مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

تولید کرم آرایش و پیرایش خانگی


به کارگیری از برخی مواد طبیعی و خانگی برای پوست می تواندبه مرور دوره منجر بهبود تندرست پوست نیز بشود

کانسیلر چیست

به کارگیری بیشتراز اندازه از اسباب آرایشی فیس شمارا خسته و شکسته خیس نشان میدهد و شم خیر و خوبی را نیز به دور و بری ها تان منتقل نمی نماید. استعمال از یک ارایش بی آلایش و مبنا جذابیت بیشتری به صورت شما میبخشد و شمارا برنا خیس نشان می‌دهد. امروز میخواهیم در‌این بخش از نیک صالحی فراگیری ایجاد کرم پیرایش خانگی را به شما دوستان عزیز حافظه دهیم.

تولید کرم آرایش و پیرایش خانگی
آیا می‌دانید که در صورتی دارنده پوستی نسبتا سلامت می باشید ، میتوانید از یک آرایش و پیرایش ابتدایی برخوردار گردید؟! کرم ها و کاورهای آرایشی گرانقیمت می باشند ولی فراموش نکنید که شما میتوانید گونه خانگی آن را تنظیم فرمایید. بانوان مدام عشق دارا‌هستند که از کرم های کاور فیس استعمال کنند با به کارگیری از آرایش و پیرایش و یک مبنا می قدرت صورت ای خوشگل داشت.


طرز تولید کرم پیرایش خانگی
به کار گیری از کرم های اساس در پیرایش منجر میگردد که فیس شما درخشنده خیس بنظر رسد.

کرم های اساس یا این که کاور یاری بزرگی برای کسانی میباشد که منافذ پوستی بازی دارا‌هستند که با کرم های معمولی پوشانده نمیشوند. البته این کرم ها به نسبت حجمی که دارا هستند گرانقیمت بوده و سریعا تمام می‌شوند. پس جور خانگی آن میتواند به شما یاری دهد که پولتان را پس انداز نمائید.

پرایمر خانگی با به کارگیری از کانسیلر یا این که کرم شالوده

در اینجا یک فرمان راحت برای تنظیم پرایمر را گزینه اشاره قرار می‌دهیم که عنصر اصلی آن استعمال از کانسیلر و یا این که کرم مبنا میباشد.

مواد ما یحتاج : کانسیلر یا این که کرم اساس مایع / کره یا این که مرطوب کننده تن بی رنگ یا این که سپید / ژل واضح آلوئه ورا ( ازروی اراده ) / خلال دندان و برس / پیاله.

شیوه تنظیم : مقدار موردنیاز از کانسیلر و کرم مبنا را باطن پیاله بریزید و به مقدار معادل کره تن یا این که مرطوب کننده را به مواد داخل کاسه طولانی تر نمائید. مرطوب کننده بعنوان قابل انعطاف کننده کار میکند و منجر میگردد که پیرایش به پوست بچسبد و وقتی که به کانسیلر یا این که کرم ما بیش تر می‌گردد از کم آب شدن و خط افتادن آن دوری مینماید و اکنون آن را با یک خلال دندان و یا این که برش پیرایش ترکیب فرمائید تا عده ها حل شوند.

نحوه تنظیم کرم آرایش و پیرایش خانگی
در‌حالتی که میخواهید جوش هایتان بهتر پوشیده شوند کانسیلر بیشتری به مواد بیش تر نمائید. این کرم برای پوست های کم آب سفارش می شود و حتی آن را بیشتراز حد چرب نمی نماید. شما همینطور ، میتوانید یکسری قطره ژل آلوئه ورا را به آن طولانی تر فرمائید تا پوست شما از مواد مغذی فایده مند شود.

آلوئه ورا سبب ساز مات شدن پوست میگردد. همت فرمائید آن را در فریزر و یا این که فریز نگه داری فرمایید و فراموش نکنید که‌این مواد نیز همانند گونه تجاری آن که در اسباب آرایش و پیرایش فروشی ها یافت می گردد ، بسیار موءثر خواهد بود.

مورد های دیگر

ژل آلوئه ورا : آلوئه ورا یک متاع مراقبتی بسیار خوب برای پوست بشمار میاید که می‌تواند برای معالجه بخش اعظمی از بیماریهای پوستی مانند آکنه ، سوختگی و اگزما آیتم استعمال قرار گیرد.

پودر برنج : برخی اشخاص از پودر برنج بعنوان یک پرایمر به کارگیری می‌نمایند این ماده در رژیم های زیبایی کشورهای شرقی بسیار به چشم می‌خورد و اکنون نیز برای ساخت مواد آرایشی بکار می رود. جهت به کارگیری از پودر برنج بعنوان کرم کاور برای فیس ، بهتر میباشد مقدار مقداری از آن را با یک قاشق غذاخوری آب ترکیب کنید و بر روی چهره خویش بمالید.

گلیسیرین : مقدار هم اندازه از آب و گلیسیرین را باهم ترکیب فرمایید. آن را در یک اسپری بریزید و با امداد یک برس به طور خویش بمالید. بگذارید کم آب شود آن گاه آن را با دستمال کاغذی بپوشانید. این ماده برای پوست های کم آب پیشنهاد میشود و از ماسیده شدن کرم بر روی چهره شما خودداری می نماید.

همینطور بخوانید : محافظت از پوست با رعایت نکته هایی طلایی و اثر گذار!
هیدروکسید منیزیم : ( مایع شیری رنگی که هیدروکسید منیزیم میباشد. ) استعمال از این ماده برای پوست های چرب سفارش می شود. منجر مات شدن پوست فیس می گردد و دربردارنده مواد پرخاصیت برای پوست میباشد. قبلی از اینکه آرایش و پیرایش نمایید آن را با مرطوب کننده خویش ادغام نمائید و به طور خویش بمالید.

معرفی تعدادی کرم آرایش و پیرایش خانگی
روغن های طبیعی : روغن های طبیعی را با آب حرارت دهید آنگاه رنگدانه های معدنی با رنگ خنثی را به آن‌ها بیش تر نمایید تا مشابه یک کرم شود و بافت مومی پیدا نماید.

محلول لنز : مقداری محلول لنز را به حریم دیده خویش بمالید بعد سایه دیده خویش را بزنید این سبب میشود که سایه دیده جلوه بیشتری داشته باشد و از دید بها نیز بصرفه میباشد.

بدنیست فرمان تهیه و تنظیم یک کرم شب خانگی فوق العاده را بدانید

آلودگی هایی که در حین روز بر روی پوست شما می نشینند را میتوانید با یک کرم دست ساخته خانگی در انتهای شب بر طرف کرده و پوست خویش را ریکاوری نمایید.

بعد از جراحت دست ها، از آلودگی و فشار های روز ، پوست شما به حفظ و ماساژ در شب هنگام نیاز داراست ، در‌این بخش از سالم پوست و گیسو نمناک یک راهبرد برای تهیه و تنظیم کرم شب طبیعی خانگی برای تغذیه و احیای پوست شما موجود هست که برای تهیه و تنظیم آن سیب نقش مهمی داراست . سیب ، بی نیاز از ویتامین A ، B،C، میباشد همینطور، دربردارنده بتاکاروتین و اسید مالیک و آنتی اکسیدان است این مواد مفید به سلامت و برنا ماندن پوست یاری مینماید.


روش تهیه و تنظیم کرم آرایش و پیرایش خانگی
اسید مالیک که یک اسید آلفای هیدروکسی است،برای قابل انعطاف و صاف بودن پوست موءثر میباشد ، آنتی اکسیدان هایی که در سیب موجود هست، منجر ارتقا درخشندگی و برنا سازی پوست می‌گردد.

این کرم شب ،همینطور دربردارنده روغن زیتون و گلاب مازاد نیز است هر دوی این مواد طولانی تر ، سبب بهبود رنگ پوست و کاهش رنگدانه می شوند ؛ علاوه بر این روغن زیتون تحت عنوان یک قابل انعطاف کننده طبیعی پوست کار می نماید و تاثیرات سن را بر روی پوست کاهش می دهد که برهان آن، وجود چربی های سلامت و آنتی اکسیدان های جانور است.

کرم شب خانگی موثر برای به کارگیری در انتهای روز های مشقت بار و لبریز تنش
گلاب، یک یاری کننده فوق العاده زیبایی میباشد که آکنه را نادر می‌کند و تعادل PH پوست را نگهداری می‌نماید، آسیب ها را بهبود می بخشد ، بافت پوست را ترمیم می کند و پیری پوست را نیز احیا میکندو خاصیت آهسته بخش، ضد التهاب و آنتی اکسیدانی دارااست و دارنده بویی، بسیار دلپذیر می باشد.

کرم شب خانگی با استعمال از سیب، گلاب و روغن زیتون

یکی سیب روغن زیتون گلاب ترکیب کن خنجر قابلمه یکی قاشق یک پیاله پلاستیکی یا این که شیشه ای

روش تصحیح کردن کرم شب خانگی با سیب

۱٫ سیب را به ۲ نصیب برش دهید و دانه های آن را در بیاورید و بعد از آن به تکه های کوچکتر خرد نمائید.

۲٫ تکه ها را باطن ترکیب کن بریزید و نصف فنجان روغن زیتون به آن طولانی تر فرمایید.

۳٫ آن‌گاه ادغام کن را پر‌نور فرمائید و حدود ۵ تا ۷ دقیقه شکیبایی فرمائید ،تا تماما ادغام شوند و یک ادغام غلیظ بدست آید.

۴٫ مخلوط را داخل قابلمه بریزید و حرارت دهید، و به دوران یک سری دقیقه شکیبایی فرمایید تا گرم شود.

۵٫ آن‌گاه اذن دهید تا ادغام خنک شود بعد از آن، نصف فنجان گلاب به آن بیفزایید و در انتها آن را باطن پیاله پلاستیکی یا این که شیشه ای استرلیزه نگهدارید.

۶٫ شما می‌توانید به زمان ۴ الی ۶ روز ،آن را باطن فریزر مراقبت فرمایید و هر روز از آن استعمال فرمائید.


برچسب: کانسیلر چیست،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۷:۴۴ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)