مجله فروش لوازم ارایش مجله فروش لوازم ارایش .

مجله فروش لوازم ارایش

کانسیلر مناسب یوست شما


چنانچه چه خانم‌های بخش اعظمی از کانسیلر هنگام آرایش و پیرایش فیس به کار گیری نمی کنند، اما این اسباب و اثاث و اثاث آرایش و پیرایش یکی دارای اهمیت ترین کانسیلر چیست  چیز‌هایی ست که نباید نادیده بگیرید . کانسیلر تیرگی‌های به بدور دیده را از میان می برد، سیاهی پایین چشم را می‌پوشاند، لک‌ها و جوش‌ها را ناپدید می نماید و به طور شما درخشش خاصی می‌بخشد .
البته طرز به کارگیری صحیح از آن چگونه میباشد؟ برترین ها - ترجمه از بهشت بختیاری: در صورتیکه چه خانم های بخش اعظمی از کانسیلر هنگام آرایش و پیرایش رخ به کارگیری نمیکنند ولی این لوازم پیرایش و آرایش یکی از مهمترین چیزهایی ست که نباید نادیده بگیرید . کانسیلر تیرگی های به دور دیده را از فی مابین میبرد، سیاهی تحت چشم را می پوشاند، لک ها و جوش ها را ناپدید می کند و به طور شما درخشش خاصی میبخشد .

کانسیلر
چیست
اما روش به کارگیری درست از آن چه‌گونه میباشد؟ ما می بایست کانسیلر را برای نصیب هایی از چهره مان که در گیر نقص‌ میباشد، به کار گیریم . چنانچه می‌خواهید بدانید که از چه رنگ کانسیلر و برای چه نصیب هایی از چهره به کارگیری نمائید، به دنبال مقاله هم پا ما باشید .

 

چه
رنگ کانسیلری مطلوب چهره شماست؟
برای دوران هایی که شما میخواهید عیب های صورت تان را از در بین ببرید، کانسیلر سزاوار ترین تعیین میباشد، به شرط این که رنگی مناسب را به عمل گیرید . یادتان باشد که بخش های گوناگون رخ شما به رنگ های مختلفی از کانسیلر نیاز داراست . برای مثال برای از دربین بردن تیرگی پایین دیده، شما می بایست از کانسیلری پر‌نور تر از رنگ پوست تان به کارگیری فرمایید . ولی چنانچه بخواهید که جوش های قرمز رنگ یا این که لک های رخ تان را بپوشانید، می بایست رنگی شبیه به پوست تان تعیین نمائید .

کانسیلر
چه کاربردهایی داراست؟
کانسیلر کاربردهای زیادی دارااست که مهمترین های آن پوشاندن تیرگی ذیل دیده، لک ها و پر‌نور کردن نقاط تیره چهره است . به عبارتی جور که در مقدمه هم به بدان اشاره شد، برای هریک از این موارد می بایست از رنگ های گوناگون کانسیلر به فعالیت گرفت .

ترتیب
به کارگیری از پرایمر، کرم پودر و کانسیلر چگونه میباشد؟
قبلی از آرایش و پیرایش و پیرایش، بایستی پوست تان را مهیا سازید . برای این خواسته پرایمرها شایسته ترین تعیین می باشند . در صورتی قبلی از آغاز آرایش و پیرایش و پیرایش، به پوست تان پرایمر بزنید، آرایش دوام بیشتری روی پوست تان خواهد داشت . افزون بر آن، منافذ پوست تان را هم می پوشاند، از این رو آرایش و پیرایش و آرایش روی چهره شما خوبتر خواهد جلسه .

بعد از این که صورت شما مهیا آرایش و پیرایش و پیرایش شد، می بایست کارتان را با کرم پودر مقدمه نمائید . اما برخی از خانم ها کانسیلر را قبل از کرم پودر به کار گیری می نمایند که غلط می‌باشد . در ابتدا کرم پودر را با شت روی چهره تان پخش کنید آن گاه به سراغ کانسیلر بروید . بعد از زدن کانسیلر از شت دیگری به کار گیری فرمایید تا مرز کانسیلر با کرم پودر کاملا محو شود . حواس تان باشد که از کرم پودر و کانسیلرهای کیفیت خوب به کارگیری نمایید، در غیر این چهره روی رخ تان می ماسد .

برای مواردی که می‌خواهید صرفا از پنکک برای پوشش صورتتان به کار گیری فرمائید، می بایست نخست کانسیلر را روی نواحی متبوع بزنید و آن‌گاه از پنکک به فعالیت گیری فرمائید . برای مواردی هم که از کرم پودر مایع یا این که کرمی به کارگیری می‌کنید، می بایست کانسیلر را در سطح آخر بزنید و پیرایش خویش را با پودر فیس فیکس و تمام نمائید .


برچسب: کانسیلر چیست،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۲۹:۳۰ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)