطوب‌کننده فارغ از چربی را روی پوست خویش بمالی. برای پوشاندن جوش‌های رخ، کانسیلر منحصربه‌فرد این عمل را تعیین کن یا این که چنانچه که به آن دسترسی نداری، کانسیلری با اساس زرد رنگ را تهیه و تنظیم کن. توجه کن که کانسیلرهای مایع به دور دیده برای این عمل مطلوب نیستند.

درحال حاضر به امداد انگشت خویش، کانسیلر پوشاننده جوش را روی جوش‌ها بزن. آن گاه کرم پودر دائمی خودت را روی فیس بمال. اعتنا کن که هنگام پوشاندن روی جوش‌ها با کرم پودر از حرکات ضربه‌ای استعمال کنی تا کانسیلر تحت آن را پخش نکنی.

در انتها میتوانی با استعمال از پنکیک مطلوب، پوست خویش را صاف و یک دست کنی. ما در اینجا تورا با یک گونه کانسیلر پوشاننده جوش از مارک آرایشی "کاپریس" Caprice آشنا می کنیم.


کانسیلر پوشاننده جوش "کاپریس" دسته ایفکت مجیک Effect Magique که هم سیاهی و پف بدور دیده‌ها را از دربین میبرد و هم برای پوشاندن جای جوش و لکه‌های روی پوست فرموله شده‌است، با رنگ‌های متعادل و متنوع خویش، پوشش یکدستی را روی پوست ساخت می‌نماید.

این کانسیلر فرانسوی همینطور، ماندگاری بالایی داراست و خطوط نازک حریم دیده‌ها را نیز می‌پوشاند. ظاهری که پوست بعد از به کار گیری از این کانسیلر پوشاننده جوش پیدا می‌نماید، طبیعی و مات میباشد. براین اساس، این کانسیلر میتواند یکی‌از شایسته ترین تعیین‌ها برای هر خانمی باشد!


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۹:۱۱ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)