مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

رنگ‌های گوناگون کانسیلر کدام‌اند؟


کانسیلر کرم‌پودرهای رنگی به‌رخ فشرده جامد (پلت)، نصفه‌جامد(ماتیکی) یا این که مایع می‌باشند که معمولا پایین پنکیک یا این که کرم‌پودر و بعداز کانتورینگ (رفع عیوب چهره و پررنگ‌سازی نواحی مختص مانند سیرتکامل) استعمال می گردند.

واقعیت این میباشد که کانسیلرها عموما برای پوشاندن تیرگی پایین دیده پباده سازی گردیده‌اند، البته در صورتی روش‌و‌ترسیم استعمال‌ی صحیح از این وسیله آرایشی را حافظه بگیرید میتوانید از آن برای پوشاندن معایبی مثل جای جوش، جای جراحت و نیز به‌تیتر شالوده و پایه سایه‌ی دیده استعمال نمائید.

کانسیلر چیست

مهم ترین نکته در به کارگیری از کانسیلر این میباشد که می بایست یک سکو از کرم‌پودر پر‌نور‌خیس باشد تا نقایص فیس را بپوشاند درغیر این‌فیس به‌جای کاور کردن و پوشانندگی، نقایص فیس را اضافه به فیس می کشند.

در حالتی‌که هم در به کارگیری از آن، انگیزه‌تان پر‌نور کردن بعضا نواحی چهره میباشد و به‌اصطلاح میخواهید پوست‌تان را در نواحی مثل بینی و پیشانی «هایلایت» فرمایید، بسته‌به پر‌نور یا این که تیره‌خیس کردن آن حوزه‌ می بایست از کانسیلر پر‌نور یا این که تیره به کارگیری فرمائید. معمولا در هایلایت چهره با کانسیلر نواحی پایین دیده و روی بینی را پر‌نور و نقاطی مثل بالای پیشانی، ذیل خط سیرتکامل و… را تیره میکنند.رنگ‌های گوناگون کانسیلر کدام‌اند؟


رنگ‌های متعدد کانسیلر هر یک برای پوشاندن لک و نواقص بخشی از چهره و نیز گونه های رنگ پوست در اشخاص متفاوت پباده سازی گردیده‌اند. مثلا آن‌هایی که تُن زرد رنگ دارا‌هستند، برای تمام اشکال رنگ پوست مطلوب‌اند. یادتان باشد در حالتی‌که پوست رخ‌تان پر‌نور میباشد، پر‌نور‌ترین رنگ را گزینش نمایید.

کانسیلر زرد رنگ: کارکرد کانسیلرهایی با بدن زردرنگ برای پوشاندن تیرگی و سیاهی به دور‌ دیده و نیز پوشاندن لک‌‌ها و جای جوش‌هایی که تیره گردیده‌اند، مطلوب‌اند؛ زیرا رنگ‌های تیره را رفع می نمایند.

کانسیلر سبز: این رنگ کانسیلر برای خنثی کردن قرمزی پوست، جای آسیب و جوش و جای جوش مطلوب میباشد. در شرایطی‌که به‌فیس مادرزادی در فیس‌تان دارنده لک‌های قرمز رنگ یا این که ماه‌گرفتگی میباشید، می توانید برای پوشاندن آنان از رنگ سبز به کارگیری فرمائید. برهان استعمال از رنگ سبز برای پوشاندن جوش‌ها این میباشد که جوش معمولا قرمز رنگ میباشد و رنگ تکمیل کننده قرمز‌رنگ سبز میباشد و به این‌ترتیب رنگ سبز کانسیلر رنگ قرمز‌رنگ جوش‌ها را می‌پوشاند. یادتان باشد کانسیلر را با براشی تنها روی جوش بزنید تا از پخش شدن باکتری به حریم پوست پیشگیری نمائید.

کانسیلر بنفش: این رنگ کانسیلر برای پوشاندن موقعیت تورم رخ به کارگیری می‌گردد. علاوه‌براین چنانچه رنگ پوست‌تان مایل به رنگ زرد میباشد، برای پوشاندن نواقص فیس میتوانید ذیل کرم‌پودر از کانسیلر بنفش به کار گیری نمائید.

کانسیلر نارنجی رنگ: کسانی که پوست سبزه دارا هستند می توانند با کانسیلر نارنجی رنگ مواقعی مثل جای جوش، آسیب و لک را بپوشانند. از سوی دیگر در حالتی‌که بدور چشمان‌تان تیره و کبود میباشد، درصورت به کارگیری از کانسیلر پر‌نور این کبودی بیش تر و به‌رنگ خاکستری خودش را نشان می دهد. برای حل این اختلال صرفا یک راه حل موجود هست؛ به کار گیری از کانسیلر نارنجی رنگ که رنگ ضد‌و‌نقیض با کبودی و بنفشی میباشد شایسته ترین گزینش میباشد. در‌این‌صورت‌ بعداز محو کردن کانسیلر نارنجی رنگ، از یک کانسیلر پر‌نور استعمال فرمایید و آن را با یک پد یا این که براش محو فرمایید.


برچسب: کانسیلر چیست،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۴:۳۱ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)