مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

مدل قابل قبولی از کانسیلر را تعیین فرمائید


طریق استعمال از کانسیلر چه طور میباشد
منتشر گردیده بوسیله مجموعه تخصصی دترلند در جولای 14, 2018
کانسیلر عمدتا برای پوشاندن لکه ها و رینگ های سیاه تحت دیده به عمل می رود. به کارگیری از گونه مطلوب کانسیلر می‌تواند به شما یاری دهد ظواهر فارغ از لکی داشته باشید. با اینحال این آیتم را می قدرت برای پوشاندن برآمدگی ها، لکه های به رنگ سیاه، جراحت ها و رگ های واریسی گزینه استعمال قرار اعطا کرد.

کانسیلر چیست

بخش اولیه: گزینش کانسیلر مطلوب و ابزارها


1. مدل قابل قبولی از کانسیلر را تعیین فرمائید:

در صورتی می‌خواهید گریم ماهر بر روی صورتتان انجام دهید پیشین از هر چیز بایستی کانسیلر ها را خوب بشناسید. کانسیلرها در صورت و اندازه قابل قبولی در بازار وجود دارا هستند. هر 6 گونه از کانسیلر برای پوست ها و پوشش های خاصی تشکیل‌شده اند. می اقتدار در عین واحد بیش تر از یک دسته کانسیلر را گزینه به کارگیری قرار اعطا کرد. گزینش کانسیلر مطلوب برای گونه پوست و مشکلی که در حیطه مدنظر موجود هست قادر است پوشش نیکی را برای رخ شما ساخت نماید.

کانسیلرهای استیکی همانند رژ لب میباشند و برای تولید پوشش بدون نقص تا میانگین برای رینگ های سیاه دیده به فعالیت می‌روند. این کانسیلرهای کلفت و کرمی برای کسانی که پوست نرمال، کم آب یا این که حساس دارا هستند می‌تواند ایده آل باشد. کانسیلرهای استیکی اکثر اوقات در برگیرنده چربی می‌باشند و کلفت اند و به همین خیال و خاطر شخص میتواند آنها‌را به راحتی پخش نماید و با بقیه قسمت های پیرایش مخلوط کند. در صورتی پوست چربی دارید بهتر میباشد اینگونه کانسیلرها را به فعالیت نبرید.
کانسیلرهای کرمی به صورت پالت، فشرده و کاسه های کوچک در چنگ شما قرار میگیرند. این کانسیلرها میتوانند پوشش بی نقص تا متوسطی را آماده آورند و برای اشخاصی که پوست نرمال، بسیار کم آب و حساس دارا هستند میتواند اثرگذار باشد. ضخامت و بافتی که‌این مدل کانسیلر مهیا می‌کند برای کسانی که تغییر تحول رنگ متعددی در پوست دارا هستند ایده آل میباشد. در حالتی‌که این موردها به صدق ادغام نشوند و به عمل نروند ممکن میباشد ظواهر بسیار سنگینی بر روی پوست ساخت نمایند.
کانسیلرهای کرمی تا پودری به صورت فشرده در چنگ اشخاص قرار میگیرد. این کانسیلرهای سبک تا میانگین برای اشخاصی که پوست نرمال، نصفه کم آب، حساس یا این که ترکیبی دارا‌هستند بسیار عالی میباشد. چنین کانسیلرهایی برای استعمال در هر بخشی از رخ پباده سازی گردیده اند. با اینحال نباید آنان را برای پوشاندن لکه ها یا این که تکه های پوست کم آب و پوسته پوسته گردیده به عمل ببرید. چربی و ترکیباتی که درین محصول ها یافت میگردد می‌تواند این لکه ها را بدتر کند و سبب ساز کم آبی طولانی تر پوست شود.
کانسیلرهای کرمی مایع در تیوب های قابل فشار دادن کوچک یا این که تیوب هایی با برش دستی در بازار عرضه میشوند. این مدل کانسیلر برای ساخت پوشش سبک تا بی نقص پباده سازی گردیده اند و می‌توانند ذیل دیده را هم بپوشانند. چنین محصولاتی برای اشخاصی که پوست نرمال، ترکیبی، چرب یا این که حساس دارا هستند بسیار اثرگذار میباشد. این مورد می‌تواند پوشش قابل قبولی برای پوست های مستعد بروز لکه آماده آورد. برخلاف کانسیلرهای استیکی، کانسیلرهای کرمی مایع معمولا در گیر چین و چروک نمیشوند. فرمول سبک آنان منجر میگردد پوشش خیر و خوبی بر روی فیس ساخت گردد.
کانسیلرهای مات مایع به صورت تیوب های کوچک قابل فشار دادن یا این که تیوب هایی با براش دستی عرضه می گردند. این دسته کانسیلر میتواند پوشش سبک تا جامعی را ارائه نماید. شما میتوانید از این موردها تحت عنوان مبنا ای برای سایه خویش استعمال نمائید. این مدل کانسیلر چین و چروک نمیشود .
این رو هم بخون:
راهنمای خرید کانسیلر و نکاتی که بایستی در زمینه ی کانسیلر بدانید


2. برای پیکار با نقص‌ یگانه خویش از کانسیلرهای قابل قبولی به کارگیری فرمایید:

کانسیلرهای اصلاح کننده رنگ به صورت مایع، کرمی و استیکی وجود دارا هستند. وقتی که کانسیلرهای عادی نتوانند پوشش مطلوب را برای شما مهیا آورند بهتر میباشد از کانسیلرهای اصلاح کننده رنگ استعمال نمائید. برای پوشاندن سایه کانسیلر، در بالا کانسیلر اصلاح کننده رنگ را بزنید، آن گاه فوندانسیون را بزنید و در غایت از کانسیلر انتخابی منفعت ببرید. 5 رنگی که برای این دسته کانسیلرها توصیه گردیده میتواند 5 خلل منقطع را برطرف نماید:

بنفش معدود رنگ می‌تواند پوست با بدن زرد رنگ یا این که رنگ پریده را نهفته نماید.
کانسیلرهای زرد میتوانند بدن های بنفش همچون رینگ های تیره زیرچشم یا این که جراحت ها را مخفی سازند.
رنگ سبز می‌تواند قرمزی پوست را مخفی نماید.
رنگ صورتی می‌تواند سایه های مایل به آبی‌رنگ که اکثر زمان ها با بدن های پر‌نور خیس پوست همدم میباشد را برطرف کند.
رنگ نارنجی رنگ می‌تواند لکه های آبی‌رنگ، خاکستری، بنفش یا این که رینگ های ذیل دیده را مخفی نماید.


3. گذشته از اینکه کانسیلر را بر روی پوست خویش بزنید، آن را با بدن پوستی خویش مطابقت سازید:

زدن کانسیلری که بسیار پر‌نور یا این که تیره خیس از رنگ پوست میباشد قادر است فیس شمارا حاد نماید و اینکار صرفا دقت اشخاص را به مشکلی که روی چهره دارید جلب میکند. برای اینکه مطمئن گردید که سایه قابل قبولی را تعیین میکنید کالا را در مغازه آزمایش نمائید. مقداری از کانسیلر را روی خط فک بزنید. بعداز ادغام آن میتوانید فیض را بازنگری نمایید. در صورتی جنس مدنظر روی رخ نمایان بود بسیار پر‌نور یا این که بسیار تیره میباشد. چنانچه نتوانستید جنس را ملاحظه کنید سایه قابل قبولی را تعیین نموده اید.

کارایی نمائید کانسیلر خویش را با سایه فوندانسیون تطبیق دهید. این عمل سبب می گردد ظواهر فارغ از لک و نیکی داشته باشید.
استثنایی که برای این ضابطه موجود هست هنگامی میباشد که از کانسیلر برای ذیل دیده یا این که پوشاندن رینگ های تیره به کار گیری میکنید. کانسیلری که برای این مراد به عمل می رود می بایست 1 الی 2 رتبه پر‌نور خیس از فوندانسیون و کانسیلر عادی باشد. اینکار حوزه‌ مدنظر را پر‌نور خیس میکند.


4. از ابزارهای قابل قبولی به کارگیری فرمایید:

هنگامی که می‌خواهید کانسیلر را روی پوست بزنید می بایست از ابزارهای مختلفی همچون پدهای منزه استعمال کنید. براش کانسیلر را بخرید. این ها به صورت بیضی یا این که مسطح میباشند. شما به پنبه و اسفنج های آرایشی هم نیاز خواهید داشت.

بخش دوم: مهیا سازی فیس برای زدن کانسیلر
1. فیس خویش را بشویید:

گذشته از زدن مرطوب کننده و انجام آرایش و پیرایش رخ، مدام چهره خویش را بشویید تا کثیفی، چربی و آرایش و پیرایش پاک شود. از منزه کننده منحصربه‌فرد آرایش و پیرایش دیده و ریمل استعمال نمائید و آنگاه سایه و خط دیده را هم پاک فرمائید. پنبه را با آب آغشته کنید و به آرامی روی فیس بزنید تا پیرایش زدوده شود.

این رو هم بخون:
پیرایش گام به گام چهره


2. سطح پوشش مدنظر خویش را تعیین فرمائید:

سطح پوششی که نیاز دارید متغیر خواهد بود. بعداز نظافت کردن چهره، پوست را در آینه آیتم باز بینی قرار دهید. آن بخش هایی از رخ که نیاز به مخفی شدن دارا‌هستند را بازنگری فرمائید. ابزارها و مواد آرایشی مایحتاج برای مخفی کردن این اشتباهات را گردآوری فرمایید تا بتوانید با پوشاندن عیوب فیس مبادرت به تصحیح فیس خودتان کنید.

آیا رینگ های تیره ای تحت دیده دارید؟
بخشی از بینی می‌باشد که قرمز‌رنگ باشد؟
اختلال یا این که لکه ای در پوست دارید؟
آسیب یا این که جوشی دارید که میخواهید نهفته نمایید؟
3. رخ خویش را مرطوب نمائید:

لوسیون های منحصر فیس با کم آبی نبرد مینمایند و اشعه نوروروشنایی خورشید در حین روز را دفع می‌کنند. مقداری از لوسیون رخ را روی دست خویش بزنید. حال آن را به امداد انگشتان دست روی چهره بمالید. لایه نازک و یکنواختی از آن را روی فیس بمالید.

در صورتی‌که فیس چربی دارید از مرطوب کننده مبنی بر ژل استعمال فرمایید.
4. ذیل دیده خویش را هم مرطوب سازید:

حوزه‌ پایین دیده مدام حساس و دقیق میباشد ومی تواند مبتلا کم آبی شود. کرم های اختصاصی دیده می‌توانند مراقبت و رطوبت بیشتری برای این حوزه‌ آماده آورند. از پد یا این که انگشت برای زدن مقدار اندکی از کرم ها ذیل دیده به کارگیری نمائید. به اعتنا کرم را بمالید و اذن دهید کم آب شود.

5. پرایمر را بر روی پوست بمالید:

پرایمر به کانسیلر و فوندانسیون اذن می‌دهد به طور بچسبد و رمز جایش باقی بماند. پرایمری را گزینش نمائید که برای دسته پوست شما پباده سازی شده‌است. آن را به یاری انگشتان منزه بزنید و بر روی حوزه‌ T تمرکز داشته باشید.

در شرایطی‌که پوست بسیار چربی دارید می‌توانید پرایمر را بر روی کل فیس بمالید.
بخش سوم: زدن کانسیلر بر روی پوست
1. رینگ های سیاه تحت دیده را نهفته نمائید:

یک کدام از کاربردهای اصلی کانسیلر نهفته کردن رینگ های سیاه ذیل دیده میباشد. جای اینکه نیم دایره ای ذیل دیده تولید فرمایید یک مثلث تولید فرمائید. این نحوه که با دست، براش یا این که اسفنج انجام می گردد سبب پر رنگ خیس شدن و لیفت رخ میگردد.

از کناره داخلی دیده چپ فعالیت خویش را آغاز نمائید. یک خط مورب از کانسیلر را از کناره داخلی تا راس و بالای استخوان سیرتکامل چپ خویش ترسیم فرمایید.
از به عبارتی استخوان سیرتکامل، خط موربی را تا کناره فرنگی دیده چپ بکشید.
از ابزار انتخابی برای مخلوط کانسیلر به سمت بیرون و زیر به کار گیری کنید.
این روند را برای دیده راست خویش تکرار فرمائید.
از کشیدن یا این که مالیدن آن بر روی پوست تحت دیده دوری کنید.
2. جراحت ها و لکه های تیره را بپوشانید:

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۶:۴۰ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)