مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

اشخاص متعددی را سراغ داریم که اطلاع دقیقی از کانسیلر

کانسیلر چیست
اشخاص متعددی را سراغ داریم که اطلاع دقیقی از کانسیلر ندارند و نمی‌دانند کانسیلر چه می‌باشد. این اشخاص هنگام استعمال از کانسیلر نادرست‌های مختلفی را انجام می دهند و زحمتی که برای پیرایش کشیده‌اند به‌راحتی به باد می‌رود. با این توضیح سفارش می کنیم نخستین از هر چیز در خرید کانسیلر اعتنا فرمائید و شایسته ترین برند کانسیلر را بخرید. در غایت نیز از این چندین نادرست رایج هنگام استعمال از کانسیلر برحذر باشید تا پیرایش شما از مدام دیدنی‌خیس به حیث رسد.

۱. استعمال از یک دسته کانسیلر برای تمامی‌ی عوارض


او‌لین خطا رایج هنگام به کار گیری از کانسیلر که معمولاً بیش تر اشخاص به آن مبتلا میباشند، به کارگیری از یک دسته کانسیلر برای پوشش همگی‌ی عارضه‌هاست. ولی آن مدل از فن‌ای ها که میدانند کانسیلر چه چیزی است و چه کاربردی دارااست، با طرز درست به کار گیری از کانسیلر آشنا می‌باشند. برای توضیح بیش تر بایستی برایتان بگوییم که اشکال متفاوت کانسیلر در گونه های استیکی یا این که ماتیکی، کرمی یا این که جامد، مایع و مدادی در بازار موجود هست که هر مورد کاربردی گوناگون دارا‌هستند. به دنبال به تفاوت این کانسیلرها اشاره میکنیم.

اشکال کانسیلر به نظر ساختاری
کانسیلر استیکی یا این که ماتیکی


این کانسیلر مشابه رژ لب پباده سازی شده‌است. برای بافت به دور دیده مطلوب میباشد. اما بایستی دقت داشته باشید که هیچ زمان آن را به طور بدون واسطه روی پوست نزنید و بدون شکً از پد برای این عمل به کارگیری فرمائید. استعمال از این کانسیلر برای پوست جوش دار سفارش نمی شود؛ زیرا بافت متراکم داراست و منجر مسدود شدن منافذ پوست و تشدید جوش‌ها میشود.

کانسیلر کرمی


پهناور‌ترین خطا رایج هنگام به کارگیری از کانسیلر کرمی یا این که جامد این میباشد که آن را برای پوست دارنده چین و چروک به عمل می برند. این کانسیلر ساختار پودری دارااست و چروک ها را طولانی تر اکران میدهد. در واقع کاربرد این متاع طولانی تر برای یکپارچه کردن رنگ پوست میباشد.

کانسیلر مایع


کانسیلر مایع برای پوست های چرب مطلوب میباشد. پوشش عالی دارااست و ماندگاری آن نیز طولانی میباشد. کانسیلر مایع در اضافه مواقع به غیر از برای پوست های کم آب استعمال میشود.

کانسیلر مدادی


کانسیلر مدادی برای حریم لب و ابرو، لکه های ریز و نقطه‌ای و جای جوش‌های کوچک مطلوب میباشد.

۲. رعایت نکردن ترتیب به کار گیری از کانسیلر و کرم پودر 

 

 


برچسب: کانسیلر چیست،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۴۳:۳۰ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)