مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

شیوه به کار گیری از اشکال کانسیلر


شیوه به کارگیری از کانسیلرهای آرایشی برای کمتر نشان دادن سن را از یک کدام از مشهورترین آرایشگرهای جهان بیاموزید.
طریق استعمال از کانسیلر
بابی براون یکی‌از مشهورترین ها در موضوع آرایش و پیرایش و تولید ها آرایشی میباشد. وی هر ساله میلیون ها دلار فروش در سراسر جهان داراست و اسم تولیدات وی یکی‌از برندهای اصلی و دارای اعتبار اسباب و اثاث پیرایش میباشد. از پاراگراف مشتریان بسیار پر اسم و رسم وی مریل استریپ، کاترین زتا جونز، سیدنی کلافورد میباشند که معمولا محصول ها آرایشی خویش را از بابی تهیه و تنظیم مینمایند. علاوه بر اینها وی تالیف کننده 6 کتاب پرفروش در قضیه زیبایی و آرایشگری میباشد که جز کتاب های دارای اسم و رسم در مورد فراگیری آرایشگری میباشد و نیویورک تایمز از وی تحت عنوان معروفترین فروشنده اسباب آرایش و پیرایش و مشاور زیبایی اسم میبرد.

 کانسیلر چیست

شیوه به کار گیری از اشکال کانسیلر
از این پس میخواهیم سلسله یادگرفتن های اورا در مسئله زیبایی و آرایشگری برای شما بیاوریم، یادگرفتن هایی که بیش تر تاکید برسادگی و زیبایی اضافه دارا‌هستند.برای مثال در‌این شماره وی به شما میگوید چه طور از کانسیلر استعمال نمائید که در فیس ابدا معلوم نباشد اما در قبال سن را بسیار کمتر نشان دهد.

استعمال از کانسیلر امروزه از واجبات آرایش و پیرایش میباشد و به اندازه استعمال از فونداسیون و کرم پودر مهم می باشد. به امداد کانسیلر شما می‌توانید نقاط تیره ، قرمز‌رنگ ، رگها و جای زخمها را بپوشانید, کانسیلرها در واقع کرم پودرهای فشرده پر‌نور و رنگی می‌باشند که شما می‌توانید آنان‌را پیشین و یا این که پس از کرم پودر به کارگیری نمایید البته سفارش اینجانب پس از کرم پودر میباشد.
کانسیلر چه میباشد؟
کانسیلرها درواقع کرم پودرهای فشرده پر‌نور و رنگی میباشند که شما می‌توانید آن ها را قبلی یا این که بعداز کرم پودر به کار گیری نمائید اما برخی ها می‌گویند بهتر میباشد پس از کرم پودر زدن مصرف شود. این کانسیلرها به طور های مختلفی وجود دارا هستند؛ یک کدام از به طور Stick یا این که ماتیکی که استعمال از آن شل خیس میباشد، شرایط دیگر کرم مانند نصفه جامد و در غایت کانسیلرهای مایع.
کانسیلر معمولا بایستی یک رتبه از رنگ کرم پودر مصرف شده پر‌نور خیس باشد. چنانچه خیلی پر‌نور خیس از کرم پودر باشد به جای پوشانندگی لکه های تیره را بیش تر نشان خواهد بخشید.


برچسب: کانسیلر چیست،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۰:۱۲ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)