مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

ارتقاء دوام کانسلر بدور دیده


کانسیلر وسیله ایست که به امداد آن می قدرت تیرگی های بدور دیده، ککو مک های فیس و لکه های پوست را پوشاند. با داوم نگه‌ داشتن کانسیلر‌ها مشکلی‌ میباشد که نسبتاًً‌ تمامی با آن مواجه می گردند. با پیشنهاد های بابی براون دوام کانسیلرها را اضافه فرمایید.

 کانسیلر چیست

 

ارتقاء دوام کانسلر بدور دیده
کانسیلر یاری می نماید یک فیس خسته بسیار شاداب خیس و روشن خیس بنظر رسد. در واقع وسیله ایست خیر چندان ضروری البته در وصال به یک ادغام رنگ مطلوب یاری اکثری به شما خواهد کرد.

یک کانسیلر خوب، سبب می‌گردد لکه‌های ذیل چشمتان پاک بشود، صورتتان رنگ بهتری بگیرد و جلوه‌تان را لبریز انرژی‌خیس می کند. البته با داوم نگه‌ داشتن کانسیلر‌ها مشکلی‌ میباشد که نسبتاًً‌ همگی با آن مواجه می شوند، برای داوم‌ سازی آن‌ها به موارد ذیل اعتنا نمایید:


ضابطه اولیه بالا بردن کانسیلر concealer به سفارش بابی براون bobbi brown


در آغاز چهره خویش را شسته و به مقدار ناچیزی کرم پایین دیده استعمال نمائید. یک قطره‌ خیلی کوچک هم کافی میباشد، هیدراته‌ شدن بیشتراز حد منجر معدود شدن ماندگاری کانسیلر میگردد. در صورتیکه پوست شما چرب میباشد، این نکته برای شما وجود ندارد، تنها نصف شب قابل انعطاف‌ کننده به کارگیری فرمایید.


ضابطه دوم بالا بردن کانسیلر concealer به سفارش بابی براون bobbi brown


در صورتیکه با کانسیلر‌های منزه‌ شونده ایراد دارید، به فرمولاسیون محصولی که به کار گیری می کنید دقت فرمایید. کانسیلر‌های مایع به راحتی از میان میروند. به جای آن‌ها از کانسیلر‌های کرمی استعمال نمایید.


ضابطه سوم بالا بردن کانسیلر concealer به توصیه بابی براون bobbi brown


نخست با خودکار، کانسیلر را بکشید، آنگاه با انگشتان خویش به آرامی حریم پایین چشمتان فشار دهید.


ضابطه چهارم بالا بردن کانسیلر concealer به سفارش بابی براون bobbi brown


با به کار گیری از برس پف‌دارتر (مانند برس سیرتکامل) یه خرده کرم پودر بر روی کانسیلر بکشید. این فعالیت سبب ثبات اضافه کانسیلر می‌گردد و ماندگارتر میگردد.


ضابطه پنجم بالا بردن کانسیلر concealer به توصیه بابی براون bobbi brown


به شخصه عشق و علاقه دارم از زردرنگ خیلی معدود‌رنگ به کارگیری کنم، هم به جهت اینکه نسبتاًً‌ به هر رنگ پوستی میاید و هم پوست را نورانی‌خیس می نماید. ولی از پودر‌های عادی هم میتوانید به کار گیری نمایید تنها مراقب باشید که به پوستتان بیاید.


برچسب: کانسیلر چیست،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۴:۴۹ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)