مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

معرفی شایسته ترین کانسیلرهای آرایشی

کانسیلر چیست

صرف حیث از مدل کانسیلری که استعمال می‌گردد معمولا تکنیک و طرز به کارگیری از کانسیلر یکسان میباشد. برای هر جور از پوست نخست لازم میباشد از یک لایه مرطوب کننده برای تمام بخش های پوست خویش به کارگیری نمائید. تنها می بایست اعتنا باشید که مقدار مرطوب کننده روی پوست زیاد نباشد تا شرایط چسبنده یا این که براقی را روی پوست ساخت نکند.
بخش اعظمی از آرایشگران معتقدند که نخست از کانسیلر بر روی بخش های تیره پوست استعمال فرمایید و بعد از آن فونداسیون یا این که کرم پودر را روی پوست بزنید. بعضا دیگر نیز معتقدند که نخست می بایست کرم پودر مبنا را روی پوست بزنید و آن‌گاه برای پوشش لکه های و تیرگیهای پوست از کانسیلر به کارگیری نمائید.
کانسیلر را روی سیاهی تحت دیده، تیرگی های پوست، جوش، جای جوش، نقایص پوستی و ... بزنید و آن گاه با استعمال از یک اسفنج قابل انعطاف آن را روی پوست مخلوط میکنند تا پوشش خوب و قابل قبولی را تولید کند.
کانسیلرهای مایع، کرمی و استیکی را نباید بیش تر از کرم پودر یا این که فونداسیون به کار گیری فرمایید چون شرایط چسبنده و تکه تکه ای را بر روی پوست ایجادخواهد کرد. برای به کارگیری از کانسیلر در پایین دیده شایسته ترین موقعیت این میباشد که کانسیلر را به صورت مثلثی پایین دیده بزنید وسپس با استعمال از اسفنج آن را روی پوست مخلوط فرمائید تا موقعیت طبیعی تری را بر روی پوست ساخت کند.

معرفی شایسته ترین کانسیلرهای آرایشی
کانسیلر نارس - NARS Radiant Creamy این کانسیلر مایع برای پوشش دهی قرمزی پوست و همینطور تیرگی های تحت دیده و بقیه لکه های پوستی گزینش قابل قبولی میباشد.
ارزش : 30 دلار - حدود 123 هزار تومانکانسیلر مک - MAC Studio Finish SPF 35 کانسیلری فارغ از عطر، ضدجوش و ضدآب که پوشش دهی خیر را بر روی پوست تولید می‌کند. علاوه بر این دربردارنده مقادیر نیکی SPF نیز می باشد که می‌تواند از پوست در قبال فروغ و روشنایی خورشید حفظ نماید.
ارزش: 21 دلار - نزدیک به 87 هزار تومانکانسیلر لانکوم - Lancome Effacernes Waterproof Protective Undereye این کانسیلر با فرمول سبکی که دارااست به خیر در گرمای روز روی پوست باقی میماند و اصلا شرایط ذوب شدگی نخواهد داشت.
بها: 31 دلار - حدود 128 هزار تومانکانسیلر میبلین - Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles این کانسیلر استیکی ددارای ارزش قابل قبولی بوده و قادر است به آسانی رینگ های نیره پایین دیده را پوشش دهد و آرایشی فارغ از عیب و نقص را برایتان ساخت کند.
ارزش: 9 دلار - حدود 37 هزار تومانکانسیلر shape tape contour - tarteکانسیلری با پوشش دهی فوق العاده که بعداز به کارگیری از آن ظاهری روشن و صافی روی پوست ساخت می‌شود و هیچ سیرتکامل موقعیت چین و چروک و پوسته پوسته شدن را در تحت دیده تولید نخواهد کرد.
بها: 27 دلار - نزدیک به 111 هزار تومان


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۱۱:۲۳ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)